Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 18 let – kaj podariti

18 let – kaj podariti

hčerka praznuje poleti 18.
nimam idej, kaj ji dati, razen seveda denarja..prosila sem jo, naj mi namigne…
hočem, da ji ostane nekaj za spomin. Zlatnine ne mara, doživetij noče, izpit si plačuje sama…nekaj bi ji dala za spomin

lepo prosim za ideje

hvala

joj, če še ti ne poznaš dobro svoje hčere, kako naj jo mi ? 🙂

Vplačaj ji eno zavarovanje, vplačuj nekje 10-12 let po 200 eur na mesec, pa bo imela potem pri 30ih nekaj “zagonskega kapitala” za svoje nadaljnje življenje.

Če ti za lastno hčerko ne veš, kaj si želi, oz. kaj bi jo razveselilo… kako naj mi vemo?

nova
Uredništvo priporoča

problem je, ker nič noče…ne, da jo ne poznam….


Ob polnoletnosti bi ji jaz uredila fotoalbum ali fotoknjigo celega otroštva. Meni je bilo to eno najlepših daril. Poleg pa kak kos nakita, če ga nosi.

Prihranjenega denarja pri 30ih se ne bo branila. Verjemi….


Ob polnoletnosti bi ji jaz uredila fotoalbum ali fotoknjigo celega otroštva. Meni je bilo to eno najlepših daril. Poleg pa kak kos nakita, če ga nosi.
[/quote]
Sem površno prebrala, da zlatnine ne mara. Mogoče bi pa vseeno za spomin imela kakšen prstan ali cekinček 🙂


Sem površno prebrala, da zlatnine ne mara. Mogoče bi pa vseeno za spomin imela kakšen prstan ali cekinček 🙂
[/quote]

A ni škoda denarja za nekaj, kar ji ne bo všeč in se ji bo samo valjalo po predalu?

A ni škoda denarja za nekaj, kar ji ne bo všeč in se ji bo samo valjalo po predalu?
[/quote]
Jaz je sicer ne poznam. Jaz imam ves nakit skrbno shranjen. Tudi če ga ne nosim redno, si ga kdaj nadenem ob posebnih priložnostih. Zame ima tudi močno sentimentalno vrednost. Za 18. rojstni dan kot mejnik polnoletnosti se mi zdi primerno, da se podari nekaj v trajen spomin. Kaj pa bi to lahko bilo, pa najbolje vedo svojci.

naredi ji na foro mlaja eno palco pa gor 18 okol pa nalep stvari, ki jih ma rada.. ne vem hamburger naprimer.. Kej ji ustvari ane

Pa pojdi v njeno avtošolo in ji pač kupi nekaj ur vožnje, verjetno bo vesela. Sicer pa ji daj v kuverto nekaj denarja, napiši eno iskreno voščilnico, pa je.
Celo sobo ji nafilaj za baloni 🙂

Morda ročno uro?

Kdor ne mara zlatnine ni še nikoli bil v trgovini Tiffany. Se spomnite starega filma Zajtrk pri Tiffany z Audrey Hapburn. Jaz grem včasih na spletno stran te draguljarne ki kaže več stvari kot njihove trgovine. Imam nekaj srebrnega njihovega za cca 500 eur, zlato je veliko dražje.
Mislim da ni človeka ki bi se ne mogel zaljubiti v vsaj en njihov kos.

Evo, ena taka tukaj. v 20ih letih nobenega kosa srebra ali zlata razen poročnega, ki bi me premamil in bi ga hotela imet na sebi 🙂

Zalata palica ali dragocen kamni kot naložba da, ne pa v obliki nakita. Nikoli.

Raje par jurjev v potovanje, kot v zlatnino – imam več od tega.

Jaz sem za svoj 18. RD dobila svoj TV za v sobo, meni se je to takrat zdelo carsko. Tisti TV sem imela še daleč v odraslo dobo, ko sem se poročila, preselila. Ampak verjetno dandanes to mladini ne bi več toliko pomenilo.

Mi smo naši za njen 18 RD naredili kombinacijo: eno potovanje v tujino nekam, kjer so zanjo zelo zanimivi kraji (to smo vedeli vnaprej, smo se o tem že veliko pogovarjali), za trajno vrednost oz. spomin pa zlat spominski kovanec od Zlatarn Celje – tudi na tem je motiv, ki njej veliko pomeni. Oboje je bilo zadetek v polno:-)

Zelo lepo darilo je pandora zapestnica z razlicnimi obeski.

Lepo ze, ampak jaz tega ne nosim.
In za 500€ raje kupim neobdelan kos zlata kot nalozbo.

No, še ena takšna, ki je nakit, dragi kamni, zlato ali srebro, ne ganejo … Ja, lepo, ampak kaj ti pomaga en kos za jurja ali več npr., ko ga pa imaš doma v sefu, ker se bojiš, da ga izgubiš ali da ga ukradejo.

Na splošno ne vidim neke vrednosti v nakitu, ki je spravljen v omari. Kaj ti bo?

Kondome 🙂

Zdaj pa resno, fotoknjiga se mi zdi odlično darilo. Boš morala vložiti par dni da zbereš stare fotografije jih skeniraš in urediš v fotoknjigo ampak rezultat bo trajen in vedno se bo spominjala tega ko jo bo odprla.

podari ji lelo sona cruise

Knjigo, notri za njo eno lepo posvetilo in kuverto z denarjem.

Mi smo naši podarili ogrlico in pa foto knjigo nad katero je bila več kot navdušena 🙂 naredili pa smo jo sami na internetu. S knjigo smo bili zelo zadovoljni pa še zelo enostavno jo je narediti, ker se vse naredi na spletni strani in točno vidiš kaj lahko pričakuješ 🙂 naredili in naročili smo jo na spletni strani luminus-studio.com podjetje iz Novega mesta. Vsekakor priporočam tudi drugim 🙂

Lp, Anja


Ob polnoletnosti bi ji jaz uredila fotoalbum ali fotoknjigo celega otroštva. Meni je bilo to eno najlepših daril. Poleg pa kak kos nakita, če ga nosi.
[/quote]

Mater ste dosadni s temi fotoknjigami. Če že ji uredi album s pravimi fotografijami, tele foto knjige so navaden klump.

Mater ste dosadni s temi fotoknjigami. Če že ji uredi album s pravimi fotografijami, tele foto knjige so navaden klump.
[/quote]
Se strinjam. Naredi ji klasicen album. Kupis lep album, tiste klasicne ko se slike noter zalima pa lepo uredis. Se kaj dopises…

Hčerka je že starejša od osemnajst let.

New Report

Close