Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske brez imetja.

Ženske brez imetja.

Po dolgi vezi sem samski in si iščem novo družico. Imam kariero, zaslužim 3 tisoč neto na mesec, imam svoje stanovanje, dober avto, nekaj prihrankov in uživam življenje. Ženske, ki jih spoznavam so tam od 30 do 35 let, sam jih imam 40. Moti me to, da so vse, ki sem jih spoznal, brez ene same izjeme, popolnoma brez premoženja. Kako je to možno da si pri teh letih niso ustvarile popolnoma nič? Vse se ukvarjajo s tem, da so kao “lepe”, nohtki, frizurce, make-up. Očitno ves svoj denar zapravijo za to. Res pa je tudi, da ko jo pol zjutraj vidiš, je marsikatera res grozna. Kariere nimajo, večina jih dela za približno tisočaka, tako izobražene kot tiste ki nimajo šole.

Očitno bom moral iskati starejše, ali kaj?

Jaz z veseljem plačam kak oddih ali večerjo, ne nameravam pa takšno žensko imeti na plečih. A so vse takšne ali so pač normalne že oddane?

če ima službo, ne vidim problema..Je pa res, sama sem stara tu nekje, da res prijateljice,, znanke, nimajo ponavadi nič kaj dosti našparano..
JAz sem že nekje od 20 leta dajala na stran in imam zdaj pri skoraj 40-ih že kar nekaj denarja na banki, razmišljam o nakupu stanovanja..je pa tudi res, kako veš, da nimajo nič??
Si jih kar vprašal takoj na začetku, ker recimo jaz, da sem v taki situaciji spoznavanja, in me tip vpraša, če imam kaj premoženja, mu zagotovo ne bi povedala po resnici, ja seveda, imam na banki toliko in toliko tisoče evrov, toliko nepremičnin itd..Zakaj le??

zakaj starejše?

očitno si ti tisti, ki pada na fake punce, ki hodijo okoli s popolnim make upom, zrihtane v nulo, ni da ni…. če bi pogledal mimo fasade, bi pa opazil tudi kakšno, ki ni taka

ti si tisti, ki išče “lepo punco”, ker obstajajo namreč tudi drugačne.

jaz sem imela pri 35 svoje stanovanje, prihranke, nov avto brez kredita, ampak hja, kaj, ko me verjetno niti opazil ne bi, ker nisem bila namazana s kilo pudra, brez podaljškov v laseh, večinoma v majčki in kavbojkah…. (no, pa visokih petah)… torbica mi pa tudi ni bila najbolj važna na svetu…

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa spoznavaš same naličene z nohtki, lasnimi podaljški, umetnimi trepalnicami? A naravnih ne opaziš?

Mene tudi zanima, kako sploh veš, da so brez premoženja. OK, ni težko ugotoviti, da nekdo nima svoje nepremičnine in veliko vrednega avta, ampak kako pa veš, kaj imajo ali nimajo na varčevalnem računu, koliko imajo delnic in drugih investicij?

Težko verjamem, da ne bi imele nič privarčevano. Ampak OK, jaz sem z Gorenjske 🙂

ma, super za tebe..
dej povej kje maš to 3k neto..
bova skup premlela tematiko..

Take ženske vse finance investirajo v sebe, da najdejo nekoga, ki vlaga v to kar ti vlagaš. Povsem ustrezen match. Ti imaš potem lepo ženo, ona pa moža z lepim avtom in stanovanjem. Win-win.

Vsega pa ne moremo imeti, ane? 🙂

Ps. Biti “lepa” po današnjih standardih ogromno stane. Vse lepotne terapije, posegi, redne kozmetične in zdravstvene (zobje, koža, prehrana, vadba, lasje, nohti … ) je izjemno drago.

Lutkice niso poceni.

Imam eno za tebe. 32let brez otrok svoje 3 sobno stanovanje avto visjega cenovnega razreda samska neto prihodek 2,5-3k samo ima caa 150kg.

Punce ki jo ti isces s da je financno uspesna in se lustna in ok ppstava so pospravljene na varno tam do 25 najkasneje. Okoli 30 se ukvarjajo z malimi otroci in gradnjo. Pocakakaj da bodo 40. Potem se zacnejo locevat. Samo kaksnega otroka bos moral zraven vzet.

V takih krogih se giblješ, da spoznavaš same nohtkaste brez kariere.

Gledaš in iščeš same take, ki imajo dolge, nabarvane nohte, umetne trepalnice, lasne podaljške, ki se oblačijo vpadljivo in moderno.
Poglej si po preprostih, delovnih dekletih, samo kaj, ko pa tebi take niso všeč.
Vsega pač človek ne more imeti.

V takih krogih se giblješ, da spoznavaš same nohtkaste brez kariere.
[/quote]

Take ženske vse finance investirajo v sebe, da najdejo nekoga, ki vlaga v to kar ti vlagaš. Povsem ustrezen match. Ti imaš potem lepo ženo, ona pa moža z lepim avtom in stanovanjem. Win-win.

Vsega pa ne moremo imeti, ane? 🙂

Ps. Biti “lepa” po današnjih standardih ogromno stane. Vse lepotne terapije, posegi, redne kozmetične in zdravstvene (zobje, koža, prehrana, vadba, lasje, nohti … ) je izjemno drago.

Lutkice niso poceni.
[/quote]

Se strinjam.

Avtor, malo se tudi o tem zamisli. Če ima nekdo s povprečno plačo vsak mesec ogromne izdatke za kozmetične storitve, ličila, frizerja, oblačila in dodatke, mu na koncu meseca bore malo ostane na računu.

A pa ne, da je za spremembo spet ena tema o nališpanih ženskah? 😃😃

Fetiš 👠

normalen moški ima pri 40tih urejeno družinsko življenje, otroke, službo.

luzerji, ki pri 40+ gledajo plastične tutke putke, ne morejo pričakovati, da jih bo normalna 35 letnica povohala.

Glede na to da si ves svoj čas do štiridesetega leta porabljal samo za službo, drugih obveznosti pa kot kaže nobenih, nimaš toliko za pokazat, da bi se lahko zmrdoval.

Med 30. in 35. letom sem imela vse našteto (diplomo iz iskanega in donosnega področja, lastno nepremičnino – sicer na kredo, dober avto, privoščila sem si potovanja, kulturo, šport, lepotne tretmaje …). Od 29. leta imam pa tudi moža (skoraj sošolec s faksa), s katerim sva vse to zgradila skupaj.
Pri 40. si zapadel v prvo krizico, ko si ugotovil, da si sam in osamljen. Očitno nisi marriage material. Odkrito, pomoje nisi niti f* material. Žal. Moj mož ti svetuje, da pojdi kdaj na jadranje z mešano družbo – tam se najde marsikakšna samska (in obupana) iskalka in ni vrag, da ne bi kakšne ujel.

Ti bi premozno, deset let mlajšo lepotico. A pa ponujaš dovolj, da lahko dobiš tako sanjsko žensko?

To se mi zdi zelo pogost problem tistih, ki po 30. letu iščejo življenjske sopotnike, pri obeh spolih. Ta ni dovolj lep, drugi nima avta, pri tretjem slyzba ni ok, četrti prevec/premalo športa… Sam zase je pa iskalec očitno prepričan, da je zadetek v polno in super partija, brez napak. No, običajno v resnici ni.

Bodimo iskreni za to kar ti iščeš imaš premalo. Stanovanje, avto in 3jurje plače ni nič posebnega, da bi pritegnil tako žensko kot bi jo ti rad.

Res je.
Bogati moški nikoli ne gledajo ali ima ženska premoženje, to za njih ni pomembno.
Mislim, haloooo?
Denarja imajo itak dovolj.
Za njih je pomembno, da je ženska lepa, postavna, seksipilna, negovana, dišeča, mlada, poskočna …. that it.
In jo z veseljem tudi razvajajo …. Tiffany, Louis Vuitton, Louboutinke, Hermesova Birkinka …

Tiste, ki imajo dovolj zase, nimajo razloga, da bi se zanimale zate.

Od kdaj se pa tukaj gor oglašajo postavni mladci s 3K neto plače? Hm.

Predvsem me, dragi avtor, zanima, s čim se ukvarjaš, da imaš tako plačo? Trg dela pri nas namreč precej dobro poznam.

Drugače pa padem v tvoj izbor, razen po emšu, ker sem že zavrtela štirico, lol. Ampak imam pa novo dizajnersko hišo in zaslužek konkretno višji od tvojega. Aja, sem pozabila omenit otroka in moža;-)) Pri tridesetih pa res nisem imela še nič razen avta in veliko popotniških izkušenj. Go figure out. Kaj pa misliš, da lahko v petih letih po faksu narediš, če ne živiš doma?

PS. Tema je izmišljena.

Problem je v tem, da ima velika večina žensk luzersko mentaliteto. Obsedene so z videzom, za¸denar služit in dodano vrednost ustvarjat so pa itak tukaj moški. Povzetek stanja najdeš v postu Gole krave malo višje, ki se ji trije jurji na mesec ne zdijo nek dosežek. Zraven pa je treba obvezno pripomnit, da je omenjena perla praktično socialni problem in da je takšna plača zanjo v resnici znanstvena fantastika. Če bi želela svojo izboljšat za recimo 10€, bi si pri tem verjetno izpahnila možgane. In to je povzetek sodobnega babovja – več ali manj jih je samo gobec, v resnici pa niso vredne praktično nič.

:)))
Pa še res je.

:)))
Pa še res je.
[/quote]
Evo, še ena opica, nikoli jih ne zmanjka. Da imamo ljudje različne želje in prioritete, ji pa ne kapne v njeno primitivno betico.


Privlačiš to kar si sam.

Zmisljena ali ne, dejstvo je, da ce 30-35 letnica kaj ima, je to skoraj zagotovo posledica kombinacije raznih daril, dedovanja in drugacnih srecnih okoliscin, ce odmislimo pescico vrhunskih sportnic, kaksno super podjetnico, ipd. Pa saj ni nic kaj ekstra drugace niti pri moskih. Se vedno pa jih je precej vec, ki so samostojno nekaj ustvarili, kot zensk.

Kaj pa lahko s slovensko placo v 10 letih samostojno ustvaris? Velika vecina teh, ki se kitijo z ne vem kaksnim premozenjem, si je s kombinacijo podedovanega, zivljenja na tuj racun in kredita kvecjemu kupila in opremila stanovanje. Pogosto skupaj s partnerjem. Cast redkim izjemam.

Povprecna, t.i. normalna, 30-35 Slovenka se ima za uspesno ze, ce ima dobrega jurja place in lahko iz meseca v mesec samostojno prezivi, lol. In taksna bi se po 15 letih fukarjenja potem ustalila s tipom, ki ji lahko tako ali drugace pricara “vse” kar si se zeli. Ce ne takoj, pa kasneje. Morda, ker kaze, da bo sele zasluzil ali dedoval.

Vse vecji del uspesnih moskih pa pri 40ih, ce ze ne prej, koncno razume, da se vsestransko financiranje zenskih zivljenskih projektov, zelja in ambicij v danasnjem svetu slej kot prej pokaze kot pljuvanje v lastno skledo. Zato lepo ostajamo samski, z obcasnimi avanturami. Pravno formalna razmerja in ekvivalente le teh pa prepuscamo naivnim vernikom v ljubezenske pravljice.

New Report

Close