Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Danes ob 19h bo VSESLOVENSKA vstaja naroda, v Ljubljani, vsi protestniki si preberite spodnje navodilo

Danes ob 19h bo VSESLOVENSKA vstaja naroda, v Ljubljani, vsi protestniki si preberite spodnje navodilo

ZBUDI SE, ZATE GRE!

https://www.facebook.com/groups/262228758292181/permalink/287694722412251/

https://www.facebook.com/groups/262228758292181/permalink/291195272062196/

https://www.facebook.com/groups/262228758292181/permalink/290817718766618/

https://www.facebook.com/groups/262228758292181/permalink/291246952057028/

UPRIMO SE DIKTATURI VLADE JJ, UPRIMO SE KORUPCIJI, LAŽEM, ZAVAJANJU, GROŽNJAM! DANES JE NAŠ DAN, ZBERIMO SE V TAKO VELIKEM ŠTEVILU, DA SE NAS BODO BALI, DA BO NAŠ GLAS SLIŠAN!

ZBUDI SE, ZATE GRE!

In koga naj bi imeli v vladi? Šarca, ki ni bil sposoben, ki je novinarjem odgovarjal z neumnimi pregovori in svojevrstno trmo. V svojih odločitvah pa popolnoma pogorel, ter na koncu sam odstopil.
Mislim, da je Janša, sposoben, da nas v tem kriznem obdobju vodi kar najbolje naprej. Drugih, v tem ne vidim, razen nekaj širokoustnih povzpetnikov, ki jih je sama napihnjenost.

Tile nam bodo prikolesarili drugi val. Čez dva tedna bomo spet v karanteni.

nova
Uredništvo priporoča

Aja, potem vi samo Nemce kopirate. Hmm, zgodovina s ponavlja.

10 let nazaj zbudite se za nas gre, 5 let nazaj zbudite se za nas gre, 2 leti nazaj zbudite se za nas gre, danes zbudite se za nas gre. Že 30 let gre za nas pa je še vse isto. :))


A mi lahko “kolesarji” razložite, proti kakšni diktaturi protestirate? Kajti ne le, da ne vem, proti čemu sploh protestirate, temveč se mi zdi, da se vam niti najmanj ne sanja, kaj je diktatura.

Zakaj ste vsi janševiki polpismeni?
😬
[/quote]

Ker na s daje jeza in ihta na vas bedake.
Bejz na kolo sedaj, mas da si prvo tam!!!
Čaooo


A mi lahko “kolesarji” razložite, proti kakšni diktaturi protestirate? Kajti ne le, da ne vem, proti čemu sploh protestirate, temveč se mi zdi, da se vam niti najmanj ne sanja, kaj je diktatura.
[/quote]

Ubistvu ne vejo. Večinoma so to osamljeni ljudje brez družin,kolegov, sploh pa sodelavcev 🙂 teh pa nimajo od kje imet.
Poglejte malo bolj realno te kolesarje.
Sami osamljenci, na robu družbe, pozabljeni, osovraženi. Pa ne mi zdaj kazat tistih nekaj 10 ki imajo familijo,sluzbo,kolege, ker to so tam izjeme.
Ta folk se pač hodi družit in imajo končno nek občutek pripadnosti.

Poznam 2 primera teh kolesarjev.

1-gospa, ki živi z mačko, dolgo brezposelna in nima otrok. Njej je tale petek višek tedna. Se uredi lepo, vpraša če bomo poskrbeli za mačko ker dobi ob določeni uri jest :p spotoma se kar navabi na kavo, da mi to pove (osamljena). Sicer ve, da nisem za proteste in imam občutek da sploh neve zakaj protestira. pač pravi da vlada samo krade in da nam bodo vse pobrali. Waaaaw

2-primer ločenca, ki ga družina ne šmirgla 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},ker ni biv ravno nek višek od moža in fotra. Sinova sta ze odrasla, videl jih ni leta. Baje ima vnuke že,pa jeto izvedel par dni nazaj od dalnega kolega.
Ravno prišel v penzijo, ki ni nekaj visoka. Najemnina, stroški,hrana in zmanjka. Je jezen na cel svet.
Za seboj pa pustil prijetno ženo, 2 fajn sinova, ogrmno hišo. Denar ki so mu ga izplačali (tudi sinova sta baje pomagala mami izplačat fotra, da je lahko obdržala hišo kje so vsi živeli, fotr pač ni popustil niti za evro) pa je pač…puffff. nihče neve kje 🙂 pa ni bilo malo.

Jap, taki biseri so to. Saj ni noben slab do nas, ampak nek višek od ljudi pa tudi ne.

Ker na s daje jeza in ihta na vas bedake.
Bejz na kolo sedaj, mas da si prvo tam!!!
Čaooo
[/quote]

Ne hodimo na proteste. Kaj pa zdaj?

Zakaj ste vsi janševiki polpismeni?
😬
[/quote]

Projekt EMONIKA:
Ja, prejšnji projekt je pripravila prva vlada, ne boš uganila, Janeza Janše (2007). Od takrat vse stoji in se samo prerekajo ter prestavljajo datum začetka gradnje.

Morda poznaš 3. razvojno os? Tudi ta projekt je zasnovala prva Janševa vlada, nato pa so vsi ostali samo prestavljali začetek gradnje, tako da nam sedaj grozi izguba EU subvencij, če se gradnja ne začne pred koncem letošnjega leta.

Ne moremo pozabiti niti drugega tira, kjer sta vladi Cerarja in Šarca uspeli sproducirati zgolj številne afere in anekse, zares pa se sploh še ni začelo graditi (razen dovoznih cest, kjer so že padali aneksi na relaciji Bratušek-Petrič).

Morda veš, katera vlada je postavila zadnji DSO?

Ja, ponovno je tukaj prva Janševa vlada, ki je leta 2008 postavila zadnji novi DSO, od takrat niso zgradili niti enega v 12-ih letih.

Povej mi, za kateri infrastrukturni projekt so zaslužene vlade, ki so se zvrstile pi prvi Janševi vladi 2008?

Katere reforme so uspeli izpeljati?

Projekt EMONIKA:
Ja, prejšnji projekt je pripravila prva vlada, ne boš uganila, Janeza Janše (2007). Od takrat vse stoji in se samo prerekajo ter prestavljajo datum začetka gradnje.

Morda poznaš 3. razvojno os? Tudi ta projekt je zasnovala prva Janševa vlada, nato pa so vsi ostali samo prestavljali začetek gradnje, tako da nam sedaj grozi izguba EU subvencij, če se gradnja ne začne pred koncem letošnjega leta.

Ne moremo pozabiti niti drugega tira, kjer sta vladi Cerarja in Šarca uspeli sproducirati zgolj številne afere in anekse, zares pa se sploh še ni začelo graditi (razen dovoznih cest, kjer so že padali aneksi na relaciji Bratušek-Petrič).

Morda veš, katera vlada je postavila zadnji DSO?

Ja, ponovno je tukaj prva Janševa vlada, ki je leta 2008 postavila zadnji novi DSO, od takrat niso zgradili niti enega v 12-ih letih.

Povej mi, za kateri infrastrukturni projekt so zaslužene vlade, ki so se zvrstile pi prvi Janševi vladi 2008?

Katere reforme so uspeli izpeljati?
[/quote]

Zakaj pa dvakrat?

Ubistvu ne vejo. Večinoma so to osamljeni ljudje brez družin,kolegov, sploh pa sodelavcev 🙂 teh pa nimajo od kje imet.
Poglejte malo bolj realno te kolesarje.
Sami osamljenci, na robu družbe, pozabljeni, osovraženi. Pa ne mi zdaj kazat tistih nekaj 10 ki imajo familijo,sluzbo,kolege, ker to so tam izjeme.
Ta folk se pač hodi družit in imajo končno nek občutek pripadnosti.

Poznam 2 primera teh kolesarjev.

1-gospa, ki živi z mačko, dolgo brezposelna in nima otrok. Njej je tale petek višek tedna. Se uredi lepo, vpraša če bomo poskrbeli za mačko ker dobi ob določeni uri jest :p spotoma se kar navabi na kavo, da mi to pove (osamljena). Sicer ve, da nisem za proteste in imam občutek da sploh neve zakaj protestira. pač pravi da vlada samo krade in da nam bodo vse pobrali. Waaaaw

2-primer ločenca, ki ga družina ne šmirgla 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},ker ni biv ravno nek višek od moža in fotra. Sinova sta ze odrasla, videl jih ni leta. Baje ima vnuke že,pa jeto izvedel par dni nazaj od dalnega kolega.
Ravno prišel v penzijo, ki ni nekaj visoka. Najemnina, stroški,hrana in zmanjka. Je jezen na cel svet.
Za seboj pa pustil prijetno ženo, 2 fajn sinova, ogrmno hišo. Denar ki so mu ga izplačali (tudi sinova sta baje pomagala mami izplačat fotra, da je lahko obdržala hišo kje so vsi živeli, fotr pač ni popustil niti za evro) pa je pač…puffff. nihče neve kje 🙂 pa ni bilo malo.

Jap, taki biseri so to. Saj ni noben slab do nas, ampak nek višek od ljudi pa tudi ne.
[/quote]

Huh to ni še nič. jaz poznam dva, ki sta pristaša SDS. En je bebček (IQ po 70) ki na te SDS shode vlači še svojega mladoletnega sina. Če ni na kakem shodu v Lepeni, je v Međugorju kjer objokuje devico Marijo.
Drugi je za odtenek bolj brihten. Mu je uspelo celo OŠ končat.

Huh to ni še nič. jaz poznam dva, ki sta pristaša SDS. En je bebček (IQ po 70) ki na te SDS shode vlači še svojega mladoletnega sina. Če ni na kakem shodu v Lepeni, je v Međugorju kjer objokuje devico Marijo.
Drugi je za odtenek bolj brihten. Mu je uspelo celo OŠ končat.
[/quote]

Hahahahhahah, ja ok 😉 hitro na kolo sedaj. Hahahahhahahahahahahhahahahahhah


Lepa moja domovina, ne zameri nekaterim svojim državljanom, da so brez pameti.

Kakšne bederije kvasiš??!! Preberi, kaj pišeš.
2. val nam grozi z odprtjem meja. Ti kolesarji niso nič škodljivi (kar se korone tiče).
Malo logično razmišljaj.

Kakšne bederije kvasiš??!! Preberi, kaj pišeš.
2. val nam grozi z odprtjem meja. Ti kolesarji niso nič škodljivi (kar se korone tiče).
Malo logično razmišljaj.
[/quote]

A si ti bebo ugotovil da so kolesarji proti ukrepom.
Urep=zaprte meje.

Oni so pač proti vsem kar jj naredi. Nima veze ok ali ne ok, tipicno levasko obnasanje. Na ravni vrtca.

Projekt EMONIKA:
Ja, prejšnji projekt je pripravila prva vlada, ne boš uganila, Janeza Janše (2007). Od takrat vse stoji in se samo prerekajo ter prestavljajo datum začetka gradnje.

Morda poznaš 3. razvojno os? Tudi ta projekt je zasnovala prva Janševa vlada, nato pa so vsi ostali samo prestavljali začetek gradnje, tako da nam sedaj grozi izguba EU subvencij, če se gradnja ne začne pred koncem letošnjega leta.

Ne moremo pozabiti niti drugega tira, kjer sta vladi Cerarja in Šarca uspeli sproducirati zgolj številne afere in anekse, zares pa se sploh še ni začelo graditi (razen dovoznih cest, kjer so že padali aneksi na relaciji Bratušek-Petrič).

Morda veš, katera vlada je postavila zadnji DSO?

Ja, ponovno je tukaj prva Janševa vlada, ki je leta 2008 postavila zadnji novi DSO, od takrat niso zgradili niti enega v 12-ih letih.

Povej mi, za kateri infrastrukturni projekt so zaslužene vlade, ki so se zvrstile pi prvi Janševi vladi 2008?

Katere reforme so uspeli izpeljati?
[/quote]

Za kateri zaključen infrastrukturni projekt so zaslužne Janševe vlade?

Protestira se proti diktaturi v prihodnosti. Kdor je včeraj gledal intervju z PV je v zadnjih 15 min videl spodletele poskuse manipulacije s strani PV. Kdor jih ni videl naj si pogleda ponovno.

Bojda je bil krotek, se je hotel delati povezovalnega spet. Kot da bi dobre predloge opozicije sprejemal, tako jo pa vsakic sproti zatira, opozicijska borba za boljši jutri je pa zatrta! Hvala,ne! Najslabša in najškodljivejša vlada v zgodovini Slovenije!

Zadnjic sem bila z vami, peš, tokrat me ne bo, sem pa v podporo z vami, živeli!

Protestniki, ko boste povedali, kaj je alternativa, se oglasite. Do takrat se pa nehajte smešiti.

Bojda je bil krotek, se je hotel delati povezovalnega spet. Kot da bi dobre predloge opozicije sprejemal, tako jo pa vsakic sproti zatira, opozicijska borba za boljši jutri je pa zatrta! Hvala,ne! Najslabša in najškodljivejša vlada v zgodovini Slovenije!

Zadnjic sem bila z vami, peš, tokrat me ne bo, sem pa v podporo z vami, živeli!
[/quote]

Če bi si uspel podrediti medije ne bi bil krotek. To je zdaj prisiljen v krotkost. Mora dve leti zdržati, utrditi položaj…to je pa možno samo z podreditvijo medijev, sebe ta čas prikazovati kot žrtev…manipulacija starega znanca.

“10 let nazaj zbudite se za nas gre, 5 let nazaj zbudite se za nas gre, 2 leti nazaj zbudite se za nas gre, danes zbudite se za nas gre. Že 30 let gre za nas pa je še vse isto. :))”

Pa je bila levica vseskozi na oblasti. Sedaj ko pa pride desnica, pa hoče uvesti spremembe, pa štrajkajo.
Kar kolesarite in počajte na shod v podporo vladi! Takrat boste videli kako piščančji ste!

Ma daj saj ne vejo proti čemu so oziroma niso proti ničemur samo fino se jim zdi kazat se kao heroji pa to. Ml kolesarijo pa fajn nasmetijo in se trkajo po prsih kako se borijo.
I*d*i*o*t*i……………………………………

Svinjarija je pa za njimi za kozlat.

Nekaj morajo protestirat.

Saj vi bi tudi, če bi čez noč vaše društvo odrezali od prihodkov – kar pomeni, da si morate vsaj za 2 leti najti službo, vaše veze pa tudi niso več na oblasti…. Povabiš še kolege, najdeš dovolj somišljenikov, skratka, se jih nabere par tisoč. To je pa tudi vse.

Skratka, naj protestirajo. Imajo vso pravico.

Računajo na moment leta 2013, ki je odnesel Janšo. Ampak tega momenta se ne da kar izsiliti. Letos ga ni. Ravno nasprotno, veliko ljudi, ki ni nikoli volilo Janšo, ga sedaj bo.

New Report

Close