Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V hotelu sva uživala.

V hotelu sva uživala.

Nasa obala je polna turistov. Domačih, kar je lepo. Težko je najti prosto sobo v hotelu, ne vem, kako je z apartmaji. Prvič sem doživela, da si turist sam speče jajca, za zajtrk. Super ideja! Sem se nasmejala motoristom. Par jajc na tleh, eden pekel brez olja, drugi vrgel jajce, ne da bi prižgal… Smo se nasmejali… Kavo dobiš, ko si je zaželiš.
V Kopru. Prijazna receptorka naju je opomnila kam na dobro, morsko hrano, sladoled..

kakšne traparije, nikogar ne poznam, ki bi želel na slovensko obalo, od vseh mojih znancev so vsi rekli da raje ostanejo doma kot da gredo v našo umazanijo, tako da ne pretiravaj, razen če si upokojenka pa si vsa happy ker si s sama pekla jajčka pa šetala po unem Kopru kjer se nič ne dogaja


Ti si trapasta!

nova
Uredništvo priporoča

nimajo več samopostrežnega zajtrka, da si naložiš, kolikor hočeš?

Ti kar uzivaj, lepo.
Jaz ne bi, tudi, ce bi bilo zastonj. Res.

Je tak tematski hotel, da si sam kuhaš v njihovi kuhinji? Ker hotelu si pa res ne mislim sama jajc peči. Niti ne razumem zakaj bi bila smešna jajca na tleh? Ali to, da si odrasel moški ne zna jajc speči?
Kje pa so te silili s kavo?

Ne. Čakati moraš v vrsti, da dobiš kos kruha, v vrsti, če hočeš sir, v vrsti, če hočeš kosmiče … same vrste so v hotelskih restavracijah.

Škoda, da je država podarila bone tudi tistim, nadutim. Takim, ki pečeno jajce počakajo v postelji. Postrezeno, na nivoju! In takim ki ležejo samo na plažo, kjer so videni. Naš hotel je bil POLN. Poln zadovoljnih turistov. Izobražen, kulturen človek, je povsod zadovoljen.

Nazadnje sem bila na slo obali pred 30 leti kot otrok. Letos peljem otroke za teden dni v Izolo.
Guzva
ni parkinga
vsrano brezvezno morje
app se koliko toliko
Hrana brez vezna
Drago kot pes.
Dodatna ponudba kaj je to?

Upam da nam drugo leto ne bo treba spet prit. Aja vavcerja nismo koristili. Smo kr vse placali.
Pa kdo to hodi na slo obalo? Resno me zanima?

Govno kmetavzarsko nepismeno, pa kdo te sili? Verjetno si iz prekmurske vukojebine, da še slovensko ne znaš. Marš!

Gospa, ki je bila 30 let nazaj na slovenski obali in letos preživi res grozen dopust na slovenski obali. Rada bi, da pove, kaj je to dodatna ponudba? In kje tako zelo “VSRANA je voda?”. Fina gospa. Četudi ste sama plačala in NE KORISTILA BONOV, bi mogoče sama animirala svoje. Povsod izposojajo kolesa, lahko opazujete metulje, zaledje obale je prelepo.

Imeli smo svojo električno ploščo s seboj, res super ko si lahko sam obrok pripraviš.

Imeli smo svojo električno ploščo s seboj, res super ko si lahko sam obrok pripraviš.
[/quote]

To ste v hotelu ali v apartmaju? Za apartma mi je logično, da sam kuhaš, ampak hotel…je pa temu namenjen, da se s kuho ne ukvarjaš:)

Torej, če ne bi dobila državnega bona, morja ne bi videla.

Zadnjih 5 let sem veliko potovala službeno. Videla pol sveta. Od Tel Aviva, Lizbone, Dubaja, Singapurja, Sydneya, New Yorka, Londona, Osla, Stockholma, Moskve, Tokia, New Delhija in še in še. Tole je zame kot zapor
Slovenska obala ali pa nič. Ja groza. Raje ne grem kot da se borim za svoj ležalnik.

Strunjan ali Debeli Rtič. Prelepo.

Lepo je na plaži. Veliko družin, ki se nikoli niso letovali.

Naša obala je bila v preteklosti najbolj znana po kanalizaciji. A se je to že saniralo? Namreč predlansko leto so ljudje zbolevali – slabo jim je bilo in so bruhali, ker so se kopali v morju, točneje v fekalijah. Problem je pač bil, da je bila voda tako toplo in so se fekalije, bakterije razrasle.

Tudi lansko leto se mi zdi, da so bili problemi.

Vem tudi to, da so priznali, da je bila kanalizacija speljana v jaške za meteorne vode. Vemt udi tod, da so to morali sanirati sami ali javiti občini, sicer naj bi plačali kazen.

A kdo ve, a se je ta kanalizacija na obal že uredili, a se še ni? A je še kar speljala v morju preko meteornih vod?

Odkar to vem, je slovensko morje ta zadnja stvar,…. kamor si želim. Poleg tega ima še Italija težko umazanijo, pa njihova reka je tudi ena sama kanalizacija…. V slovenskem morju sploh ni življenja, mogoče kakšna ribica priplava sem in tja, pa še tista je po moje bolj strupena kot ne….

Mi je pa jasno, da je postalo morje odlagališče smeti za svet, predvsem mafijo, ker smeti nimoajo več kam dajati.

V prihodnosti se bo po moje najbolj splačalo imeti smeti, ker bo tako malo placa, pa še to vse prepleteno s smetmi, ker smo ustvarili hiperkapitalizem, ko rabiš nov računalnik, telefon, cunje, ma vse v 2 letih… dejansko smo začeli ustvarjati smeti inče bo tako naprej bo svet preplavljen s smetmi nenormalno hitro….

Človek še nikoli ni bil tak nor in neumen.. kot je ravno sedaj, ko misli, da je pameten… Kreteeenom ne smeš dati oblati za nobeno ceno in denar, ker bodo – so -uničli zemljo do skrajnih meja, npr. topljenje ledu….

Človek sploh dojeti ne more, da ni nič drugega kot navadna požrešna kobilica, roj kobilic in nič drugega….

slovenska obala dokazano ni nic bolj umazana od ostalih. Samo manj je je. Cudno da eni ki nikoli niste bili vse veste kaj se dogaja. Mi bomo z veseljem sli, itak da bomo rajs Slovencem kot Hrvatom dal. Izola Strunjan cudovito

A dokazano? A ti moram link prilepit, ko je bila plaža zaprta zaradi onesnaženja s fekalijami ali kako? Ene 2 leti nazaj in potem so stalno preverjali kakovost vode, če je za kopanje.

Greš na morje se kopat v kanalizacijo. Sej potem so resno vzeli – AMPAK šele takrat, ko je njihov lasten folk bruhal zaradi onesneženja in ga je bolel trebuh. Ko so pa ljudje prej opozarjali na leta, se pa nihče ni zganil. Na leta se je vedelo, na leta.

Sej potem so rekli, da je kanalizacija speljana v meteorne vode. In da morajo lastniki to sanirati sami ali javiti občini…. in da so kazni, samo zanima me, če je ta problem sedaj že rešen, ali se rešuje ali so ga spet pometli pod preprogo?

A dokazano? A ti moram link prilepit, ko je bila plaža zaprta zaradi onesnaženja s fekalijami ali kako? Ene 2 leti nazaj in potem so stalno preverjali kakovost vode, če je za kopanje.

Greš na morje se kopat v kanalizacijo. Sej potem so resno vzeli – AMPAK šele takrat, ko je njihov lasten folk bruhal zaradi onesneženja in ga je bolel trebuh. Ko so pa ljudje prej opozarjali na leta, se pa nihče ni zganil. Na leta se je vedelo, na leta.

Sej potem so rekli, da je kanalizacija speljana v meteorne vode. In da morajo lastniki to sanirati sami ali javiti občini…. in da so kazni, samo zanima me, če je ta problem sedaj že rešen, ali se rešuje ali so ga spet pometli pod preprogo?
[/quote]

Uf na Hrvaškem se fekalije že vrsto let izlivajo v morje in jih zanese po celemu jadranu. To pa res ni posebnost slovenske obale. Da ne govorim o kakšni Grčiji, tam je šele smeti. Kot sem ti povedala, lahko si doma, namesto da slabo voljo stresaš naokoli.


Po obdobju intenzivnih potovanj se ne skodi za nekaj casa umiriti, Recimo temo neke vrste balansiranje zivljenja.

Sicer pa obstajajo razni hoteli v katerih imas tudi neko vrsto kuhinje. Jaz po taksnih ze cel mesec zivim. Nekateri pa imajo le nekaj sob, ki so bolj stanovanja. Moja prijateljica je bila porocena z direktorjem enega 5* hotela in sta skoraj desetletje zivela v suiti s svojo kuhinjo.

Seveda pa imajo sosedje vse porihtano po reglcih. ☺☺☺
https://www.zurnal24.si/svet/fuj-tem-hrvaskim-plazam-se-zaradi-fekalij-raje-izognite-332878

https://siol.net/novice/svet/fekalije-v-jadranu-se-vidijo-iz-vesolja-506752

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

New Report

Close