Koronavirus

Corona aplikacija

Default avatar

Smisell123

Kaksen smisel ima sploh,itak lahko pustiš telefon doma in greš,kaksen namen je potem sploh,enako kot če je ni,vsak jesam odgovoren ali bo šel okuzen med ljudi ali ne
Default avatar

karantena na balkonu

In kakšen smisel ima za nekoga (za eno osebo) karantena ali osamitev, če vemo, da po 4, 5, 6 ljudi biva v stanovanjih 50-80 kv. metrov, kjer pa je ena kuhinja, en WC in ena tuš kabina?

Naj gre tisti v karanteni za 14 dni mogoče stanovat/spat na balkon? Ali mogoče v kolesarnico?
Default avatar

Smisel123

Se strinjam ja,v bistvu vsi ukrepi bolj maloumni
Default avatar

Tracking

Na mojem fonu nebo appa... bedarija na kvadrat
Default avatar

Nevenič

Če ne bo cepiva oziroma učinkvitih zdravil, se bo vse zelo zaostrilo, ali pa bomo jedli travo.
Default avatar

ehjajo

Nevenič je napisal/a:
trave ne bomo jedli brez skrbi, treba bo razkrinkat to bando farmacevtsko, ki je zakuhala to sranje na celem svetu. politiki se bojijo za svoje riti in nič ne ukrenejo proti njim, ker imajo moč in so lahko hitro zamanjani. Karantena je pa brez veze kot ste že drugi napisali. Pravzaprav karantene ne potrebujemo, ker virus sploh ni nevaren. Starejše ljudi naj zaščitijo primerno in to je to, ostali bi se morali družitit in prekuževati....Samo pomislite kakšna bedarija je karantena. Pozitiven je 1 član 6 članske družine in zdaj mora biti v karanteni. ostali člani družine pa hodijo v službo, šolo..........
Default avatar

multinick5

ehjajo je napisal/a:
In kdo si ti, ki zagovarjaš, da naj se ljudje načrtno okužijo? S tabo ni vse v redu al kaj? Dobesedno pišeš, da naj načrtno rinemo v bolezen.
Default avatar

še moje

Nevenič je napisal/a:
cepivi ti jaz šenkam, mene pa pusti pri miru!!!
Default avatar

ehjajo

multinick5 je napisal/a:
točno tako, to počnejo v veliko državah in kdo si ti menjalec nickov?
Default avatar

multinick 007

ehjajo je napisal/a:
A ti tudi to počneš? Pa po možnosti še kihaš, pljuvaš zanalašč po gumbih v dvigalu napirmer?
Default avatar

wd40

Kdo ima korist od aplikacije?
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar

PismoRosno

wd40 je napisal/a:
Ce bi delali testiranje, kot se zagre in ce bi ljudje videli dlje od svoje riti, bi imeli korist vsi.
Dokler nista izpolnjena oba pogoja skupaj, pa ima korist samo razvijalec aplikacije (in par posrednikov).
Default avatar

multinick5

ehjajo je napisal/a:
Tisti, ki ziher ne bo tvojih sorodnikov nad 70 v grob spravil in ki ti ne bo kašljal in kihal v obraz.
Default avatar

wd40

PismoRosno je napisal/a:
Sigurno nihče drug?
Default avatar

PismoRosno

wd40 je napisal/a:
Jaz sem imela v mislih gibanje navadnih drzavljanov, ki je bolj ali manj pri vseh enako:
6.20 kopalnica
6.45 od doma do sluzbe, nekateri s postankom v vrtcu ali pri tasci
15.00 od sluzbe do tasce, nekateri s postankom v vrtcu
16.00 od tasce do doma
17.00 nohti /fitnes /pijacka /shopping
19.00 domov
20.00 kopalnica otroci
21.30 kopalnica odrasli

Menda ne mislis, da to zanima kogarkoli razen trgovcev? Itak pa vsi vedno na vse te relacije vlacimo s sabo telefon z vklopljeno lokacijo (saj ves, da preveris, kaksno bo vreme). Itak vecina vse to pofotka in ves material javno objavi.
Ne, poleg fejsbuka, instagrama in bog ne daj tiktoka RES ni problema imeti gor se eno dodatno aplikacijo.
Default avatar

wd40

PismoRosno je napisal/a:
"itak" ni bogvekaj razlog. In smo tudi taki, ki nalašč zaradi "itak" ne maramo pametnih telefonov.
Ne maramo fejsbuka, instagrama in ostalega sranja, ne maramo sledenja ne vlade, ne trgovcev, ne sosedov. In zaradi takih kozlarij bom verjetno še moj tabutast telefon zagnanal na tovornjak, ki pelje nekam na kosovo.
OK, komu bi še koristilo.
Default avatar

Robi...

PismoRosno je napisal/a:
Nekateri pač ne maramo tega sranja od fejsbuka, instagrama in mafijske vlade in njihovih bedastih aplikacij.
Default avatar

ehjajo

multinick5 je napisal/a:
jao kakšen primitivc si ti, od kje ti ideja, da bi pljuval v dvigalu in v ljudi???
tebe sem dala na ignore.....butl
Default avatar

Nevenič

wd40 je napisal/a:
Neposredno korist od aplikacije ima tisti, ki zaradi nje živi dlje.
Default avatar

wd40

Nevenič je napisal/a:
No, v to ne verjamemo ane. Zakaj- ker vemo kako se prenaša in kako se ne prenaša. Ker verjamemo v znanost, umivanje rok in se ne zalizujemo z neznanci. Ker ne verjamemo aberveznikom in politikom. Predvsem pa ne delamo panike.