Koronavirus

pravilno ravnanje z masko-le kdo...

Default avatar
VSIKI je napisal/a:
S tem pade tudi teorija, da se folk pod masko zastruplja z lastnimi toksini in pada v nezavest in podobno. Se je komu to od teh, ki jih poznaš, to zgodilo? Ker če se ni, potem nošenje mask ni nevarno, kot bi želeli eni tu gor na vsak način prikazati.

Na masko gledam bolj kot na kondom, lahko 100x seksaš z neznanci brez zaščite pa ne bo nič, 101. pa klamidija ali pa kaj hujšega. Sploh pa zdaj poleti ne bo panike. Smiselnost mask se bo pokazala na zimo, ko so na udaru tudi druge respiratorne bolezni.
Default avatar
nevtralna je napisal/a:
ni tako enostavno, telo se bori proti pomanjakanju kisika na več načinov, seveda človek kar ne umre, ali pade v nezavest. Dejstvo pa je, da telo pri pomanjkanju kisika začne v sami pljučni alveolci postopek za rast novih pljučnih celic in s tem pomaga da se prilepi več kisika, ki smo ga z dihanjem vnesli v alveole, torej z dodatno rastjo celic se prilepi več kisika, ampak če bi zrdavnik naredil CT pljuč, bi rekel, da imaš pljučnega raka.......
Default avatar
nitako je napisal/a:
Blablabla... Zanima me kako to deluje v praksi. Tudi hrana, ki jo jemo je že tolikokrat predelana, da je verjetno slaba za želodec. Praksa je pokazala, da tu gor samo pretiravate v eno ali drugo smer.
Default avatar
nevtralna je napisal/a:
prosim?
kaj blablabla?
Default avatar
VSIKI je napisal/a:
Seveda je maska brez veze. Več je okužb dihal.
Samo tega nihče ne bo priznal jih dobi po glavi od stroke.
Maska je primerna samo za močen prehlad, toda v primeru v tej situaciji z prehladom, niti ne smeš iz hiše.
Imam pralne in jih menjavam vsak dan, kar vidim pri drugih pa se mi bruha.
Paca jo v žepu s kovanci, mobijem, ključi. Ampak samo da jo imajo. Zataknjeni za kopalkami pridejo po sladoled. Fuj.
Bi pohvalila neznanega gospoda v trgovini.
Pred vstopom sem si razkuzevala roke, ko je izstopil gospod z masko in močno kihnil. Potem je šel nazaj not. Kihnil je v masko in ne vse naokoli.
Torej je prišel ven samo kihnit.
Pa še pred masko je dal komolec zelo me je nasmejal, ker je to naredil podzavestno, torej tako tudi prav kiha in kašlja. Ne kot nekateri v dlan ali naokoli.
Ja imajo kulturo obnašanja nekateri. Takšna bi morala biti pri vseh brez maske.
Zaradi mask poudarjam v tej vročini, možgani ne dobijo dovolj kisika in ljudje postajajo brezvoljni in agresivni. Kar jim bo po dolgotrajnem nošenju mask postalo normalno.
Porast depresije in izkupiček farmacije.
Default avatar
nitako je napisal/a:
Res je, lahko bi opazill nekaj, kar je podobno raku. Čeprav se telo samo prilagaja na drugačne razmere, si sedaj predstavljaj, kaj ses zgodi, ko bi ti zdravnik sporočil novico, da imaš raka na pljučih. Telo se začne boriti za življenje in se začne ponovno prilagajati na novo "nevarno" okolje. To lahko človeka tako psihično prestraši, da na koncu umre od povsem nenevarne zadeve. Zamisli si, da te gredo zaradi tega še obsevat ali pa operirat. Katastrofa.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Marko je napisal/a:
To je spet gnm teorija. Potem bi morali vsi, ki uporabljajo maske zaradi poklica, imeti na pljučih ob slikanju neke tvorbe. Samo v resnici ni tako. To ne razloži raka pri tistih, ki pridejo k zdravniku z rakom že po celem telesu. Po tej teoriji lahko celo rečeš, da dobiš raka debelega črevesja, ker je rit v šoku od celodnevnega sedenja, saj to ni naravno. Telo je narejeno za gibanje. Pa očala dobiš od šoka, če zvečer bereš napol v temi knjige, sploh če ti drugi govorijo kot otroku da ne brat v temi, ker boš dobil očala. Jaz bi moral imet potem že tako dioptrijo, da ne bi brez špeglov videl nič, je pa sploh nimam.
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
ti si čudežni otrok!
Default avatar
enametta je napisal/a:
A še en gnm teoretik? :S Se prav tu gor ste v glavnem zagovorniki nenošenja mask gnm in par izjem. Po drugi strani pa norite, ker je okrnjen zdravstveni sistem. Saj ga ne rabite. Zdravite se po gnm in osveščajte ljudi na svojih "zastonj" seminarjih. Zdaj je vaš čas.
Default avatar
Moj pogled je napisal/a:
indoktrinacija, se je že začela dosti prej kot pa marca letos. Samo poglejte kako dolgo so že filtri z maskami raznih barv, oblik, motivov na telefonih, ki so si jih otroci lahko dali gor na svoje fotografije, potem video spoti, filmi. Ker, je potrebna samo ena generacija za nadaljno preobrazbo njihovega stališča so to že začeli dosti prej. Zakaj je nam starejšim to težje sprejet kot mladini. Virus in skrb za človeštvo in njihova življenja nima nič s tem, je virus samo izgovor. Posnetek si oglejte od 1:20 naprej.

Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Človek, očitno je, da pojma nimaš o GNM teoriji, zato se raje izogibaj debatiranja o njej. Nimaš pojma, preprosto rečeno. Razlagaš si stvari po svoje.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Večina ljudi ga še vedno rabi, takih ki poznajo gnm, je mogoče pol promila, pa verjetno sem še preveč rekel. Poznajo, bežno, to pa še ne pomeni, da ne potrebujejo zdravstvenega osebja ali oskrbe. Pismo si ignorant, da ni večjega. Če poznaš gnm, še ne pomeni, da se lahko sam zdraviš, kaj šele operiraš.
Default avatar
Marko je napisal/a:
Daj beri za svojimi kolegi. Ti ne potvarjaš podatkov. Po njihovo ne rabiš zdravnikov, ker to so itak sama mafija. Gnm je pa itak edina prava medicina po njihovo. Čeprav zdaj že pravjo, da kirurgija je pa ok. A resno? A za vsako operacijo te nafilajo z antibiotiki. Skregano z gnm, saj bakterije tudi niso patogene. Kdo je pa ignorant pa raje ne bi. A to se ti zdi produkt neke mafije. Množične okužbe v klubih, porokah in zabavah? Zakaj poležavanje na plaži ni problematično, ples v klubu pa je. A to je delo mafije?
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Ne razumem teh vprašanj, kaj češ povedat? Mislim, da je nemogoče vedet, kje se je kdo okužil, zato mi je čudno, da sploh stroka piše o tem, od kot prihajajo okužbe. Lahko kvečjemu ugibajo.
Default avatar
Marko je napisal/a:
Niso ugibanja. Greš na zabavo. 150 ljudi. Po 2 tednih jih 100 zboli. Vprašajo za kontakte, kje si bil. Vsi so bili na tej zabavi.
Drug primer. Pevski zbor. Pojejo skupaj. Od 100 jih 45 zboli. Vprašajo, kje so bili. Vsi so peli v določenem zboru. To ni ugibanje.
To so primeri množičnih okužb.
Še noben ni rekel sem se sončili na plaži, bil v gorah. Ok mogoče je, samo iz teh dejavnosti množičnih okužb ni.
Kaj ima s tem farmacevtska mafija in plandemija?
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
Zboliš običajno po tednu ali dveh. V tem času pa si bil marsikje.
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
ki vam meša štrene. A pred pandemijo se virusi niso širili. A sedaj se širi njih veš ali samo eden, ki je določen, da se lahko izrecno širi samo on. Potem, če so se širili že prej in jih, je bilo še več pa nihče ni bil okužen, nihče ni zbolel, nihče ni umrl. Kako to, da se širi samo ta eden, ki ima svoj naziv, vso zdravstveno in medijsko pozornost. Kljub vsem ukrepom proti njegovi zajezitvi pri širjenju, maske, razkuževanje, karantena, distanca, pa se hudiča nekod prebije do ljudi in to samo ta, ki je zavzel vsa vodilna mesta v svetu vse okužbe, vse bolezni, vse smrti. Bogi revček zaradi vseh teh ukrepov, ko že nima več izhoda, se iz čistega obupa zateče v DSO. Kljub temu, da v večini ti ljudje nimajo veliko stika z zunanjim svetom se okužijo in umirajo samo zaradi njega. Nič več pljučnic, glivičnih in bakterijskih okužb, dolgotrajnih kroničnih bolezni, izčrpanosti telesa in njegovih organov ter njihovega odpovedovanja daj razsvetli nas, vaše multinickčastvo, ki glede na vaše zapise ste še poliglot, kar nekaj različnih služb opravljate sklepam po zapisih virolog, novinar, zgodovinar v neki drugi temi, če se ne motim, je nekdo celo opazil, da bi lahko celo več ljudi pisalo pod enim nikom. V bistvu, da skrajšam kam so šli ostali virusi vrnite nam jih dajte jim pravico do obstoja. Dajte boleznim njihov pravi naziv in obstoj saj jih dejansko več ni. Dajte smrti njen pravi vzrok. Dajte mrtvim in drugače bolnim njihovo pravico in dostojanstvo do smrti in zdravljenja.
Default avatar
multinick5 je napisal/a:
ne sploh ni tako, ti jaz povcem kako je bilo iz zanesljivih virov:
ena oseba pride k zdravniku in pravi da ima vročino, kašlja....
zdravnik: morda lahko sami razmislite kje bi se lahko okužili?
ona: sem bila na poroki, bilo nas je 150, mogoče....
zdravnik: samo moment (dvigne telefon vtipka številko....ja, živjo jest sem, ja...imameno gospo, ima simptome, je bila na eni poroki 150 ljudi...(dobi navodila, da ta gospa naredi seznam vseh ljudi, ki so bili na poroki, ko ti bo dala seznam, pridi k meni, ti bom dal specialne teste za takšne skupine, od 100 testov je 80 pozitivnih)...
gospa naredi seznam, zdravnik pa poskrbi da so vsi ti ljudje obveščeni in poskrbi, da ti ljudje vsi pridejo k njemu in ne kamorkoli, ker ima samo on za njih prave teste...
to bi bilo to.
Default avatar
VSIKI je napisal/a:
Zdaj jih poznaš že 13 :)