Politični čvek

Leljak popušil, Titova ulica ostaja

Default avatar
Očitno s preimenovanjem ne bo nič (ali pač, če natančno beremo, samo še ne takoj), kakšna psihopatologija pa je v glavah oseb, ki želijo poimenovanje ulice po pravnomočno obsojenem teroristu, morilcu in pedofilu, je pa vprašanje za psihiatrično stroko.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/t ... itova.html
R. trzęsie swą dupą, idiotka nie kuma nic,
Że jest tu największą kurwą, w loży dla MON.
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Hahaha, pravilno. Si že pogoltnilo pest tablet?
Default avatar
objektivno je napisal/a:
Jaz ne goltam, niti ne vzamem v usta ali roke, ti pa očitno to redno delaš. :)

Dokler imamo ulice, trge in podobno poimenovanje po komuističnih zločincih, ni mogoče govoriti o normalni demokratični državi.

Morda pa imajo rdeči paranoiki prav in bo dejansko nya stormtrupperna korakala po ulicah, in bomo imeli grims ulico. :D
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Še malo, ko pade sđs sekta, te priklopijo na aparate.
Default avatar
v glavnem ja je napisal/a:
sds nikoli ni bila moja opcija, imajo precej premali volumen v jajcih (če si sposodim verz od Drilla).
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Glede na to, da si sam priznal, da si topli bratec, očitno jemlješ v roke in usta nekaj drugega, potem pa še goltaš.:)))
Default avatar
ritopičkulet je napisal/a:
Po tej logiki ni razloga, da ne bi kakšno ulico poimenovali po Adolfu Hitlerju. Ali Musoliniju itd....
Default avatar
ritopičkulet je napisal/a:
No, v bistvu ti jemlješ tjakaj mojega in še goltaš, dokaz je že tvoj vzdevek , s katerim priznavaš, da te redno nabijam v rit. Včasih celo brez vazelina. Jutri imam čas in si te bom spet vzel. :)
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Kako si lahko tako butast? A ne vidiš, da ti priznavaš, da si topli?
Default avatar
700 neuravnovešencev terorizira večino!
Default avatar
Če se proti Titovi cesti bori obsojeni goljuf in prevarant na županskem mestu, potem naenkrat Titova cesta izpade veliko bolje kot sicer.
Default avatar
Še v Italiji imajo Titove ulice, mi jih pa naj ne bi imeli?

Po poročanju Radia Slovenija v Italiji obstaja več ulic, ki nosijo ime nekdanjega jugoslovanskega predsednika. Poleg Parme imajo ulico s Titovim imenom v omenjeni pokrajini tudi v mestu Reggio Emilia ter krajih Campegine in Montecavolo. Ulice, ki so poimenovane po Titu, najdemo tudi v drugih italijanskih deželah, in sicer na Sardiniji, Siciliji ter v Kampanji in Kalabriji.

https://siol.net/novice/svet/titova-uli ... uta-503965
Default avatar
vikka je napisal/a:
Pa saj sem napisal, da ga redno zabijam ritopikuletu v rit, tudi ti ga rad fašeš na tak način, torej?
Default avatar
še v ITA je napisal/a:
Vprašanje, koliko jih je res po Pedobrozu, koliko pa recimo po Titu Santani. Možno pa, da so se namesto odškodnine za gorje, ki so ga fašisti povzročili v Jugoslaviji, zmenili, da bodo po tistemu attention whore debeluhu raje poimenovali nekaj ulic?
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Vsaj tri v Italiji se imenujejo "via Josip Broz Tito" ali "via Marescieallo Tito"
Default avatar
Malo zagrenjen deluješ.
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Lahko vidimo to pravnomočno sodbo?
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Vseeno mi je, kako se imenuje moja ulica!
A da se kdo spomni, da jo preimenuje, potem od njega pricakujem tudi kritje vseh stroskov v zvezi z menjavo dokumentov in se dnevnico za cas, ki ga bom prezivela na UE!
Default avatar
Ej, piku, let...... 👹
Prav je, da se Radenci ne pustijo enmu goljufu, da dela po svoje, mi je pa čudno, da so ga sploh izvolili za župana.