Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali povedati da jo mož vara

Ali povedati da jo mož vara

Takole je bilo. Pred dvema letoma sem ugotovil, da me žena vara. Z znancem/prijateljem. Saj veste kako to gre. Nekaj časa ne veš, potem pa začneš detektirat. Ta človek ima navzven zelo urejeno družinsko življenje. Trije otroci, podjetje, bogatija… Njegovi ženi se ne sanja. Pridna mravljica, ki skrbi za režijo firme. Ko sem takrat začel vohljati sem ugotovil kako spretno se skrivata in na skrivaj sestajata. Sam sem se takrat ločil. Skrbništvo sva uredila. Kdor je šel skozi takšno preizkušnjo dobro ve kako te vse skupaj prizadane. Žena bi se rada vrnila. Sam sem se ohladil. Njenega ljubčka za katerega trdi, da nimata ničesar več včasih srečam in se mi rahlo posmehuje… Sicer je od znancev, prijateljev spoštovan, ugleden družinski človek, priden, skrben…Torej, drage gospe, če ste prepričane v zvestobo svojih partnerjev, bi želeli, da vam povedo, če to vedo.? Bi verjele? Sam dokazov nimam razen kar sem videl sam. V telefonu…. Se mi bo maščeval?

eh žena je sigurno kešp…. in ji je vseeno, če se mož okoli goni.
ne ukvarjaj se z njo.
Lahko pa se tudi ti posmehuješ bivšemu ljubčki in okoli razlagaš, da bi žena rada nazaj, ker ima ta novi mehkega, kratkega……

pa ljubčkovo ženo raje dobro poseksaj, pa še denar ji izpuli.

Ne bodi še ti tipičen balkanc, ki se vtika v druga življenja.

Ja haz bi ti bila hvaležna in ti tudi verjela,zakaj ne?Jaj pa ti,preden si vedel,da te tena vara,a bi si želel,da bi ti kdo povedal?Konec koncev potem raziskuješ šli je res ali ne,sicer pa prej ko slej pride na dan.

Ti si se okoli vlačil z tipčki, bil čustveno odsoten ker si peder, sedaj bi pa na bivšo ženo bil ljubosumen. Tud ti nisi angelcek.

Jaz ji ne bi povedala, ti se pa sam odloči.
Kaj te sploh žene k temu, zdaj po 2 letih? To da se ti njen mož nasmiha?

Kot da to ni sport vseh narodov, od vtikanja nosov v tuje zivljenje do vtikanja k…… v tuje p….

Še nisi imel dovolj svojega “dreka” iz tega naslova? Jasno pa je, da ti “telesno” te svoje žene še nisi pozabil in predelal…Očitno te je dobro servisirala, kot te potem tudi nobena ni naslednja enako inne moreš tega pozabit, prebolet, it dalje…. Predelaj v glavi, do konca najprej. S počenim loncem po vodo pa veš, kako je hoditi.

Kaj se nič ne ceniš? Absolutno, da ne, kajti če ne – ne bi spraševal, da bi vzel ženo nazaj. Kaj se ti bo maščeval? Natikoval ti je roge, ti se pa sedaj še sprašuješ, če se ti bo maščeval. Kje imaš hrbtenico?!

Tatinka je mislila, da bo sedela na dveh stolih, tebe imela za nos, ljubčka pa enkrat na mesec pokavsala. Nekaj povem drugega je, če ta dva taka človeka živita skupaj. To ni kot nekaj mesečna strastna seansa prepovedanega.

Ceni se. Zapri jim vrata in se začni posvečat sebi.

Eh kaj bos pravil, taksne zenske vedo, da jih bogat moz vara in to vzamejo v zakup za bogatijo. Verjemi, ker sem zaposlena v podjetju, kjer ima podjetnik več ljubic, sedanja pa to spregleda. Poznam še druge primere, zaradi katerih bi lahko clovek bruhal, zene ostajajo zaradi pozicije in to na zelo visokih delovnih mestih tudi v JU, pa se pustijo varat, seveda se ne bi cudila, da one tudi varajo, katera pa ne bi ob taki varalici. In so skupaj zaradi financ, obojni pa so pokvarjeni. Redki so, ki zapustijo partnerja, zato kapo dol, da si se ti odlocil za ta korak. Verjemi, slo ti bo se samo na boljse, ti imas cisto vest, samo ne mascuj se in ne ponizuj se. Razumem, da je tezko to gledat. Samo sedi in cakaj, bos videl kaj bo cas in zivljenje naredilo s tvojo bivso in tem podjetnikom. Na koncu se bos ti smejal.

Namign ljubcku da bos povedu zeni.
Seveda ne povej
Naj se pa ljubcek prazi od skrbi.

Pust pri miru, bo že zvedela če ne ve.
Oz. uživaj življenje sedaj ko si samski ,pozabi na ženo njenega in naprej. Uživaj.

Najboljši prijateljici sem povedala, da jo fant vara, ji posredovala vse dokaze. Rezultat? Nisva več najboljši prijateljici, ker je smatrala da ji ne privoščim sreče – pa ravno ZATO sem ji povedala; s tem tipom pa seveda nista več skupaj.

Nauk zgodbe: Od takrat naprej se brigam samo še zase.

Vedno te bo primerjala z njim.
Izdajstvo najbolj boli. Enkrat ti je že zabila nož v hrbet.
A izdajateljem zaupamo?

Vrnila bi se rada – ne zaradi tebe, ampak ker nima kam.

Zakaj bi rad povedal? Bi rad drek mešal? Bi rad užival ob tuji nesreči? Bi se rad naslajal?

Kaj od tega?!

Pusti stvari, ki se ne tičejo tebe, pri miru.

Razen, če si nekaj od zgoraj naštetega oz. žleht.

Tako kot “avtor iz Lotmerka” razmišljajo samo moški, ki imajo ženske samo za razplod in zakonske seksualne usluge, lepo fasado za žlahto in sosede v ulici, pa seveda sokrajane, ker Lotmerk alias Ljutomer je pač malo mesto in se vsi med seboj…………..poznajo……

Ko so pa prevarani, bi se pa maščevali.
Avtor, da j se vprašaj, zakaj je to naredila… Kaj za vraga za vajinimi 4imi stenami ni “tak špilalo kak bi moglo”.. ko boš našel odgovor ( verjetno pri sebi in zaradi sebe), ti bo jasno.

jaz sem imela primer, mogoče podoben ali pa ne…. Prijatejica je vedela, da je njen sin problematičen. Rekla mi je, da če bom kdaj kaj vedela, da naj ji povem. Tudi jaz sem si mislila, da bi tudi jaz želela vedeti, če moj otrok počne kaj narobe in mi skriva, seveda je lažje vzgajati in reševati od začetka, kot ko grejo stvari predaleč. Pa se je zgodilo, da je bilo nekaj narobe in sem ji povedala. Čez 15 minut me kliče nazaj, da je sina vprašala in je rekel drugače.
Ljudje, zapomnite si, ženska bo za svojo družino dala vse, oni so na prvem mestu, njim najbolj zaupa. Če kdo reče kaj čez njih, ona to vzame kot kritiko sebe – da je slabo vzgojila, slabo poskrbi za moža…. zato se najprej vključi obrambni mehanizem in reče, da ni res. Če bo šla preverjati pri otroku ali možu, jo bo hitro prepričal, da to ni res, ker bo slišala to, kar hoče slišati.
Torej če ženska ne ve, da jo mož vara, ti itak ne bo verjela, lahko pa že ve (po toliko letih), pa se je sprijaznila zaradi materialnih ugodnosti, ki jih ima.

Morda pa imata odprt zakon in tako ali tako ve, oziroma ji je vseeno. Been there, seen that. Odjebat oba in pojdi naprej z dvignjeno glavo. Jaz sem svojo vzel nazaj, po 10 letih more pa sem jo odpikal in bil veliko srecnejsi. Kdo jo zdaj servisira pa ni moja stvar.

Ni vse crno ali belo. Jaz iscem odtenke vmes.... Simon

Seveda ji povej. Ni vazno, da sta minili 2 leti. Da se ti on posmehuje, je pa visek. Povej njegovi zeni, kaj bosta potem onadva, ni tvoja stvar, tebi bo pa odleglo.

A to je po sistemu “če sem jaz nesrečen, naj bo še drugi”?

Ne vtikaj se v tujo usodo, še posebej v tako zapletenih situacijah. Se ti zna grdo maščevati to vtikanje in vrniti v obliki preizkušnje. Nekoč sem znanki, ki me je prosila, naj pogledam če kje srečam njenega takratnega fanta v diskoteki, tudi povedala, da sem ga videla z drugo….ojej kakšno zasliševanje sem imela potem. Ona je klicala njega, pa mene in tako v nedogled…kaj je imel oblečeno, kje je stal, kateri dj je vrtel takrat…verjela je njemu. Pa smo bile v 6 skupaj in vse se zgražale, ko se je mečkal z drugo, ostale so bile pametno tiho…jaz sem pa mislila, da ji delam uslugo. Od takrat že več kot 20 let ne govori več z mano. Onadva sta se razšla malo za tem, on pa je poročil eno tretjo, ki jo tudi poznam in seveda tudi njo vara, a sedaj molčim kot grob. Naj se jahajo kakor hočejo, “not my monkeys, not my circus” …jaz sem se te lekcije naučila

Tipično slovensko.
Če bi na cesti videli kako ded pretepa otroka, bi se brez problema obrnili stran, ker to Ni vaša stvar.

Tako kot ni vaša stvar, če kolegica doma sama s tremi otroci, ded pa nate pava kelnarco iz sosednje vasi.

Seveda ni.
Ker uživate v trpljenju. Saj si je sama kriva. Naj delajo kaj hočejo. Nobenega sočutja.
Prevara je isto, kot če nekdo nekoga nedolžnega udari. Isto je. Zloraba zaupanja. Prevara.

In ja. Bi povedala. Mogoče ne direkt iz oči v oči. Bi pa še potrudila, da ta oseba izve.

Avtor. Za tvoj mir. Ki si ga zaslužiš. Njegova žena sicer ne bo odreagirala, ga bo pa verjemi, konkretno stresla iz hlač. Saj veš. Pri denarju prvo stisneš takšnega človeka. In to bo naredila ona.
Povej!

Ostali tu na forumu pa naj se kar brigajo zase. Naj si zatiskajo oči in upajo, da imajo tako “dobre” prijatelje, ki bi jim isto zamolčali takšbo izdajo.

Kako si ti naivna. Enkrat boš fasala zaradi svoje naivnosti. Zapomni si. nimaš se kaj vtikat v nezvestobo drugih – skrbi za svoj popucani prag.

In ne, nisem prešušsnica, niti prešuštvovana. Ampak se ne vtikam v te zadeve.

Mislim, da velja v Sloveniji ravno obratno..vsi se v tuje zadeve toliko vtikajo, da jim lastno življenje spolzi iz rok. A si prepričana, da tvoj tebe ne vara? To naj bo tvoj fokus.

Sočutje in modrost, izkušnje ..ne moreš enačiti. Modri ljudje molčijo. Vedno. In z leti jim dam vedno bolj prav.

New Report

Close