Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznavala sem zapravljivega moškega

Spoznavala sem zapravljivega moškega

Sem vdova, mož je umrl pred 5 leti zaradi težke bolezni. Imam 2 sinova, pridna študenta, nobenih težav. Ker sem ( tako pravijo) simpatična in tudi finančno precej pri sebi, z lahkoto spoznam moške. V bistvu se prav slinijo. Kje je problem? Z možem sva imela isti pogled na življenje, na stil življenja in na način življenja. Imela sva lep harmoničen odnos. Ker sva bila oba delovna, sva gmotno ustvarila zelo veliko . Sedaj pa sem spoznala moškega , ki vse zapravi. Dobesedno. V rdečih številkah, krediti za eno malo stanovanje, sama nimam centa kredita, pa imam več nepremičnin. Po drugi strani pa bi ta moški zapravljal v dragih gostilnah, kjer je za 2 osebo hitro 70 eur ali cslo več. Meni je to noro in brezvezno zapravljanje, raje bi za ta denar kam šla. Jaz bi skuhala doma, pa pivo spila na terasi, kaj lepšega. Najraje kuham doma, tudi najboljša hrana je domača. On se mi smeji, da sem škrt. Ni to škrtost, ampak racionalnost. Jaz sem denar vedno cenila, ker smo vse iz nič ustvarili. On se oblači v fancy trgovinah, Emporium, jaz pa kupim v Primarku… Skratka, ta tema denarja je vedno bolj pereča in imam občutek da bo to razlog za razhod. Še ena ključna razlika med nama, šla sva na potovanje, jaz sem se trudila za nek razumni denar čim več videti, jesti pa v lokalnih gostilnah z domačini, glavno mi je bilo da doživim utrip dežele, on pa v najdražjo gostilno pa ležat ob bazenu v dragem resortu. Vesela bom vaših pogledov. Drugače je zanimiv moški, razgledan. On pravi da uživa, jaz pravim da zapravlja. Sva na dveh bregovih glede tega. Drugače se dobro ujameva, le tu sva total različna.

spet si en zmišljuje.par neprimičnin,škoda denarja v gostilni a kupuje pa v primarku .ta je pa dobra hahahahaaha

Od moškega moraš imet korist, če je nimaš vozi dečko v svojo vasico. Pišeš da se slinijo okoli tebe, zakaj se pa pol ubadaš z luzerjem ki ima kredit in rdeče cifre? Ne znaš uživat ženska.


Moja kolegica ima ful denarja, pa se oblaci v Primarku ker pravi da ji je tam vsec. Pa kuha tudi najraje sama.

Draga moja, welcome to reality. Folk je zapufan do grla, hkrati zivi na veliki nogi. Tudi jaz ne odobravam tega, ampak tko folk funkcionira. Poznam par ki skupaj dobi 5000 eur plac, pa zivita v mansardi od mamice , ful grdo, pohistvo pa tko borno da bohdej, avto stara kripa, vse zapravita v gostilnah in ko bluzita okol in skoz sta brez denarja in v minusu. En folk ne zna delat z denarjem.pa ce jim das 10.000 vsak mesec. Ti si znala, zato je tudi nekaj bilo ustvarjenega.


Moja kolegica ima ful denarja, pa se oblaci v Primarku ker pravi da ji je tam vsec. Pa kuha tudi najraje sama.
[/quote]
nekvalitetne cunje se na daleč vidi.

Prvi vtis, ko sem prebrala sporočilo je, da te ima samo zaradi denarja. Dobronameren nasvet – bejži od njega kolikor te noge nosijo, meni diši to njegovo zapravljanje po izkoriščanju. Mogoče preverja koliko denarja imaš in do kje te bo lahko obrnil. Če je v rdečih številkah, bi vsak razumem moški pogledal na vsak tolar. Nekaj tukaj je zelo narobe, verjemi. In ja – če je res, da se moški okoli tebe vrtijo, kaj pa sploh delaš s takšnim moškim kot je on?

Izmišljena tema da se klika, piše…drugače pa je antipod zgodbi o ženskah, ki nič nimajo saj vse vlagajo “vase” se pravi šminkarija, krpice, nohtki, čevlji…če imaš denar se izogibas pofl Primark robi saj je za malo višjo ceno možno dobiti kvalitetno robo.

Poznam kar nekaj bogatašev, noben ne kupuje v Primarku. Ženske se nosijo elegantno.


Ja pi z da logično da boš dobila zapravljivca saj drugače se pa ne bi nate nalimal.
Pa kar takoj skupaj.
Pa zmešane babnice kaj je z vami iščete samo ku r ca za tauscano pi zd o.
Mater ste pa ločenke ,vdove in tiste ,ki nič ne sexate res fajn potrebne.
Vsaka čast ti da nimaš pojma tipa preizkusit izven svojega doma.
Gledano na tvoja leta te je lahko sram da pri tem dobiš takega tipa ,ki bi vse zapravil in ti ga zaston namakal.
Tvoj tapravi mož se v grobu obrača zapolni si to!

Dajmo najprej definirat kaj je bogataš….ker do 1 milijona premoženja to sigurno ni, ampak zgolj nekdo, ki zna z denarjem.
Vsaj približek bogataša bi bil človek, ki ima hišo vredno milijon, vikend pol milijona, vsake dve leti z ženo menjata avto, ki je vsak vreden 100K €. Oblačila, torbice…znamke, hodi v restavracije, potovanja. Ne tukaj govorit o nekih, ki doma kuhajo in se oblačijo v Primarku.

Iskren nasvet? Naj te ne zaslepi več vsebina njegovih spodnjic in tehnike uporabe tistega, kar je v njih, ter tehnike leporečenja jezika – njegov način “lajfstajla na veliki nogi in rdeče številke na bančnem računu” so znak za katastrofo te zveze 🙂

Odpri oči, zavohal je tvoj denar in sponzorstvo v zamenjavo za tisto, na kar si padla. Same old recipe 🙂

Nekdo z MONa ima hišo za milijon. Vozni park pred ***** hišo so trije Mercedes-Benzi, GT, S.C.C ter MB terenec in Volvo XC90.
🤑🤑🤑🤑🤑

Ti si pretirano skrta, on pretirano zapravljiv.
Potrebujeta drug drugega, da se naucita malo popustiti pri vajinih navadah.
Ti se moras malo sprostiti, zapraviti kdaj kaj za duso, on se pa mora nauciti potrositi toliko, kot ima.

Mislim, da sta drug drugemu lahko odlicna sola.

Kot pravi že zgoraj eden. Če ti ta ne paše, pa izberi enega drugega iz roja, ki te obletava.

Kosilo za dva s pijačo v dobri restavraciji za 70 eur pa res ni razkošje, no. To je 35 na osebo!
Avtorica, ti kar kupčkaj in ustvarjaj. Boš imela veliko ta odnest na oni svet.
Bejž no, uživaj, dokler lahko. Nikoli ne veš, koliko časa boš lahko. Lahko pride bolezen, lahko je karkoli drugega.
Ni treba, da si bankomat tvojemu šarmerju. On naj poskrbi za svoj gušt, ti pa ta svojega. Življenje je eno samo, zato tu in tam tudi užij.

Dokler zapravlja svoj denar naj ga, zakaj bi se s tem obremenjevala, samo upam, da ne živita skupaj, ker potem bo začel stegovati roko še po tvojem.

Kdo je rekel da sem bogataš? Bogataš je zame Trump. Imam 2 novi nepremičnini, živim v zelo lepi razkošni hiši+ lepo veliko stanovanje na morju+ Večji poslovni prostor . Obe lokaciji sta dragi. Pa imam kar nekaj prihrankov, ker sem ziheraš. Za nekoga mogoče bogataš, jaz pa pravim, da sem samo dobro preskrbljena. Da si lahko privoščim nekaj let brezdelja. Nadaljevala sem malo družinsko podjetje, posel je utečen, zame je dovolj, lepo živim. Primark je zame čist v redu, kupim tudi v Mani, C&A,, moj stil je casual, delam v svoji firmi in ne rabim nositi fancy kostimov. Gostilne in fancy stil in znani ljudje mi ne pomenijo NIČ. Upam da sem sedaj bolj razložila, kako razmišljam. Tudi sinova sts preprosta, varčna in odgovorna.

Kaj si pa privoscis zase?
Kaj je tisto, na kar ti ni zal zapravit denarja?

Osebno mislim da je ena najbolj pomembnih stvari (poleg ljubezni in spoštovanja) v partnerstvu podoben način življenja. Če ne drugega je tako življenje lažje.
Ok ti si malo škrta. V bistvu te razumem ker imam podoben način razmišljanja (razen primark, to je pa res gravž in če imaš denar bi bilo lepo da bi podpirala podjetja ki ne smetijo okolja in izkoriščajo otrok za 5evrske majčke, ki se po parih pranjih nabirajo na smetiščih).
Recimo potovanja jaz isto gledam kot ti, mi je pomembno da začutim deželo, se družim z domačini, probam njihovo hrano…..teden ležanja ob bazenu in igranja fancy turista ob hrani ki jo lahko ješ povsod niti približno ni zame. Bi dobesedno trpela.
Življenje od plače do plače, z pufi za bedarije pri 40+ se mi tudi ne sliši apetitlih. Meni finančna pismenost veliko pomeni, ker si želim neko varnost zase, če ne prej na stara leta ko ne bom mogla več delat.
Razumem da hoče uživat v življenju, kdo pa noče. Ampak življenje pač ni potica in ne moreš sam uživat. Meni se bere tip totalno neodgovoren in nedorasel. Kaj je njegov plan če se kaj zalomi? Da ga ti rešuješ? Nima tiste osnovne karakteristike (ki jo jaz osebno spoštujem najbolj), da bi bil odgovoren zase in za svoje življenje. Pod kar spada včasih tudi čemu se odpovedat za boljši jutri in prilagoditi svoje želje in apetite realnosti.
Ne vem na podlagi česa se drugače dobro razumeta, ampak če ti je tvoj način življenja pomemben in se ne vidiš da bi se ekstremno spremenila, on pa ne vidi da je z njegovim karkoli narobe, na dolgi rok ne bosta srečna skupaj. Žal. Njemu boš šla na živce s svojo odgovornostjo, ki jo ne razume in ti bo spodnašal da si škrt, tebi bo šlo na organ ki ga nimaš njegovo “jebovetrstvo”. Jaz se v neko globoko vezo s človekom ki ima tako različen pogled na življenje in prioritete v življenju nebi spuščala.

Kaj si pa privoscis zase?
Kaj je tisto, na kar ti ni zal zapravit denarja?
[/quote]
Kaj si privoščim? Ogromno dni na morju za začetek. Gostiln ne maram preveč. Vsakič pomislim koliko ljudem ali živalim bi lahko s tem denarjem ljudje pomagali. Nisem zapravljiva, rada pa investiram v hišo, imam nadstandardne materiale. Avto je za 40.000 eur, lahko bi kupila z gotovino avto za 100.000 eur, ampak mi je brezveze. Starejši ko si, bolj vidiš da je najbolj neumno kupovati drage avte.
Gledam skoraj naše sosede, oba medijsko znana, hiša na hipoteki, obroki ogromni, kredit na 30 let, oni pa dvakrat letno na dopust v tujino, poleti jadranje, pozimi smučanje, vmes še skok na Tajsko…

Pravzaprav se ne ujemata dobro, ker imasta zelo različen pogled na življenje, skupno bivanje itd… To da je on zapufan, ker rad zapravlja in živi na veliki nogi, čeprav si je ne more privoščit, je velik problem, pozornost od tega pa odvrača s tem, da tebe obmetava s škrtuhinjo.
Imaš pa tudi modele, ki so z žensko zaradi keša, njenega položaja v družbi (recimo sodnica), večinoma pa taki tudi varajo.

Kaj češ, Je pa sex odličen, ki očitno odtehta vsa druga sranja.

Si pa naiven. Ce mislis da imajo le tisti denar, ki se z njim preseravajo,nimas pojma od zivljenja. Vec ljudi poznam,ki so financno zelo dobro preskrbljeni, pa vozijo poceni avto in nosijo poceni oblacila. Tudi po gostilnah ne hodijo. Ne vem zakaj ti to tako cudno.

Ker si simpatična in premožna in se moški dobesedno slinijo okoli tebe (tvoje besede), ne bi smela imeti težav z izbiro. Zakaj se torej toliko ukvarjaš s tem edinim tipom, veš samo ti.

New Report

Close