Starševski čvek

trn v peti in lajšanje bolečin z magnezijem

Default avatar
Imam trn v peti, že nekaj mesecev. Kar močno boli, na momente je noro. Slišala sem, da se da omiliti bolečine z vtiranjem magnezijevega olja v bolečo peto, ker naj bi mg uravnaval kalcij, ki je v peti (kalcinacija). To počnem nekje dva tedna, redno vsak večer. Malo se čuti izboljšanje. Je kdo to imel in si je odpravil ali vsaj zelo omilil bolečino z magnezijem? Hvala za vsak odgovor.
Default avatar
Uspešno odpravila z udarnimi valovi v Ljubljani 24doktor. S seboj imejte rentgensko sliko da se vidi če je res trn.
Pred tem mi ni pomagalo NIČ.
Default avatar
Prav tako sem začela piti jutranji urin, ker sem prebrala da zelo blagodejno vpliva na kosti. Izboljšanja še ne opažam.Pijem na tešče, surovo in naravno.
Default avatar
Uspešno odpravila z udarnimi valovi v Ljubljani 24doktor. S seboj imejte rentgensko sliko da se vidi če je res trn.
Pred tem mi ni pomagalo NIČ.
Default avatar
Valovička je napisal/a:
To je pri meni že bilo, pred leti, ko nisem še vedela da naj bi pomagal magnezij. Zdaj je na drugi nogi. Imela sem tudi terapije v zd z udarnimi valovi, el. stimulatorjem...nič ni pomagalo. Očitno bom morala res vztrajati z magnezijem. Je pa trn, se lepo vidi na sliki. Pa ne majhen...:(
Default avatar
Meni je pomagalo, da sem vsako noč dlje casa (par tednov) imela na nogi obkladek iz treh enkt vode, dveh kisa in ene snopca. Drzim pesti, da pomaga tudi tebi.
Default avatar
Eni pravijo, da je treba skuhat krompir, ga fajn pretlačiti in potem v še vroč krompir potisniti peto ter držati pri miru. Baje mnogim pomaga.
Default avatar
trn v peti je napisal/a:
S kladivom tolči po peti, da ga uničiš. Sprva boli, potem pa vedno manj.
Default avatar
Kladivo je napisal/a:
Tole pa zveni zelo kruto, marsikdo ne verjame, ampak pravijo, da je res, da razbiješ naloženi kalcij. Če ne bo večjega izboljšanja, probam tudi to.
Default avatar
trn v peti je napisal/a:
Urin ne pomaga, hm??????
Default avatar
Ali z peto udariš ob ploščice, večkrat na dam vsaj en teden, vendar ne tako močno, da boš strla petnico.
Default avatar
tečna tašča je napisal/a:
Tole z urinom pa ni moje...očitno si je nekdo prilastil moje ime...pa zdravila se z njim tudi ne bi.