Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Porocen z otroci pise si pa z mano

Porocen z otroci pise si pa z mano

In cedalje vec je tega. Pa ne da ima kdorkoli od naju kaksen namen ker ga nima ampak da bi jaz izvedela da si moj moz takole pise z drugo in ji govori o njeni postavi kok je sexy bi ga spokala pred vrata v trenutku.
Cisto jasno mi je zakaj se vsaka pametna zenska ne poroci. Da ti takole dec dela sramoto pol ,meni bi se zmesalo 🙂
Dec zgleda top postavn business man use kar men pase in pogovor z njim je vse kar si zelim nebi v zasedenega niti nikoli lezla in nikoli nisem.
Tega je polno poroceni vezani pisejo ali celo dobivajo pa se z drugimi.
Jaz nisem glupa in se zavedam da svoje zene nebo pustil zaradi mene zato vec kot klepet ne mislim nikoli prakticirat mi pa ni jasno kasna neumna zenska lahko sploh kaj ima s taksnim moskim saj nebi pustil zaradi vas nikoli zene in zapustil otrok saj ce jih ima tako rad kot moj sogovornik 🙂

In če ženska ni poročena, ji pa moški ne more delat sramote? In ne se slepit, da nič nočeš z njim. Če bi to bilo res, si ne bi z njim dopisovala. V resnici te zelo privlači in si še kako želiš biti z njim. Tuki se sam neki sveta pa lepa pa poštena delaš, v resnici pa vsa sladka pišeš njemu. Kaj misliš, da smo vsi malo za luno al kaj?

Z napisanim. Vemo vsi kako to gre in si želiš biti z njim tako tudi jaz mislim.

Tudi jaz sem bila na istem pa to ne pomeni da bom razdrla druzino ker si jaz zelim biti z njim 🙂
Tako pac je in konec. Ne mores biti skupaj. Vprasanje samo ali si kur va ali nisi,ce si to sama ves,jaz ne morem med druzino it pa ce sem se tako zacopana

nova
Uredništvo priporoča

Torej…tebe zanima klepet z njim…tem poročenim tipom. Ampak si jezna nanj, ker on dejansko klepeta s tabo. Babe res najdete 100 problemov. Pač nehaj si dopisovat z njim in je rešeno.

Jezna? 😂dj ne zmisljuj si napisala sem da to ni normalno ne da sem jezna ker si z mano pise. Butl domnevam si dec glede na nick golf 2

Jaz sem tudi poročena z otroci… Pa si pišem z kolegi? Grem na drink, pridejo na obisk… Mož za to ve, gremo tudi skupaj kdaj kam! Lih tko ima mož ženske kolegice… Al kaj če sva rekla Ja, zdj pa ne smeva pogledat druzga spola, kaj šele ksno spregovorit z njim?

Kaj si o kuharskih podvigih piseta al kakozaboga ve da imas seksi al kako postavo ze?

Ni napisala da si prijateljsko piseta ampak da ji govori da na sexy postavico itd. Seveda vsi pogledamo za simpaticnim moskim in zensko ampak pisati drugim in govort da so seksi in ne vem kaj pa je popolnoma nekaj drugega. Tako kot flirtanje z nekom ni isto kot ce ga pac pogledas.

Kaj se delate neumne babnce?
Prijatelje mamo vsi pa hodimo na drinke kaj se dol dajes tud z njimi pa jim govoris da so seksi? Butara neumna

Si resno. A mas 40 let da si tako mentalno retardirana?
To kar imata onadva sigurno ni enako odnosu kot ga imas ti s svojimi kolegi (upam). Njegova zena domnevam po pisanju ne ve za njo da si dopisujeta kar je popolnoma drugace od tvoje situacije kako ste tukaj gor babe zaostale.
To kar dela on je za moje pojme ze nekako varanje
Jaz tud pogledam za drugim ja kar ne pomeni da si izmenjam potem s tem gmail pa stevilko pa si dopisujem z njim
To je flirtanje in pecanje

In kaj bi ti sploh rada? Od poročenega moška, ki se je nate napalil kot na kos mladega frišnega mesa? ti misliš, da je njemu do “pogovarjanja”. Nauči se in dojemi, kaj takšni poročeni moški pričakujejo od takih mladih dečv, kot si ti 🙂


A da je z otroci poročen, s tabo si pa piše? Čudno eno in drugo, veš frfotulja brezvezna?

Jaz sem spoznala dve leti nazaj tipa na podoben sistem pa nisva nikoli nic mela ker meni ni bilo do tega sem jaz zasedena on pa porocen. Se vedno se dobivava na pijacah sva si vsec dlje od tega pa ne gre. Niso zdaj vsi skurbljani pa vazno da je mlado meso scene.
Te poslovnezi morm rect da so precej zbircni in ce nebi bila vitka in po videzu mlada me moja simpatija katero omenjam nebi niti povohala.
Niso vsi neki brezveznezi poroceni staruhi ki ne vejo kaj hocejo brez skrbi govorim iz lastnih izkusenj.
Kako imata onadva pa ne vem

In kaj bi ti sploh rada? Od poročenega moška, ki se je nate napalil kot na kos mladega frišnega mesa? ti misliš, da je njemu do “pogovarjanja”. Nauči se in dojemi, kaj takšni poročeni moški pričakujejo od takih mladih dečv, kot si ti 🙂
[/quote]

A si vejice pusti v Istri? So na dopustu?


[/quote]

Saj je dovolj, ad te nenehno frača srbi,od teag ni daleč do tega,da jo boš dala komu počohat,
veš frfotulja? Potem boš pa žrtev.


Na pragu 40 let ali čez, takrat odcvetela frača znori do konca, se skisa še preostanek pod pokrovko.

Saj je dovolj, ad te nenehno frača srbi,od teag ni daleč do tega,da jo boš dala komu počohat,
veš frfotulja? Potem boš pa žrtev.
[/quote]
Uff kej bi ti dal za eno tako fračico 😅😂😅😂 nj za govort 😝😜🤪


[/quote]

A se ti mal delaš naivno, al tako tudi funkcioniaš pa loviš na to foro desce?

lej, čez ene 15 let, ko boš poročena pa imela moža, upam da ti bo super duper fensi in čisto običajno da se bo tvoj poročenec dve eti sestajal na kavicah & Co z eno tako v tvojih letih.

Jasno, da ti zdej paše. Vprašanje, kako ti bo pasalo pa potem, ko boš doma s fročki čakala, on pa po pijačkah “s prijateljico” ala ti v teh tvojih letih sedaj. 🙂 Think baby, think 🙂

Se strinjam. Ampak saj nic ne delava ne razumem 🙂

A se ti mal delaš naivno, al tako tudi funkcioniaš pa loviš na to foro desce?

lej, čez ene 15 let, ko boš poročena pa imela moža, upam da ti bo super duper fensi in čisto običajno da se bo tvoj poročenec dve eti sestajal na kavicah & Co z eno tako v tvojih letih.

Jasno, da ti zdej paše. Vprašanje, kako ti bo pasalo pa potem, ko boš doma s fročki čakala, on pa po pijačkah “s prijateljico” ala ti v teh tvojih letih sedaj. 🙂 Think baby, think 🙂
[/quote]

Ja, poznam tudi jaz ene par takih. Sem samska sicer. En je celo fant neke slovenske influenserke, ne sicer preveč znane, ampak ja, tale njen poba ima kar rad moje spretnosti 😀 (je pa res, da nimata otrok, pač živita skupaj).
Drug je zaseden, ima punco cca tri leta, ne živita skupaj, midva si sem in tja pošljeva kako ultra seksi slikco, malo se porajcava prek sporočilc,..
Tretji ima ženo, dva otroka, jo javno vara, vsem na očeh (ne z mano).

Sicer pa sem pred časom opravljala določeno delo (ne, nisem se prostituirala) in večina strank so bili moški. Poročeni, zasedeni tako ali drugače. Dejansko bi rekla, da ste moški eni velki qurbirji, drugače ne morem reč. Vsi bi imeli nekoga doma, ki za vami puca in kuha, vam streže, pere cote, pedena otroke, meli bi pa še neki za polepšat dan – skoraj brez izjeme.

Tko da ja, sprijaznite se, taka je situacija. Sej ne, da so pa zdej ženske kej boljše glede varanja, ampak o tem kdaj drugič.

Delaš v masažnem salonu s “happy endingom”?

E tocn to o tem govorim. Za bruhat. Dejansko je to bil namen objave..
Men je on vsec ja noro simpaticn,tud ce bi hotla kej met z njim nebi mela 🙂
Tipi so taki kur berji da brezveze in tocn v potankost se strinjam glih s tem..
On najde eno valda da mu je zena on ma njo ful rd ja dela vse za njo in obratno zena lepo pospravla kuha itd use valda ne pozabimo se na potomca ki ga hoce met in to je to kar se zene tice ,ampak on bi meu valda se eno za sprot ksno mlado seksi a ne.. sej ma loh obe rd 🙄😂😂
Za bruhat tipi.
Dejansko ste v vecini dobri sam da se izkorist to vaso pocenost na naso mladost in seksipilnost in to je to.
Tko da bacite pare ker zene itk neboste pustl za nas ker nobena pametna tasga debila nebi mela za moza oziroma pametne vas preberejo takoj.
Ker normaln dec pa bi si pisal z drugimi po smsu kok je zenska seksi a zeno doma in otroke? 🙂
In lih taki poslovnezi so najbl skur blani.
Pol pa mas smrkle k se palijo se na njegov avto on str 50 in to je to
On se pocut ceuga hudga a kr ne dojame da majo rade kes ne njega 🙂
Budale moske
Se rablene gate bi kupl za 500€ tok ste bolni 🙂

Se v celoti podpisem 😂
Zalostno a resnicno. Na klepetu je vsak dan na stotine takih sami vezani poroceni lahko zasluzis na stotine € vsak dan 🙂 problem je ker nocmo dobit kasne bolezni od teh skurblancev😂😂
Tipi so gnusi in to je to.
Mal golote se ze tic dvigne 🤮
Kot da pri 40ih se niso dozoreli skrajno bolno 😱
Mal jim poredno pises pa kej posles pa mas ze pare 😂😂
Glupo je sam k misljo eni da bi se kera pokavsala za 100€ ja pa kaj se


[/quote]

Ne pretiravajte babnce. Vsi nismo isti

če hočeš ohranit kolikor toliko zdravo pamet in vsaj majceno vere v človeštvo se moraš takoj spravit dol s teh ff portalov. Pa mon tudi ni najboljša varianta za vero v človeštvo.
Najdi si kakšen interes in če že zbiraš internetne prijatelje, naj bodo na tej profi ravni.
Vsega imaš dovolj tako f fehtarjev na eni strani pa tudi normalnih moških, ki se ne fočkajo po netu na drugi. samo na druge je težje naletet.

Tukaj se še bolj kaže to, da dobiš točno to kar iščeš. Ti skupaj pobiraš smeti od tipov, ki varajo in te imajo za zadovoljitev lastnih potreb, potem se ni za čuditi, če vse moške takšne vidiš. Te svoje vidiš kot neke biznismene ali “fant od influencerke”, uuu, kao dobi tipi… Za žensko brez standardov ja, a recimo zame so to poden od ljudi, s katerimi si ne dajem dela in so takoj na cancel seznamu, čim bi kdo kaj od mene hotel.
Posledično sploh nimam slabih izkušenj z moškimi, sem vedno imela v redu in fer moške in tako sem prepričana, da obstaja kar nekaj takšnih moških, ki so moralno na tako visokem nivoju kot sem sama.

New Report

Close