Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Koriščenje bona - babica plača še za hčerko in vnukinjo? Ali to gre?

Default avatar
Če gredo babica, njena hčerka in njena vnukinja v hotel na nočitev z zajtrkom, ali lahko babica za vse tri pokoristi svoj bon?
Priponke

babica.jpeg
(148.17 KiB)

Default avatar
Vnukinj43 je napisal/a:
Mene tudi to zanima.
Default avatar
babica lahko v celoti prenese svoj bon na eno od njih, ne pa delno. tvoj scenarij ni možen

lahko pa vsaka delno koristi svoj bon, če ga ima
Default avatar
Kaj pa če vzamemo apartma in ga plača babica z bonom?
Nekje sem zasledila, da bi to šlo. Da lahko en plača apartma tudi za prijatelje, pogoj je le, da sam koristi nastanitev.
Default avatar
Vnukinj43 je napisal/a:
na vsak način da scuzate vse bone do konca?
Default avatar
To tudi mene zanima. Če vzameš apartma za 4 osebe za 1 noč. Cena je recimo 80 evrov na noč. Kaj lahko ena oseba plača? Ali ta znesek razdelijo na 4 osebe in vsaki od bona odštejejo 20 eur?
Default avatar
ne more je napisal/a:
Vprašanje je čisto na mestu. Sem sigurna, da to marsikoga zanima. Cene apartmajev so vedno fiksne na noč in se v ceniku niso delile na osebe. Recimo, če je za 5 oseb, da bi izdajali 5 računov.
Default avatar
ne more je napisal/a:
Saj jih bomo itak plačali tudi če jih ne bomo koristili. Bodo že našli način vračila, še vselej so ga.
Default avatar
Haja je napisal/a:
hja, ampak v sistemu bonov pa se mora nočitev pripisati osebi, pa cena mora biti primerljiva
bon se lahko vnovči za NASTANITEV (z ali brez zajtrka), ne za najem apartmaja....
v tem je keč.
Default avatar
Pa saj koriščenje teh bonov ni neka vesoljska znanost no.
Greš v hotel, apartma, na kmečki turizem, v kamp ... in nočitev ali nočitev z zajtrkom plačaš namesto z denarjem z bonom, ne glede na to, kdo je s tabo, lahko je tudi prijatelj, sosed, ljubimec ... Lahko se porabi več bonov, lahko samo en in pol, glede na to, da se sedaj boni lahko koristijo delno, se najbrž da, da recimo znesek 150 evrov plačajo trije, vsak s po 50€ bona, četudi je samo en račun. Tako kot bi trije plačali z gotovino in bi vsak dal po 50€.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net