Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stalno javkanje teh 30 40 letnic, ki se jim je iztekla biološka ura

Stalno javkanje teh 30 40 letnic, ki se jim je iztekla biološka ura

Kaj ste pa počele pri 20 ih 25 ih. Sedaj pa javkate da ne najdete pracega, ki je seveda, bogat, lep, samostojen, situiran z dobro službo in visokim statusnim poožajem, da se boš afnala v viski družbi, v svoji bogati hiši, poln razumevanja za znucano 35 letnico, ki si v zadnjem vzdihljaju biološke ure želi en kup panžov, čez 5 let bo pa itak frigidna pa v menopavzi in dec od nje ne bo imel ničTAKIH MOŠKIH NI, ZATE PA SPLOH NE RAZUMEŠ. Sprijazni se s tem, da boš v najbojšem primeru dobila enga iz srednjega sloja z vsemi problemi in težavami, ki jih ima skoraj vsak. Dec hoče seks ženska, sex, drugega ga ne briga, sploh ne 40 50 letnika. Ljubezni takrat ni več, ljubezen je finta in prevara matere narave da si oplodiš mokro vagino in nadaljuješ vrsto s svojim materinskim čutom.
Tudi jaz eventuelno lahko grem v neko ohlapno vezo s kakšno takšno, če mi bi seveda odgovrajala tako intelektualno kot fizično predvsem pa da ima POSLANSTVO ki je identično mojemu. Človek brez poslanstva je zame prazen in ničvreden. Škoda da obstaja, sama škoda za planet. In ja tudi osemenim te lahko, ni problem, in nič me ne motijo otroci, le da se i z njimi ne da ukvarjati ne časovno ne finančno, če podpišeš pred sodiščem, da boš ti skrbela za njih, nobenga problema. Jaz sem svojo življensko tlako že oddelak v smislu skrbi za druge in sedaj je čas, da uživam in poskrbim zase in tisto nujno za najbližje Vse ostalo me ne briga več, ne desni ne levi ne peticije ne kovid na pič ke ma terne vaše, razen kot rečeno mojega poslanstva. Itak pa ve zafrustrirane slovenke, ki se še pogovarjat ne znate in zmorete in nočete, šoda vsakega momenta za vas.

Je “kupit” Filipinko za par jurjev, ozent in si jo pripeljat. Pridna in ubogljiva. V bloku jo ima en s pritličja. On 42, ona 18, že noseca. Noro dobra za zvaljat. Kaj boš s 40 letno znucano, zgubano… Fuj.

Manj javkaj, spremeni krog gibanja in iskanja…pa se bo tudi sreca tebi nasmehnila.
Najprej…dobronamerno, resi se zagrenjenosti.
To ne pomeni, da spustis zahteve in moralo. A obrni kompas, da te pelje pravo pot.😊

nova
Uredništvo priporoča

pravilno si opisala te 40 letnice

Saj nisi nič novega povedal. Ba koncu ali spusti kriterije ali je samska.

Vam vrocina skodi? Psihiater vam lahko pomaga uboscki.

Se res sprašujem od kje v človeku toliko ene zlobe, sovraštva, zagrenjenosti. Privoščiš ženskam nesrečo. Pa kaj, če katera pojamra, si ti osebno prizadet zaradi tega? Je tako hudo, da moraš na forum to pisat? Zakaj se ukvarjaš z ženskami katere preziraš?
Čeprav ti meni ne, Jaz tebi privoščim eno super žensko in lep ljubeč odnos in me tvoja leta sploh ne zanimajo. Ampak dečko le pazi, da se v lastno zlobo ne spotakneš. Lahko noč.

a ni bedno, ko se zaveš, da te še tako zjahano truplo ne mara?

nič od tega ne drži kar ti fantaziraš vem pa da si osebno prizadeta ker si se najbrž spoznala v opisu, nevedel sem zgolj dejstva in potem se ve ki se prepoznate branite točno na tak način kot si ti napisla naj ti povem da sem zelo zgovoren v realnosti, pogovorljiv simpatičen družaben in VEDNO ko ogovorim 40 letnico nazaj dobim grenkobo zafrustriranost in odnos, kot si ga ti napisala zame nikoli takega odnosa ne dobim od 20 25 ltnice vedno samo od ljudi tvojega kova zafrustriranih odsluženih 40 letnic ki jim je potekla biološka ura

Treba je vedet, da je to babovje s poštenim razlogom ostanek. Škoda enega samega dneva s tako zapravit, kaj šele, da bi se nekdo spuščal v spočetje otroka z njo, to je naravnost zločin, saj je novorojeno živo bitje v naprej obsojeno na mučenje in uničenje..

Spet izbruh našega psihopata Milančka. Bi bil potreben ti ene injekcije kot un Daniel Lewis Lee. To ste psihopati, enaki možgani, enake blodnje…

Si bil spet zavrnjen?

Ahh dej si strik za vrat. Iz tebe ne bo nikoli nic.

Kaj bo 35- 40. letnica, ki ni bila sposobna niti partnerske zveze, primerna za otroka? Ne ga srat. To ni za nikamor ne, ne za samo za otroka imet.

Moški nonstop ene in iste teme odpirate o teh ženskah ki jih kao nihče ne mara, a sploh ne vidite da sami jokcate? Vi ste tisti ki se nonstop neki pritožujete. Mislim da vas nobena ne povoha in ne tako kot pišete

kdo pa sploh nima pri 20 še otroke?takrat je treba uživati…

Prosim za navedbo teme v tem forumu, kjer kakšna ženska javka, kot je opisano.
Edini pogoj je, da je registrirana, ker si temo sposoben sam napisat.
Za vsako, ki jo najdeš, ti jim prilimam deset takih, kjer ti jamraš čez ženske, ker ti ne dajo.

če odmislim, da iz tebe dobesedno brizga zagrenjenost, evo. Premisli malo – večina deklet do 25 leta študira? Ob študiju biti mati… ne sori, ga ni denarja. Sem videla pri svoji študentski sosedi, kako to gre.
Dekleta, ki so lahko do 25 leta matere, so tiste, ki zaključijo izobraževanje s srednjo šolo. Nič narobe, samo za take potem tu na forumu pametujete, da naj bi študirale dalje, pa bi imele boljšo plačo, ne pa da se morajo sedaj zanašat na socialne transferje.

takim kot si ti, nobena ženska ne ustreza. Tebi in umnu z velikoplavutaricami iz sosednje teme (no, saj mogoče si ti avtor obeh tem) predlagam, da si ubodeta eno Ančko. Je pridna, mirna, poslušna, ne bo zanosila, ko končaš jo postaviš v kot 🙂 edino za številko noge pa ne vem, ampak glede na to, da so večinoma made in PRC, mislim, da imajo bolj “lotusove cvetove”.


Zamanj ponavljajoče norite, pri 40. vam pač narava sama da vedet, da je vaš čas šel. Preko tega ne morete it, zato je logično, da kar je vrednega, so se poparčkali v mladosti, ostalo ste pač odrinjeni ostanki z razlogom.

če odmislim, da iz tebe dobesedno brizga zagrenjenost, evo. Premisli malo – večina deklet do 25 leta študira? Ob študiju biti mati… ne sori, ga ni denarja. Sem videla pri svoji študentski sosedi, kako to gre.
Dekleta, ki so lahko do 25 leta matere, so tiste, ki zaključijo izobraževanje s srednjo šolo. Nič narobe, samo za take potem tu na forumu pametujete, da naj bi študirale dalje, pa bi imele boljšo plačo, ne pa da se morajo sedaj zanašat na socialne transferje.

takim kot si ti, nobena ženska ne ustreza. Tebi in umnu z velikoplavutaricami iz sosednje teme (no, saj mogoče si ti avtor obeh tem) predlagam, da si ubodeta eno Ančko. Je pridna, mirna, poslušna, ne bo zanosila, ko končaš jo postaviš v kot 🙂 edino za številko noge pa ne vem, ampak glede na to, da so večinoma made in PRC, mislim, da imajo bolj “lotusove cvetove”.
[/quote]
Res je, cel svet stoji na tvoji “pomembnosti”, zato ti tudi biološki proces staranja, ni treba upoštevat, saj se je tudi ta dolžan podredit tvojim zahtevam. 😁

nič od tega ne drži kar ti fantaziraš vem pa da si osebno prizadeta ker si se najbrž spoznala v opisu, nevedel sem zgolj dejstva in potem se ve ki se prepoznate branite točno na tak način kot si ti napisla naj ti povem da sem zelo zgovoren v realnosti, pogovorljiv simpatičen družaben in VEDNO ko ogovorim 40 letnico nazaj dobim grenkobo zafrustriranost in odnos, kot si ga ti napisala zame nikoli takega odnosa ne dobim od 20 25 ltnice vedno samo od ljudi tvojega kova zafrustriranih odsluženih 40 letnic ki jim je potekla biološka ura
[/quote]

Zmotil si se. Nisem prizadeta niti malo. Bi priznala, zakaj ne? Se ne poznava. A leta pa res ne igrajo vloge, da bi človek bi zagrenjen. Zagrenjeni ljudje so tvojega kova ( saj niti ne vem zakaj? sem te vprašala že prej, si osebno prizdet zaradi žensk v 30-40 ali kako? ) in tisti, ki so jim življenjski cilji nedosegljivi, največkrat zaradi lastne nesposobnosti in lenobe. Veliko ima pri temu tudi vzgoja, če so te zamorjeni mizogini vzgajali sam ne moreš biti dosti drugačen. A dejstvo je, da posplošuješ. Žal nisi spoznal pravih veselih žensk. Ti si lahko še tako zgovoren in simpatičen na prvo žogo a v sebi gojiš temo in to je del tebe, ki prej ali slej pride ven. S tem postom zaključujem najino debato pa se lahko na trepalnice mečeš kok sem zamorjena in prizadeta, si po eni strani želim, da bi me videl in bi kakšno rekla…kako bi ti zaprla usta!! Prepričevati prepričanega, zakaj že? Res je škoda mojega dragocenega časa. Ti pa resnično želim vse dobro.

Zmotil si se. Nisem prizadeta niti malo. Bi priznala, zakaj ne? Se ne poznava. A leta pa res ne igrajo vloge, da bi človek bi zagrenjen. Zagrenjeni ljudje so tvojega kova ( saj niti ne vem zakaj? sem te vprašala že prej, si osebno prizdet zaradi žensk v 30-40 ali kako? ) in tisti, ki so jim življenjski cilji nedosegljivi, največkrat zaradi lastne nesposobnosti in lenobe. Veliko ima pri temu tudi vzgoja, če so te zamorjeni mizogini vzgajali sam ne moreš biti dosti drugačen. A dejstvo je, da posplošuješ. Žal nisi spoznal pravih veselih žensk. Ti si lahko še tako zgovoren in simpatičen na prvo žogo a v sebi gojiš temo in to je del tebe, ki prej ali slej pride ven. S tem postom zaključujem najino debato pa se lahko na trepalnice mečeš kok sem zamorjena in prizadeta, si po eni strani želim, da bi me videl in bi kakšno rekla…kako bi ti zaprla usta!! Prepričevati prepričanega, zakaj že? Res je škoda mojega dragocenega časa. Ti pa resnično želim vse dobro.
[/quote]

Tole boldano še kako drži. navzven si tako za okolico nadanejo podobo veseljaka, masko, igrajo in se pretvarjajo,da so veseli srečni in zgovorni družabni, a ko jih od blizu spoznaš, zasebno, maska pade in pride tema, negativna nastrojenost slej kot prej ven. Poznam najmanj 3 take osebe- dve v sorodstvu, ena ne.

ooo lej jo driska je spet pametna….glih serjem pa sem reku da grem mal pogledat kva kej folk debatira. IIn evo ga v vsaki temi serje. Ej Diareja sam neki sem zanč vidu tvojo hči. Ti le pazi da ne bo ona ostanek, že zdej debela ko sod, pa čist nč luštna..pa še grde prste na rokah ma. V glav pa itk tok ko fotr..temo. hahahahah

ženske se pri 50 sploh ne dajejo več dol.pa nima veze ali ima otroka pri 20 ali 40.

ženske se pri 50 sploh ne dajejo več dol.pa nima veze ali ima otroka pri 20 ali 40.
[/quote]
Kaj da ne, staranje pri njih mora počakat na ukaze nore riti. 😁

New Report

Close