Starševski čvek

Kaj ima Greta Thunberg downov sindrom?

Default avatar
Zdaj jo gledam na sliki na 24kur
Default avatar
mislim, da sem nekje zasledila, da ima Aspergerjev sindrom...
Default avatar
Ne, nima. Meni malo zgleda, kot da bi lahko imela blago obliko FASa.
Default avatar
Očetove učke ima in svetle trepalnice, preglejte si malo slikice: Svante Thunberg.
Povsem luštna punčka je.

Žlehtnobe. ;)
Se ne naveličate?
Default avatar
Jp, vsakemu je jasno, da je to obraz downovega sindroma, pa da še tako zanikajo. Blesavo multinočnem pa lahko take učke izjemno lepe, , ker je samo moteno.
Default avatar
lahko priimek?
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Res ne vidiš podobnosti?
https://pluralist.com/greta-thunberg-fa ... -thunberg/

Še nisi videl oči tujih narodov? Bilokaterih? Laponcev? Razmika med očmi?
Če so trepalnice svetle, je oblika oči bolj izrazita, sicer trepalnice lepo poskrijejo in poudarijo tisto kar je treba.

Haha, smisel za humor pa imaš. :)

Grize vas le to, ker je medijsko izpostavljen otrok. Sploh vas ne motijo mediji, ki izpostavljajo. Ne motijo vas odrasli, ki so jo sprejeli.
Javno nastopa, ker lahko. Če bi bili doma revni, bi pa čas zabijala v knjižnici in na netu in po krožkih in taborih. Nabirala bi si znanje, raziskovala.
Default avatar
superr_nova je napisal/a:
Greta Thunberg sees her Asperger's syndrome as a superpower in her climate fight.
Default avatar
Nevenič je napisal/a:
o tenkju.
sej ta njen pretiran fokus/obsedenost na eno stvar je eden od indicev
(tudi našemu so zaradi tega sumili na aspergerja, a ni bil potrjen)
Default avatar
očetova punčka je napisal/a:
Punčka? A nima ene 16 al 17 let? To zame ni nobena punčka. In oprosti, ni neka lepotica. Sploh ko začne pokat tiste njene frise in grdo gledat, je pravzaprav prav grda. Kakšna je v resnici ne vem, morda je zlato dekle, a lepa ni.
Default avatar
Men tudi ni luštna, je pa drugače super, odlična govornica itd.
Default avatar
Tudi zloglasni morilec Breivik ima Aspergerjev sindrom oziroma avtizem... hm
Default avatar
hja ... tudi EnKamen, Edison, Tesla ... ne zgledajo ravno prisebni za maso pleba
Ima pa Greta po moje prav ... zaj.ebali smo to Zemljo v nulo in pokurili njene resurse.
Nimam občutka, da se bojo pravnuki vozili z avti, ladjami, letali in imeli elektriko ves dan-
Default avatar
Tudi breivik je napisal/a:
in ima diagnosticirano še kaj zraven. ;)
Ko se asperger tako skrajno usmeri proti okolju, to pove več o okolju v katerem je odraščal in o podpori, ki je ni bil deležen kot pa o spektru samem.

Vzporednica med Breivikom in Greto je v čem točno? Kakšen je bil Breivikov specifični interes?

Ja, Greta je bila prej močno tesnobna in nekega hudega suporta družina ni bila deležna. Kar me preseneča glede na to, kako čislamo skandinavski šolski sistem. Zame je še punčka, vsaj do konca srednje šole. Tudi srednješolske lepotice z instagrama so zame še punčke.

Oči same pa res niso tako napačne kot želite prikazati... Se spomnite reklame za film Sami blood?
Default avatar
ima D.S., pa hči Miše Molk (tista, ki jo skriva), pa Žan Mahnič, pa ...
Default avatar
očkova hčerka je napisal/a:
Tu ne gre za Laponce, temveč za viden downov sindrom. Saj tudi, ko nastopa, če nima napisano in ne bere, samostojno ne spravi niti enega stavka skupaj, ampak to zarukana čreda kot ste, spregledate. Toliko vode sicer ne bo preteklo, da bi brezmožgansko mutinično kaj vedelo in znalo ločit.

Zanimivo bi bilo videt kake štale so imeli z njo na tisti luksuzni jadrnici na poti do Amerike, ker s takimi , ki imajo primankljaj niti približno ni lahko. Ko bi posneli tisto rjovenje in vse kar je zagotovo spadalo zraven, je ne bi nihče več koval v podnebno odrešiteljico, kljub temu da je čreda zarukana, da bolj ne more bit.
Default avatar
ta pa je nategovalka
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Včasih si lahko tudi tiho, ker se ti vidi na 10 km, da od bližje kot na drugi strani ceste Downovca še nisi videl.
Default avatar
Tudi meni se zdi, da ima poleg aspija še rahlo bliko FAS a.
Sem to teorijo že razgrabljala na čveku s kolegico in sva kar soglasni.
Jasno vpogleda v zdr. karton nimam, zato je to le ugibanje.
Default avatar
Hm hm ja je napisal/a:
Kaj je FAS?

Drugače pa je, je čisti foter, ne vem kako eni ne vidijo.