Koronavirus

V Zrčah zabave, kot da ni korone!

Default avatar
Katastrofalno, ja. Pa še za res se ni začelo. Kaj bo čez mesec, dva, si človek niti pomislit ne upa!
Hrvati pa prirejajo mega zabave ( naši so tudi gosti, da ne bo pomote), potem pa vse to brez karantene čez mejo. ! Halo!
Upajmo, da so vsaj maturanti prišli zdravi nazaj!
Default avatar
zakaj so meje odprte je napisal/a:
Ni ti treba ostati tam nekaj dni, da prideš v Slovenijo. Dovolj je že račun od gostilne. Zdravstvo pa je nedostopno NAČRTNO, zato, da bo ko prišlo cepivo, bodo lahko rekli, tako, zdaj pa kdor se cepi, bo imel lažji dostop do zdravstva. Kar je zrelo za civilno tožbo države!
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Marko je napisal/a:
Račun od gostilne je veljal le kratek čas, sedaj mora biti potrdilo o bivanju, lahko le ena noč.
O posledicah neukrepanja, puščanja ljudi brez karantene v državo, si človek ne upa niti pomisliti!
Default avatar
V Zrčah ni zabav. Sicer nekaj malega druženja pod milim nebom, ni omembe vrednega. Vsekakor pa ne tako kot mediji prikazujejo, da sam develo gledaš kake laži širijo. Res, mediji vas lahko nategnejo kadar hočejo, kolikokrat hočejo, z lahkoto, brez lubrikanta, z glavo v pesku.
Default avatar
Marko je napisal/a:
Zdravstvo ni nedostopno. Samo s prehladom te ne spustijo k zdravniku in se moraš prej testirat. Vsaj pri nas je tako. Govorim pa iz lastnih izkusenj.
Pa to je zdaj spet nekaj novega s cepivom. Nič ne bodo rekli, da če si cepljen greš lahko do zdravnika, če ne pa ne. Tudi če boš cepljen in s prehladom, te pomoje ne bodo vzeli. Še z drisko moraš prej ma test. Zdaj testirajo vse po vrsti, ki imajo kako operacijo.
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Nehaj že širiti svojih butastih laži.
Politično indoktrinirana ovca.
Default avatar
Se vrnil s Paga je napisal/a:
Svoje čase je bilo na tisoče ljudi , res masa in po cele dneve in noči. Sedaj je mogoče par sto ljudi ( niti 500) in traja zvečer, malo v noč. Še vedno preveč ?
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
no, z našim zdravstvom je pa takole, da ne bomo lagali...
https://www.24ur.com/novice/korona/kako ... et-ur.html
Default avatar
enametta je napisal/a:
Jaz sem napisal, da govorim iz lastnih izkušenj in se ne mislim prepirat s takimi, ki nalepijo prazen link. Če si se zmotila, popravi.
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Ti, k si cel dan doma na kavču in ki me prav zasleduješ, že veš. Sploh me ne komentiraj več, k si debilen. Te ne šljivim 5%.
Default avatar
enametta je napisal/a:
migoce bo zdaj v drugo razumel;))))
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Nismo vsi takšni kot ti, zato ne sklepaj po sebi.
Default avatar
Ahjajaaa je napisal/a:
Razumel kaj? Komentiral sem v drugi temi, kjer je bil isti link.
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Ti pa si kup vibrator in nehi lazit za mano, ker me f...king ne zanimaš, ker si debilno, blesavo Robi tri pikce
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Tako to je, ker ni pameti in ne argumentov, so pa žaljivke. :)
Default avatar
Marko je napisal/a:
Glih mal prej frendica pršla iz Hr. Sva zdej govorile, niti vprašal jo niso kje je bla, kaj šele da bi kdo pogledu kakšna dokazila.
Kr neki, res.