Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brezplačni seminar in vse informacije o koriščenju turističnega bona

Brezplačni seminar in vse informacije o koriščenju turističnega bona

Gospa Milka mi je danes zjutraj poslala sporočilo na email. Torej takole pravi:

Dragi Vagabund, vi strokovnjak in pameten mož!

Zelo rada Vas berem in spoštujem Vaša mnenja in Vaše neizmerno znanje. Krasni ste. Kot učiteljica bontona Vam želim podati mojo skromno brezplačno ponudbo, ki jo prosim objavite na kakšno internetno stran, ker Vi strokovnjak, to seveda znate in zmorete. Vi ste polni modrosti in topline in prav zato mi ni odveč upati, da boste z veseljem pomagali tudi meni.
Zgodili so se boni in zdaj bo v hotele prihajalo vse več takih Slovencev, ki bodo šli tja dva dni prespati in se do sitega nazajtrkovati. Oba veva, da taki ljudje bodo v hotelih prvič in zadnjič v življenju, ker brez državnega bona si hotelskih uslug ne bi privoščili. Zdaj bodo tako drli tja, da bodo verjetno že vhodna vrata iz pantov vrgli.

Dragi spoštovani in velecenjeni gospod Vagabund,

z veseljem in ponosom sporočam, da bom brezplačno izobrazila vsak dan po dve skupini Slovencev, da se bodo znali obnašati potem v hotelu.
Učili se bomo jesti z osnovnim priborom. Torej ne samo z žlico (večina jih z žlico zna kašo nalagati) temveč jih bom naučila tudi, kako se drži nož in vilica.
Naučili se bomo obleči pravilno za skupni zajtrk, torej da se ne pride v coklih in štumfah v hotelsko jedilnico in naučila jih bom kako se pije kava.
Naučili se bomo tiho in lepo govorit, naučili se bomo da se ne riga po hotelskih hodnikih in da se ne pljuva pred hotelom na parkirišču.

Vem, vse nas je strah kaj bo prišlo zdaj v naše hotele. Naši hotelirji so navajeni avstrijskih in nemških turistov, tudi skandinavcev. Zdaj pa bodo prihrumeli neandertalci iz slovenskih jam in gmajn, iz slovenskih senikov in kozolcev, iz slovenskih štal.
Jojmene kaj bo zdaj vse prišlo v lepe slovenske hotele, ki so navajeni visokih gostov. Predvideva se vsaj sedemkratno povečanje klora v bazenih. Jasno, prišlo bo vse, tudi tisto kar se ni umilo že nekaj tednov.

Jaz bom tudi ljudi naučila, da se je treba pri receptorju ustaviti in pokazati dokument in da se hotelske sobe pride pospravit dopoldne in da se ne bodo ustrašili snažilk. Velika verjetnost je, da bodo nevajeni slovenski gostje mislili da je vlomilka, ki želi z metlo in čistilom udreti v njihovo sobo.

Zakaj niso dali bonov za izkoristit v živalskem vrtu ali mogoče kje za savo za kakšen sladoled? To, to se jaz sprašujem. Zakaj bone za hotele? 85 odstotkov ljudi v Sloveniji še v življenju ni bilo v hotelih, ne znajo se obnašati. Ampak seveda, ponudba je mikavna in vsi bodo želeli izkoristit dva dni hotela v življenju, če ga že država plača.

Moj spoštovani velecenjeni strokovnjak g. Vagabund, z veseljem pomagam da naučim drhal osnovnega bontona, da ne bodo dva dni čisto izgubljeni in da se ne bo hotelskemu osebju zmešalo.
Dve skupini na dan vzamem po 120 udeležencev. Menim da je dovolj da se eden iz družine prijavi, potem bo pa še svojim malim neandertalcem in ženi povedal. Brezplačno bom to naredila. V dobro Slovenije! V dobro naroda!

S spoštovanjem, Vaša cenjena gospa Milka

No, tole je gospa meni gospodu poslala. Prijave zbiramo od danes dalje. Kar pogumno, teleta.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

To se pa splača prijavit 😁 in kako lepo pismo ti je napisala 🤣🤣🤣 gospa gospodu hihi o umiram od smeha. Vaga legenda MON-a


Zakaj pa zadnjič v hotelu ?
Saj je to komaj prvi koronski val. In bo zato čreda zahtevala še vsaj drugi val, saj se vsemu gostoljubju in hotelskemu prestižu ne bo kar tako odpovedala.

nova
Uredništvo priporoča

Samo tebe pa ti boni fejst na obrate spravljajo.

Ne bom se prijavila na ta seminar, ker ne upam tvegati, da me bo gospa Milka učila bontona izpred 100 let in se mi bodo vsi smejali.
Če bi velecenjena gospa Milka šla s časom naprej in bi organizirala webinar ter nudila naknadno tudi online podporo, bi se z veseljem prijavila. In tudi plačala. In šla pokoristiti te famozne bone skladno z njenimi napotki, čeprav do sedaj o koriščenju sploh nisem razmišljala, da bi jih.

Ja, res ga spravljajo ob živce, že vsaj 5 postov na to temo. Očitno vseeno ni tak gospod, če ga skrbijo gostje z boni. Saj bi lahko izbral destinacije ala Jezersko, Nebesa… pač nekaj nad 200 na noč, pa ne bi nobenega takega srečal. Ampak očitno se igra velikega gospoda v paketni ponudbi povprečnih hotelov.

Ja, res ga spravljajo ob živce, že vsaj 5 postov na to temo. Očitno vseeno ni tak gospod, če ga skrbijo gostje z boni. Saj bi lahko izbral destinacije ala Jezersko, Nebesa… pač nekaj nad 200 na noč, pa ne bi nobenega takega srečal. Ampak očitno se igra velikega gospoda v paketni ponudbi povprečnih hotelov.
[/quote]

Dopustujem v hotelih najvišjega razreda in to nikoli v sloveniji. V Sloveniji imam svojo nepremičnino, v Avstriji imam svoje nepremičnine, na dopust na ne hodimo kot cigani, ampak gremo z letalom in običajno skandinavska destinacija, ker imam otroka malo drugačnega in pač ne ustreza morje.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ja, res ga spravljajo ob živce, že vsaj 5 postov na to temo. Očitno vseeno ni tak gospod, če ga skrbijo gostje z boni. Saj bi lahko izbral destinacije ala Jezersko, Nebesa… pač nekaj nad 200 na noč, pa ne bi nobenega takega srečal. Ampak očitno se igra velikega gospoda v paketni ponudbi povprečnih hotelov.
[/quote]

Faušija, ker on nima (recimo, da verjamemo njegovim zgodbicam) stalnega prebivališča v Sloveniji in zato ni upravičen do bona.

New Report

Close