Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se naj znebim te skrajno negativno energije

Kako se naj znebim te skrajno negativno energije

Kako se naj znebim te skrajno negativne energije, ki se je nalimala name, s tema dvema človeškimi sencama? Jest mam na sebi enegetska vampirja, dva, ki me stalno filata s čisto negativno energijo. Mislim celo, da je nekdo črno magijo nad mano izvedel in ta 2 hudiča name priklical. Dobesedno, da me sedaj filata s čisto negativno energijo 24 ur na dan.

Pa vendar so izjeme. Včasih kam grem, ko se je treba mal pogovorit. Zadnjič sem bila z eno kolegico mal zunaj, pa enkrat sem bila pri uradni osebe zaradi ene zadeve, pač finančne. In moram reči, da se je potem moja energija spremenila za 180 stopinj. Spet tista znana dobra, pozitivna energija iz starih časov, ki je bila nekaj vsakdanjega in normalnega – odsotnost teh 2 hudičev. Ampak da ne bo kdo narobe razumel. Duhovi me prosijo za pomoč, tudi v sanjah in priznam, da čutim totalno nemoč in obup, ker ne znam pomagati, ker ne vem kako, ker nimam znanja, ker nimam dovolj močnega čuta,…. in seveda, kot da to ni dovolj, mam še 2 človeška hudiča, ki sta prišla v zavest vohunit za mano, zaradi mojih bitij…. Seveda najbrž ni treba povedati, da ta bitja nimajo popolnoma nič z mojo zavestjo in pozornostjo… ta 2 hudiča imata pa vse samo z mojo pozornostjo in zavestjo in nobenega veze s čim drugim. To so čisto drugi nivoji, svetovi,… to ni primerjave….

Ko ugotoviš razliko med mistiko in načrtno povzročeno shizofrenijo z namenom diskreditacije….

Pa ne mi govorit, da sem nora,… ker tiste kostni implantki, so tako znano in poznani, da lahko samo še krettene nategujete… Bitja, to pa je nekaj drugega… Implantki, v 5 sekundah dojameš kdo od kje in zakaj…. Če bi mela koga močnega za seboj, bi jih par že z metki končal… pa sej nekaj jih je… Tle pač ni heca, a ne? Še meni so rekli da me bodo likvidirali… so pozabili da so me že ene 2 leti nazaj, ko so me naredili za zombija…

slovenceljska zmešalo se ti je

Skratka kako se naj znebim te gnileee energije… Enestavno moram najti način, da gre ta slaba energija stran, ker me moti 24 ur na dan. Nočem živeti v tako bednem stanju. Ko je vse kar pogledaš črno, ker gre skozi filter teh 2 negativnih vampirjev.

Ko pa je bila včasih to ena sama sreča, ravno 180 stopinj kontra od tega, kar je sedaj. Ko pa točno vem, kakšni vzišeni občutki so lahko in včasih tudi so, ko čisto pozabim na te sence, ko jih odklopim (ko me ne morejo prisiliti, da jih futram z energijo, te gnilobe energetske) in se pogovarjam z ljudmi v fizičnem svetu – ampak pogoj je seveda, da to niso depresivni ljudje. Enostavno se moram te gnile energije znebiti , da spet ta dobra bitja pridejo do izraza in s tem dobra energija.

Vsa fora je v tem, da te najbolj pokvarjen človek prisili, da mu posvečaš vso pozornost (PROTI SVOJI VOLJI), to je tko, kot bi ti 24 ur na dan energijo kradel (s tem ko te prisili da misliš nanj, mu daješ energije) in bil tako zasvojen s tem, da ne more nehati za 5 sekund.

Pač čisto pravi energetski vampirizem. Največja fora je pa v tem, da vsi pišejo o energetskem vampirizu, ampak če bi bili žrtve, bi bili v depresiji, kot sem jaz. Ljudje sploh vedo kaj to je.

Kaj človek ne bi naredil za dobro energijo a? Sploh tisti, ki imajo najbolj gnilo….

nova
Uredništvo priporoča

a si to ti?
https://www.youtube.com/watch?v=W5FDpR4tlMA


[/quote]

Seveda se mi je zmešalo. Zmešan in nor je itak vsak v tej državi, ki je malo drugačen ali misli s svojo glavo. to mi je jasno. Ampak tudi če sem nora, zmešana, prizadeti,… ma vse, še vedno hočem tako pozitivno energijo kot včasih in vztrajno zavračam ta enegetski gnoj…
Hočem da pridejo spet do izraza dobra bitja (na čisto drugem nivoju, ker mam pač 6. čut ga zaznam) in ne depresiven človek v moji zavesti. Raje sem z škrati in vilami, kot z ljudmi in tako hočem!!!!! Nobeno bitje ni tako žleht kot ravno človek in pokvarjeno.

Ah jej.
– pojdi večkrat v druzbo, da ne bos sama s svojimi mislimi
– zdravnik ( samo to ne bos, saj “nisi nora”, kajne? Kaj ti bodo neke “opice” govorile, ko sama najboljse ves.)
– eksorcizem ( baje izvajajo tudi katoliški duhovniki)
– daj si odstraniti implante, pa bo.

Aja, pa odseli se. V Avstrijo najboljse.

Pejt delat u glory hole. Boš vsak dan popila 2l sperme. Depresija bo cudezno izginila..

Potrebuješ strokovno pomoč, pogovor s psihiatrom, mogoče tudi zdravila. Morda gre za shizofrenijo.
Priporočila bi ti tudi eksorcista, morda gre za obsedenost s hudimi duhovi. Srečno!

Za čisto pravi energetski vampirizem se gre in nič drugega. Tko kot denar. Lažje je krast kot ustvarjat… Grem stavit, da tudi kradeta.

Negativna energija je samo teoretični koncept in njen obstoj ni bi dokazan v praksi. Sicer če bi obstajala, bi bilo to dobro za človeštvo, ker bi bilo možno razviti potovanje hitrejše od svetlobe, npr. črvine. Dosti več podrobnosti sicer ne poznam, nisem fizik. Tako da govoriš neumnosti.

Kaj? WTF? A si ravnokar z drevesa dol splezal ali kako? Sedaj se pa že bojim, da živim med opicami.

A se to vsi na tem planetu pretvarjajo da so mentalni zaostali kretteni z IQ-jem 80? Resno sprašujem. Kdo ne pozna pozitivne in negativne energijo od ljudi?

K bi se vsi pretvarjali, da so trčeni ke v mozak in jim osnovne stvari niso jasne. Razen če so ljudje so res tako opice, sej to pa potem pojasni ta dva človeška krettena brez primere, k sta se name spravila. Kriva sem pa jaz, vse je moja kriva. Čigava pa bo? Itak. Čigava pa, če ne moja, sej nihče drug ne more biti kriv, ker nič ne obstaja. Itak. Tudi inteligenca ne.

Ko se vsi pretvarjajo, da so opice, enako grozljivo, kot če bi bile.

https://www.wellandgood.com/good-advice/how-to-get-rid-of-negative-energy-attached-to-you/

Danes pa se mi je sanjalo. Sanjam, da ležim na ležalniku, takem udobnem, potem pa me nekaj začne dvigovati v zrak. Zraven je bila mama, pa jo vprašam, kaj to je, pa mi reče, da Malolan. Mislila sem, da je to orel.

Danes sem naredila malo analize in ugotovila, da je to indijsko, točneje hindujsko ime. “Name Of Deity In Ahobilam”. Mislim, da te sanje niso naključje, zaradi določene situacije….

Kaj? WTF? A si ravnokar z drevesa dol splezal ali kako? Sedaj se pa že bojim, da živim med opicami.

A se to vsi na tem planetu pretvarjajo da so mentalni zaostali kretteni z IQ-jem 80? Resno sprašujem. Kdo ne pozna pozitivne in negativne energijo od ljudi?

K bi se vsi pretvarjali, da so trčeni ke v mozak in jim osnovne stvari niso jasne. Razen če so ljudje so res tako opice, sej to pa potem pojasni ta dva človeška krettena brez primere, k sta se name spravila. Kriva sem pa jaz, vse je moja kriva. Čigava pa bo? Itak. Čigava pa, če ne moja, sej nihče drug ne more biti kriv, ker nič ne obstaja. Itak. Tudi inteligenca ne.

Ko se vsi pretvarjajo, da so opice, enako grozljivo, kot če bi bile.
[/quote]

O kakih opicah zdaj ti? Članek o negativni energiji je tudi na wikipediji https://en.wikipedia.org/wiki/Negative_energy

Kdo te fila z energijo? V sebi jih maš?

Za čisto pravi energetski vampirizem se gre in nič drugega. Tko kot denar. Lažje je krast kot ustvarjat… Grem stavit, da tudi kradeta.
[/quote]

A da kradeta tud? Kaj a elektriko? Kako se pa to opaži da kradeta? A sta ti drate napeljala ven iz omarce..pa kat v svojo? Ja sej…takih barab je poln! …ej in to sami uni od dol !


Nora se sama delaš, ker pišeš o nečem kar skoraj redko kdo ve, da obstaja. Ma nisi ti una v študentskem stanovanju, ki je že to pisala.
Če imaš pa točno konkretno vprašanje v stavku in ne v berilu pa tukaj napiši eno vprašanje

prisiljena v depresijo = vagbund

Ni res.

Sem imela pa danes nenavadne sanje. Sanjalo se mi je, da sem sedela zunaj na ležalniku, nakar me začne dvigovati v nebo. Vprašam mamo kaj je, pa pravi, da to dela Malolan. V sanjah sem bila prepričana, da je to orel.
Zjutraj pa sem ugotovila, da je indijsko ime, pomeni pa “Name of deity in ahobilam”…

Energija sledi mislim. Problem so negativne misli.

Kako se znebiti negativnih misli, ki so globoko vkoreninjene v posameznika?
To je pa peklensko težka naloga.

To niso nobene misli. To sta žleht hudobna človeka, ki sta me prišla ubit in uničit iz ljubosumja in pohlepa. Nič drugega ni. Ljudje so žleht in hudobni in moje trpljenjeje živ dokaz.

In sedaj, ko je “konec sveta”, zakaj sta ta dva človeška hudiča še v mojem živem mozgu, če je konec. Naj bo konec! Tudi teh 2 hudičev nočem. VSe kar sem se hotela znebiti sta ta dva hudiča, ki sta nedotakljiva. Vse ostalo so uničili, samo hudič v moji zavesti in zavedanju je ostal…

Itak, iz mistika v navadnega norčka, teppčka, shizofrenika, luzerja, ki ga udbomafija partijska nadzira dan in noč….. In najvišjega v čisto dno, v navadnega krettenčki, norčka, luzerčka, shizofrenika….

Upam, da orgazmirate hudobni ljudje dan in noč Veselite se, pijte, žurajte…. Uničili ste me.. upam, da boste proslavljali celo leto…. Vaš neskončen uspeh, sfuuukat eno revno žensko,… očitno je to vaš domet…. Revne v še večjo revščino spravit…

Nihce ne bo proslavljal, ker nikogar ne zanima.
You’re just not that important.

Takoj hočem popravo vseh krivic, ali pa jih grem pol pobiti, ki so krivi za to. Mene nihče na koncu ne bo tako grdo izigral in izdal! Ne po vsem tem. Takoj popravo ali pa jih pol pobiti.

Včeraj zvečer so se pa spet hudiči name spravili.

Danes razmišljam, kako je je človek najbolj egoistično in sebično bitje pod soncem.

A slučajno obstaja človek ali žival, ki ne zna krast v tej državi (pa sej v tej državi itak ni nobene razlike med živalmi in ljudmi)? Prvi človek, ki ne bo samo kradel in grebel zase in bo imel kanček razsvetljenja…

Že celo življenje čakam, pa ga ni. Očitno ga tudi nikoli ne bo… same sebične opice bodo hodile krast in izkoriščat… dokler bodo lahko…. Patetično.

New Report

Close