Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ženske hlinite orgazem?

Zakaj ženske hlinite orgazem?

Zakaj? Če niste mokre, pač niste mokre, jebiga. Kaj je to takega?

Ker moški hlinite predigro.

Če rabiš predigro, si zgršila ze v štartu. Ja, ja, vem…. ampak smisel literature, ki trdi drugače je v tem, da si konstantno nezadovoljena in tako dolgoročno konzumiraš recepte, ki te ohranjajo v takšnem občutju.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

kakšne veze ima orgazem z vlažnostjo?

kakšne veze ima orgazem z vlažnostjo?
[/quote]

Napačno zastavljeno. Prav bi bilo: preostane še kaj drugega pri drgnjenju na suho, kakor nekako poskrbeti, da se mučenje neha?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mokra sm,orgazma ni…
Ne hlinim pa orgazem to je kr nek

kakšne veze ima orgazem z vlažnostjo?
[/quote]

Po vsakem dobrem orgazmu lahko ženska tudi ejakulira -torej je dodatno “mokra”:

https://www.zurnal24.si/zdravje/intima/to-je-zenska-ejakulacija-288908

Po vsakem dobrem orgazmu lahko ženska tudi ejakulira -torej je dodatno “mokra”:

https://www.zurnal24.si/zdravje/intima/to-je-zenska-ejakulacija-288908
[/quote]

Kar še vedno nima nobene veze z mokroto od vzburjenja.

… ker jim ni uspelo zadovoljiti ženske. Zadovoljen?

Zato da majo mir, da lahko zaspijo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zato da majo mir, da lahko zaspijo.
[/quote]

pa zato, da je moški ego potolažen.

pa zato, da je moški ego potolažen.
[/quote]
One že mogoče tako mislijo. Moški ego je neutolažljiv:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Napačno zastavljeno. Prav bi bilo: preostane še kaj drugega pri drgnjenju na suho, kakor nekako poskrbeti, da se mučenje neha?
[/quote]

O luba duša – če je mučenje, se pa ja ne ukvarjaš s tem in prekineš oz sploh ne greš v to. Moraš bit res mazohist, da se greš kaj takega.
Kakšne užitke pa ima ena stran, če ve, da drugo stran muči?

Pa še vedno: avtor ne ve, da vlažnost in orgazem nimata veze, pač je spoznaval napačne ženske, nima pravega pristopa, se iz napačnih razlogov z njimi zapleta… in mu osnove niso jasne.

O luba duša – če je mučenje, se pa ja ne ukvarjaš s tem in prekineš oz sploh ne greš v to. Moraš bit res mazohist, da se greš kaj takega.
Kakšne užitke pa ima ena stran, če ve, da drugo stran muči?

Pa še vedno: avtor ne ve, da vlažnost in orgazem nimata veze, pač je spoznaval napačne ženske, nima pravega pristopa, se iz napačnih razlogov z njimi zapleta… in mu osnove niso jasne.
[/quote]

Hja… 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih pač trpi v seksu, ker so nasedli marketingu. Ko napišem, da se „obrnem proč“, če ne zatipam mokrih spodnjic, pa (zenske) misliho, da sem zapisal zaljivko. Tezko je verjeti, kako sprevrzena je ideja spolnosti pri večini.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hja… 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih pač trpi v seksu, ker so nasedli marketingu. Ko napišem, da se „obrnem proč“, če ne zatipam mokrih spodnjic, pa (zenske) misliho, da sem zapisal zaljivko. Tezko je verjeti, kako sprevrzena je ideja spolnosti pri večini.
[/quote]

No no, marketing nima nič pri temu. Ima pa zdrava pamet;)
Spolnost pa ne bo štimala kjer sta skupaj iz napačnih razlogov.

Hlinijo tiste, ki seksajo radi reda. Da je čim prej konc. Če imaš ob sebi partnerja, ki te spolno privlači in si ga želiš, ni potrebe po pretvarjanju.

O luba duša – če je mučenje, se pa ja ne ukvarjaš s tem in prekineš oz sploh ne greš v to. Moraš bit res mazohist, da se greš kaj takega.
Kakšne užitke pa ima ena stran, če ve, da drugo stran muči?

Pa še vedno: avtor ne ve, da vlažnost in orgazem nimata veze, pač je spoznaval napačne ženske, nima pravega pristopa, se iz napačnih razlogov z njimi zapleta… in mu osnove niso jasne.
[/quote]

moški hoče seks zase, briga ga za drugo stran.
Ženske so pogruntale, da je seks dobro menjalno sredstvo za ostale dobrine in ga prodajajo.
to je vsa umetnost hlinjenja orgazma.

moški hoče seks zase, briga ga za drugo stran.
Ženske so pogruntale, da je seks dobro menjalno sredstvo za ostale dobrine in ga prodajajo.
to je vsa umetnost hlinjenja orgazma.
[/quote]

Z eno besedo: Prostitucija.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ker jim mame rečejo najdi si bogatega, ali pa lepega…
Ker ženske ne pozna lastnega telesa?
Ker so pri 35 letih obupane in je vsak dober.
Pa to da skoraj vwe jemljete kt tam od 15 leta tudi ne pomaga.

Ampak kaj čmo.
Vsaka imasvoj razlog.

Z eno besedo: Prostitucija.
[/quote]

pravzaprav sta dve besedi.
Da se prostitucija lahko razvije, mora najprej biti popredmeten odnos do seksa in drugega udeleženca.

pravzaprav sta dve besedi.
Da se prostitucija lahko razvije, mora najprej biti popredmeten odnos do seksa in drugega udeleženca.
[/quote]

Sploh ne. Stvar je veliko bolj preprosta. Če se ozremo v zgodovino, naj bi bili vsi mi potomci 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zivecih zensk in 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških.

Torej so ostali trije za razplod neprimerni moški na eno za razplod neprimerno zensko. In ker slednja ni bila primerna za razplod in ker je povpraševanje vendar bilo, so si privilegije zagotovile na ta način.

Čista antropologija. Dandanes pa pač vlada nekakšna demokratizacija spolnosti. V smislu: vsak ima pravico … Ampak biologija in sociologija nekako ne gresta z roko v roki.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Lol, zelo res!
Branimo vaso samopodobo do zadnje kaplje …
Vi pa tkole grdo.
In, nekdo bi lahko ze enkrat napisal priročnik za moske telwbane
KAJ je scegetavcek, kje se nahaja in kaj poceti z njim”!

Hja… 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih pač trpi v seksu, ker so nasedli marketingu. Ko napišem, da se „obrnem proč“, če ne zatipam mokrih spodnjic, pa (zenske) misliho, da sem zapisal zaljivko. Tezko je verjeti, kako sprevrzena je ideja spolnosti pri večini.
[/quote]

To v bistvu tudi je neke vrste žaljivka, ker ni telo vsake ženske enako in ti pričakuješ, da boš pri vsaki zatipal mokre gate kar je popolnoma zgrešeno. Recimo moje niso mokre, pa uživam v seksu in prav vsakič doživim orgazem in to brez muk ter neke dodatne stimulacije in ne vem časa še. Celo zadržujem ga in počakam moškega, da nama pride skupaj. Pač ne spadam med tiste, od katerih vse teče ven, ampak je vlažno noter, tako tudi lubrikantov ne potrebujem.

Ampak, da bi kdo šel ocenjevati mojo pohoto glede na mokre gate, no, to se mi še na srečo ni zgodilo in upam, da vas ni dosti moških s takšnimi zaplankanimi predsodki.

To v bistvu tudi je neke vrste žaljivka, ker ni telo vsake ženske enako in ti pričakuješ, da boš pri vsaki zatipal mokre gate kar je popolnoma zgrešeno. Recimo moje niso mokre, pa uživam v seksu in prav vsakič doživim orgazem in to brez muk ter neke dodatne stimulacije in ne vem časa še. Celo zadržujem ga in počakam moškega, da nama pride skupaj. Pač ne spadam med tiste, od katerih vse teče ven, ampak je vlažno noter, tako tudi lubrikantov ne potrebujem.

Ampak, da bi kdo šel ocenjevati mojo pohoto glede na mokre gate, no, to se mi še na srečo ni zgodilo in upam, da vas ni dosti moških s takšnimi zaplankanimi predsodki.
[/quote]

Na tvojo srečo nas Je takšnih zelo malo. Morda trije od tisoč. 🙂

In… nisem pisal o pohoti. Ta me ne pritegne. V mislih sem imel pozelenje.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Da moški misli, da zna. Torej iz uvidevnosti. Včasih pa tudi – ker mu pač ne uspe pol ure nič nardit in se meni ne da več.

New Report

Close