Starševski čvek

bon-počitnice-koronavirus?

Default avatar
Ali boste koristili bon in šli na dopust, čeprav je še vedno nevarnost koronavirusa?
Ste prepričani, da so nastanitve "čiste" in boste zdravi prišli domov?
Default avatar
[quote=bonlča post_id=13564049 time=1592560838]
Ali boste koristili bon in šli na dopust, čeprav je še vedno nevarnost koronavirusa?
Ste prepričani, da so nastanitve "čiste" in boste zdravi prišli domov?
[/quote]

Ne bom koristila. Tisti bon si pa lahko nekam vtaknejo 😜
Default avatar
bonlča je napisal/a:
Ne bom koristila. Tisti bon si pa lahko nekam vtaknejo 😜
Default avatar
to mi je všeč, raje ne pojdite na dopust kot pa da bi vladi uspelo oživiti turizem, ker če jim to uspe smo gotovi, ne pridemo več na oblast nikoli.
Zato ljudje , raje se odpovejte dopustu kot da pomagate vladi v njenih fašistoidnih namenih, sam se bom sicer žrtvoval in šel špijonirati kako ljudje upoštevajo naša priporočila.
Vaš levičar !
Default avatar
je beš bone. Ne bom koristil - v tujini ne jemljejo bonov. V to slovensko srovšno pa ne grem.
Default avatar
da greš v tujino, bo en primitivec manj na domačih tleh. Vseeno mi je, kdo koristi bone in kdo ne, vsak tudi lahko gre, kamor hoče. Ampak ko nekdo tako puhlo zapiše, kar je tip pred mano, mi pa res dvigne tlak. Koliko lepih kotičkov je za videti in doživeti! Sicer pa tisti, ki najglasneje lajajo, da bona ne bodo koristili, to zagotovo naredijo med prvimi.
Default avatar
Ja, eni ste ritolizniki in bone boste koristili čimprej, sploh tisti, ki ste na socialkah. Zarad mene si jih porinte v šupak.
Default avatar
bonlča je napisal/a:
Verjetno bomo porabili - za par krajših potepov oz. prespanj na potepih. Če ne bo zaupanja v neokuženost prostorov - pa kakšen kamp in domači šotor.
Default avatar
[mention]sreča:[/mention] vzami pomirjevala pa bo.

Na dopust se gre če imaš svoj denar, ne pa na kredit, ki ga jemlje država. Če nimam za na dopust, pač nimam. In ta izdaja bonov je še en master class izum, ki ga bodo poleg vseh ostalih stvari plačevali še naši pravnuki.
Default avatar
Mi bomo koristili bone, če bo takratna situacija glede virusa to dopuščala. Sicer imamo rezervirano za oktober in vem, da obstaja velika verjetnost, da bo takrat slabše kot sedaj. Vendar pa bomo večino poletja preživeli na vikendu na Hrvaškem, v kolikor se meje ne bodo spet zaprle. Tako midva, kot otroka, smo namreč poleti rajši na morju, kot da bi na silo koristili bone v Sloveniji.
Default avatar
Ti in tebi podobni biseri! Najbrž je vsakemu jasno, da si z bonom ne bo plačeval počitnic, si pa lahko z njim polepšam vikend (in si ga tudi bom) in spoznam drugi konec Slovenije, kamor drugače verjetno ne bi šla. Da bom tam pustila še nekaj svojega denarja, je tudi jasno! Nekdo bo z mojim bivanjem tam zaslužil, torej bo zadovoljstvo obojestransko. Kdorkoli v tem vidi ritolizništvo, je retardiran.