Starševski čvek

Ali obstaja kakšna lista, kje se lahko koristi turistične bone?

Default avatar
Nekam bi šla, pa ne vem kam?
Sem brez ideje.
Mogoče na Kras ali v Prekmurje.
Ali obstaja kakšen ‘spisek” kje točno se boni lahko koristijo?
Kje ‘največ’ dobiš za ta bon?
Berem, da bodo nekateri koristili ta bon za 5 nočitev.
Vau, to je pravi dopust! Čisti odklop. Bi se resnično prileglo.
Kako točno se lotiti tega ‘projekta’?
Sem bolj trda za te stvari, pa bi mi kakšen namig prav prišel.
Hvala in lep dan vsem skupaj!
Default avatar
Izbereš par lokacij, ki so ti zanimive.
Pogledaš ali najbolje pokličeš, če je željeni termin še prost in preveriš ceni, hkrati pa vprašaš, če sprejemajo bone.
Obstaja sicer portal Moja Slovenija, kjer je nekaj ponudnikov za koriščenje bonov, niso pa vsi.
Recimo, Bele Krajine ne najdeš nikjer, ampak bone pa sprejemajo.
Izhajaj torej iz svojih želja, šele potem preveri, če lahki univčiš bone, in ne obratno.
Default avatar
Meni bi koriščenje tega bona bila prava loterija. 7 let nisem bila nikjer. Žal, živim iz rok v usta.
O dopustu lahko samo sanjam. Sem izčrpana, diham na škrge. Nobene prave volje nimam.
Dan ali dva podarjenega dopusta, bi mi veliko pripomoglo k nadaljni motivaciji za življenje.
Upam, da ga uspem dobro unovčiti. To potrebujeta moja duša in telo.
Default avatar
postopek je napisal/a:
Portal https://www.mojaslovenija.org/ še ne dela popolnoma, menda bodo tu možne rezervacije za (skoraj) vse namestitve v Sloveniji. Od 25. 6. dalje.

Mi pa res ni jasno, kako bi kdo nekam šel samo da izkoristi te podarjene bone, sicer pa sploh nima niti ideje, kam it.
Default avatar
šenedela je napisal/a:
In zakaj ne? Ne izhajaj iz sebe. Nekdo, ki nikoli ne dopustuje v Sloveniji, pač (lahko tudi) nima ideje. Simple.
Default avatar
šenedela je napisal/a:
Obstajajo zelo lepi kraji, ki jih niti ne poznaš in si niti ne misliš, da imajo tam dopustniške kapacitete.
Z možem sva lani kupovala hišo in šla pogledat eno po zelo ugodni ceni, bolj iz firbca. Sezulo naju je, kako je tam lepo, pa sploh niso neke rovte bogu za hrbtom, niso pa turistično razvite. Kljub temu je tam nekaj ponudnikov prenočišč, imaš pa cele kupe možnosti za rekreacijo, pohode, sprehode in lažje vzpone. In še bonbonček - kraj ima železniško postajo.
Med karanteno sva tako imela nekakšen "dopust" in šla preverit veliko od te low key ponudbe. Za masovni turizem nezanimive, za tiste, ki iščejo nekaj novega, pa še kako. En teden sva vsak dan šla na večurno turo, naredila po najmanj 20 km na dan, dvakrat s kolesom malo dlje ... eden najlepših "dopustov" doslej.
Default avatar
pa ne samo to je napisal/a:
se strinjam. velikokrat so najboljše stvari najbližje, mi pa hodimo na drug konec sveta.
vsekakor je to dobra priložnost za odkrivanje ‘domačih skritih lepot’.
zal se jih veliko ne promovira, zato samo ‘izbranci’ dopustujejo pri njih. :)
v kolikor bo izvedljivo, si bom jaz osebno privoščila glamping ....