Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali sploh obstajajo normalni apartmaji na slovenski obali

ali sploh obstajajo normalni apartmaji na slovenski obali

Nobene pametne strani, kjer bi bila večina ponudb na enem kupu, da bi bil koledar s prostimi/zasedenimi termini priložen, da so jasni opisi.

Večina jih je brez možnosti kuhanja (brez štedilnika), toliko apartmajev s SKUPNO kopalnico in wcjem (to nisem nikjer na HR zasledila) – več apartmajev si deli eno kopalnico. Se mi zdi za morje to čisto mimo, ker praktično vsi odhajajo in prihajajo v apartma ob istem času. In da nabašeš na ljudi, ki se po 1 uro tuširajo, zvečer sploh na vrsto ne prideš… Cene za eno Izolo in roko na srce – bedno plažo, so res pretirane. Za pol ceneje smo dobili v glavni sezoni v Dalmaciji, kjer se obala ne more primerjati z Izolo.

Nisem vedela, da je tako težko najti apartma blizu obale, z lastno kopalnico in kuhinjo. nekaj osnovnega.

Daj nehaj, apartma brez kopalnice in vsaj kotička za kuhanje (v primeru, da je studio) ne obstaja, tisto je soba s skupno kopalnico.
Da se vam da.

no, kaj pa cene? Me je na rit vrglo. Za ceno, ki jo naši hočejo za 3 dni dobim v Dalmaciji cel teden. Aja, naša obala je “butična” ponudba :))))

nova
Uredništvo priporoča

no, kaj pa cene? Me je na rit vrglo. Za ceno, ki jo naši hočejo za 3 dni dobim v Dalmaciji cel teden. Aja, naša obala je “butična” ponudba :))))
[/quote]

Aja, cene se pa strinjam – BOLANO, brez stika z realnostjo za par metrov zbetonirane obale in kalnega morja. Zato hodimo v Španijo, kjer dobiš moderen apartma, ob morju, s pralnim strojem za tretjino cene. Da o 7 km mivkaste plaže n egovorim.

no, kaj pa cene? Me je na rit vrglo. Za ceno, ki jo naši hočejo za 3 dni dobim v Dalmaciji cel teden. Aja, naša obala je “butična” ponudba :))))
[/quote]

Slovenija nima morja, ampak umazano mlakužo. Tako pač je, nimamo se kaj sprenevedat. To je kvečjemu dobro za 1-dnevni izlet, ne pa za dopust! Naše morje in obala se pač ne more niti primerjati s hrvaškim ali grškim. Potem pa še cene nabijejo tja v nebo…

Naše plaže so ogabne, z zastarelo in dolgočasno turistično ponudbo. Cene pa samozavestno navite. Zakaj že?

imajo svoje malarja.

Jaz pa še vedno raje grem v Izolo, kot na hrvaško morje. Če prišteješ gorivo in cestnino, pa še ceno trajekta si kar na istem ali še slabšem, kot v Sloveniji.

Domačini pa so takšni in drugačni – tako v Sloveniji kot na Hrvaškem.
Pa vseeno toliko hvaljenja za en prazen ništrc, kot za lijepo našo, pa še nisem nikjer doživela …

Grem vsako leto v Izolo za par dni, na dopust pa v Dalmacijo. Neprimerljivo primerjas!
Sicer se nam z bencinom, cestninami in trajektom izide ceneje kot Izola, a tudi ce se ne bi, kaj je morje ugotovis sele, ko vidis kristalno ciste otoske plaze.
Pa ni to samo Hrvaska, itak je lepega morja ogromno, ampak zal nase ne spada v to kategorijo.

Grem vsako leto v Izolo za par dni, na dopust pa v Dalmacijo. Neprimerljivo primerjas!
Sicer se nam z bencinom, cestninami in trajektom izide ceneje kot Izola, a tudi ce se ne bi, kaj je morje ugotovis sele, ko vidis kristalno ciste otoske plaze.
Pa ni to samo Hrvaska, itak je lepega morja ogromno, ampak zal nase ne spada v to kategorijo.
[/quote]

Ne vem koliko si ti hodila po osamelih otoških plažah na Hrvaškem. Jaz sem. Pa sem videla veliko. Od kupa smeti, ki ga je prineslo morje, naftnih madežev do igel, sredi ničesar.

Ne vem koliko si ti hodila po osamelih otoških plažah na Hrvaškem. Jaz sem. Pa sem videla veliko. Od kupa smeti, ki ga je prineslo morje, naftnih madežev do igel, sredi ničesar.
[/quote]

No, si boš morala dat očala z dioptrijo gor tudi v Izoli, ker vse to,
kar si videla na osamelih plažah, vidiš v Izoli vsaj 10x več!

Pri nas te tri destinacije pridejo v poštev.
1. Normalne cene z izredno in ne predrago ponudbo vsega ostalega
2. Odlične urejene plaže, apartma skoraj zraven
3. Prijazni ljudje, pa ne ponarejeno, prijaznost in ležernost imajo v krvi
4. Normalne cene in okusna hrana v restavracijah
5. Živahno nočno življenje
6. Veliko ostalega za videti

Pa še kaj bi se našlo. Res pa je potrebno znati kak tuj jezik in biti kdaj malce prilagodljiv.
Najlažje je iti na Hrvaško, pa žal tudi najbolj dolgočasno. Imam raje mediteransko ležernost kot hrvaško aroganco.


J a ja, Turčija še posebej, kar danes pojdi tja. Lahko kar tam ostaneš. Niti ene novice nikoli ne preberete?

apartma v Luciji 1.avgusta, cene so zelo visoke, kdo ve ali so vsako leto ali so jih dvignili letos?


J a ja, Turčija še posebej, kar danes pojdi tja. Lahko kar tam ostaneš. Niti ene novice nikoli ne preberete?
[/quote]

Plavi pepelnik, a se ti ne zdi, da ljudje z razumom planiramo svoje dopuste. Turčija trenutno ni, sta pa Grčija in Španija.
Eni se zapičite v nekaj, vzamete iz konteksta in gonite svojo. Sicer pa smo pri tebi tega vajeni.

Plavi pepelnik, a se ti ne zdi, da ljudje z razumom planiramo svoje dopuste. Turčija trenutno ni, sta pa Grčija in Španija.
Eni se zapičite v nekaj, vzamete iz konteksta in gonite svojo. Sicer pa smo pri tebi tega vajeni.
[/quote]
A da ni Turčija, pa si napisalo, zakaj si pa potem napisalo, da je?😁 Saj tudi Grčija v tem trenutku ne, niti Španija.😁

Plavi pepelnik, a se ti ne zdi, da ljudje z razumom planiramo svoje dopuste. Turčija trenutno ni, sta pa Grčija in Španija.
Eni se zapičite v nekaj, vzamete iz konteksta in gonite svojo. Sicer pa smo pri tebi tega vajeni.
[/quote]
Saj to smo pa zadnjič debatirali, da eni za ziher deset let v naprej rezervirate😁, vendar sem prepričan, da večina pa še vedno sprašuje za letos, za zdaj, veš?😁

Štedilnik imate?

New Report

Close