Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec o slovenskih moških, ni komplimentov

Mojca Mavec o slovenskih moških, ni komplimentov

Pa kaj je ta Mojca kaj genetsko posebnega, da ne bi bil en Janez dovolj dober za njo?

Saj ne rabi bit, mogoče je GTOWovka, tako kot ti, pa je dedci pač ne zanimajo, še posebej ne slovenski. Zakaj bi moral sploh bit kdo dovolj dober zanjo?

Za Janeza ni Mojca, za Janeza je Marija iz videa 😀

Saj ne rabi bit, mogoče je GTOWovka, tako kot ti, pa je dedci pač ne zanimajo, še posebej ne slovenski. Zakaj bi moral sploh bit kdo dovolj dober zanjo?
[/quote]

Dobro ok, to je res noben ne rabi bit dovolj dober za njo. Za njo so dovolj dobri plagiati, ki jih je sama naredila. Plagiatorski Mojci so geni prizanesli…medtem, ko Janezom niso.

Popolnoma po resnici je povedala. Slovenci so grdi kot satan, res redko najdeš lepega moškega, ravno obratno je pa pri ženskah…

Ćefurćek išče kreg.

Popolnoma po resnici je povedala. Slovenci so grdi kot satan, res redko najdeš lepega moškega, ravno obratno je pa pri ženskah…
[/quote]

Slovenke so v povprečju malce boljšega videza kot Avstrijke ali Nemke. Skratka bolj moškega videza. Tako, da se Mojce nimajo kaj pritoževati čez Janeze.

Meni je smešno, kako so nekateri prizadeti zdaj zaradi tega, sej ni nbenga poimensko izpostavila, si lahko vsak misli, da ni tipičen Slovenec, ampak boljši in lepši. Eno revše jo je celo zasledovalo na youtubu in pod vsak video komentiralo nekaj z geni. Jao, človek kupi si par gramov samozavesti. Meni je luštna ženska, pa če pošimfa Slovence še 1000x, ni pa edina luštna ženska na svetu, da bi se človek metal ob tla zarad tega, zaradi mene lahko ima čisto vesoljski okus. Po moje bodo slovenski inceli še leta 2300 travmirali nad to izjavo, zgodovinska izdaja in vbod v srce slovenskega moškega s strani Mojce Mavec. Hehe.

Popolnoma po resnici je povedala. Slovenci so grdi kot satan, res redko najdeš lepega moškega, ravno obratno je pa pri ženskah…
[/quote]

😀 😀 😀

meni je smešno, da že leta in leta travmiraš zaradi te puhle in glupe izjave.
reakcijo sogovornika so izrezali, ampak kolikor se spomnim, je bilo videt, da si svoje misli.

da ti tvoj ego maaaalo potolažim, poglej si, kaj si američanke mislijo o slovenskih moških

https://www.youtube.com/watch?v=lyu3DpNmf3A&t=185s

Bogi tale njen Slovene moški, tudi do besede ni prišel. 🙂 Jah green card, pa to.

Ko se gre po svetu (ne samo na Hrvaško morje), se lahko primerja. Večina slovenskih moških ima balkanske navade, so nekulturni, primitivni, robati, .. nič ne dajo nase. Ko gredo čez 45 leto,(večina) se še posebej zanemarijo.
Za Mojco, ki veliko hodi po svetu, verjamem, da to še kako opazi in ve. Najboljši narod so Nemci, Avstrijci, Italijani.
Predlagam, naj jim bodo za zgled.

Predlagam da se preseliš v Italijo, Nemčijo, Avstrijo…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Lahko da ima ona (in ti očitno) odvrat od slovenskih moških, nič narobe s tem.
Ampak čakaj malo, če sem grd zato ker sem Slovan… to pomeni da nismo grdi samo Slovenci. To pomeni da so Slovani nasploh grdi. Da pa posplošuješ na takem nivoju moraš biti pa res take sorte debil kakor so bili nacisti z njihovo evgeniko. A nam bo merila obseg glave? Premer nosu? Kako ve kdo je čisti Slovenec in kdo ni? Kaj je sploh čisti Slovenec? Kaj je Slovan?

Noben je ne povoha, pa nori, nič novega pri babah ni poštudirala, na monu je takih cel bataljon.

Kdo varga jo bi pa hotel? Je enosatvno tako antipatična in zoprna, da če bi ji kjlun zalepil, s coto pokril, pa se je normalen moški še vedno ne bi mogel dotaknit.


… v prostem času pa prepisuje članke in se kiti s tujim perjem. Plagiatorka, ki je še vedno zaposlena na javni rtv. Bravo, nacionalka!

neplodnost in majhna jajca, to odbija ženske, zato nočejo slovenčkov

Prav zanima me, od kod je partner od Mojce Mavec. Po videzu je Slovenec. Lep fant in tako lušten par zgledata skupaj.

Saj tudi ona je kot kakšna punčka iz pravljice. Tako lepa je, ko ima belo bluzico z modrim ovratnikom in modro kitlico.

Kot večna punčka.

Tio si  misli 1 AmericankA! Ne AmericankE! Predvsem zaro,ker 99,9% americanov in amerccank ne vedo,da slovenija obstaja..

Saj je tako luštna, da enega grobega Slovenca sploh ne vidim ob njej. Kakšen kvazi kmetavzar z grobimi dejanji in nasilnim govorjenjem.

To je imidž aktualnega Slovenca.

Meni delje tako nežno in prijetno ter prijazno, da vidim ob njej kakšnega preprostega partnerja, pa naj bo Slovenec ali svetovljan, ne pa kakšen zakompliciranega in zakompleksanega Slovenca.

New Report

Close