Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Eno resno vprašanje

Eno resno vprašanje

Za vse volilce SDS-a…
A je štafeta starosti sedenja v parlamentu na današnji dan že na poti da jo vročite vašemu ljubljenemu voditelju!?
Pa, če lahko še mi kot včasih pionirčki s plavimi kapicami in rdečimi rutami, ok. zdej za spremembo rumenimi, moramo it s časom naprej, stojimo na pločniku in vam mahamo na tej poti..

a ti si se pa iz seksa zdej direkt v politiko vrgu?

ma, korona virus je čist zjebal sex…, Noben več ne piše o nekih problemih v sexu, da bi jst pokomentiral, kako sem podoben problem rešil na svoj način, hehe.. Pa sej v bistvu, to niti ni bila neka umetnost, sm malo sreče moreš imet pri ženskah, pa je stvar rešena.., izogibat se je treba samo kompliciranim ženskam v življenju in se držat tistih, ki uživajo v ženskem telesu, ko je moški ob njej, no še boljše v njej, čist tako natur, brez kalkulacije koristi…, pa je, hehe..

Očitno je postal politični kurbir.

Popaj ne pašejo ti te teme, tak klovnovsko deluješ. A ne bi raje kakšne desničarke povaljal, bo več koristi ,-)

Očitno je postal politični kurbir.
[/quote]

:))))))

ma, korona virus je čist zjebal sex…, Noben več ne piše o nekih problemih v sexu, da bi jst pokomentiral, kako sem podoben problem rešil na svoj način, hehe.. Pa sej v bistvu, to niti ni bila neka umetnost, sm malo sreče moreš imet pri ženskah, pa je stvar rešena.., izogibat se je treba samo kompliciranim ženskam v življenju in se držat tistih, ki uživajo v ženskem telesu, ko je moški ob njej, no še boljše v njej, čist tako natur, brez kalkulacije koristi…, pa je, hehe..
[/quote]

E, Popay, Popay, vidim da tale korona resnejše vpliva na ljudi, kot je sprva kazalo 😉

ehh, če je pa glavni (tragikomičen, saj se vsi humoristi najbolj iz njega norčujejo) klovn predsednik vlade…. ampak predlog je pa dober…, a si ti tadesna, hehe…, sm, da ne bi pol sred akcije rekla…, STOP, jebi se ti kar z eno levo, jst bi pa toliko napora vložil, da prebijem desni blok, hehe..

E, Popay, Popay, vidim da tale korona resnejše vpliva na ljudi, kot je sprva kazalo 😉
[/quote]

jeje, kot je kučan rekel…, nikoli več ne bo tako, kot je bilo….

ehh, če je pa glavni (tragikomičen, saj se vsi humoristi najbolj iz njega norčujejo) klovn predsednik vlade…. ampak predlog je pa dober…, a si ti tadesna, hehe…, sm, da ne bi pol sred akcije rekla…, STOP, jebi se ti kar z eno levo, jst bi pa toliko napora vložil, da prebijem desni blok, hehe..
[/quote]

Tako ja, si nazaj 😉

Nej desna, fejst leva, ampak ko gre zares sem na vse strani ;P

Tako ja, si nazaj 😉

Nej desna, fejst leva, ampak ko gre zares sem na vse strani ;P
[/quote]

taprava taprava, sm kaj pa…., ko je žanska pod tipom recimo na zadnjem sedežu avtomobila, ki ni glih komot, pa ji tip reče, pejt malo desno… ona gre pa levo in sesuje situacijo…, tip misli svojo desno, ženska pa svojo, hehe.., oba hočeta dobro in še…, nastane pa zarad tega kratek ne stik zaradi nesporazuma, hehe..

O jej, jao, jao, jao. Dobro, da še sploh obstajamo ob tako zabiti in čoknjeni raji, ni popajče edino, ampak je eno od večinskega dela ljudi.

dej ti sm nekej povej…, tako čist zares… Kako to, da tako munjen tip kot si ti ni jajatov oboževalec…., simptome imaš namreč čist iste kot jajatovi čoknjenci.

dej ti sm nekej povej…, tako čist zares… Kako to, da tako munjen tip kot si ti ni jajatov oboževalec…., simptome imaš namreč čist iste kot jajatovi čoknjenci.
[/quote]

Popaj zakaj si se ti spavil na Viharca tako močno? A ti je Grda ukazala?

dej ti sm nekej povej…, tako čist zares… Kako to, da tako munjen tip kot si ti ni jajatov oboževalec…., simptome imaš namreč čist iste kot jajatovi čoknjenci.
[/quote]
Popaj, toliko vode ne bo preteklo, da bi ti mene v čemerkoli dohajal, to bi lahko do sedaj že dojel, kljub temu, da si nadpovprečno tumast in posledično primitiven, kar potrjuje vedno znova tvoje pisanje.

dej ti sm nekej povej…, tako čist zares… Kako to, da tako munjen tip kot si ti ni jajatov oboževalec…., simptome imaš namreč čist iste kot jajatovi čoknjenci.
[/quote]

Ti imaš simptome popolnoma enake kot jajatovi čoknjenci, samo obratno sorazmerno. Si tolk obseden z jajotom, kot njegovi privrženci sami. Na trenutke daješ občutke, da še bolj.

Popaj zakaj si se ti spavil na Viharca tako močno? A ti je Grda ukazala?
[/quote]

ne, problem ima modropolarniviharni z mano, imam ga na sumu, da je on en tak patron, kot ta v tem posnetku o katerem teče besed, če ne bi bil, bi grdo osvajal in mene pustil na miru, hehe….

https://www.youtube.com/watch?v=145RafnQLVs


Popaj, toliko vode ne bo preteklo, da bi ti mene v čemerkoli dohajal, to bi lahko do sedaj že dojel, kljub temu, da si nadpovprečno tumast in posledično primitiven, kar potrjuje vedno znova tvoje pisanje.
[/quote]

hehe, sem dons dobre volje, pa maš srečo, da se mi da odgovarajt, zastonj ti ta samosvoja brezvezna tolažba, modropolarnoviharno čoknjeno, jst bom za tebe ostal tata mata dokler bo človek hodil po planetu Zemlja.

hehe, sem dons dobre volje, pa maš srečo, da se mi da odgovarajt, zastonj ti ta samosvoja brezvezna tolažba, modropolarnoviharno čoknjeno, jst bom za tebe ostal tata mata dokler bo človek hodil po planetu Zemlja.
[/quote]
Ja ja, še vedno me asociiraš na bumbarje, ki sem jim dajal inštrukcije v osnovni in srednji šoli in jim ni šla nobena stvar v tumasto betico. Trd ko kic, piz-do materno in na ravni obnašanja srednjega veka.😁

Dan mladosti bi morali praznovati na 17. september, ko ima rojstni dan naš Ljubljeni vodja gospod Janez Janša.


Ja ja, še vedno me asociiraš na bumbarje, ki sem jim dajal inštrukcije v osnovni in srednji šoli in jim ni šla nobena stvar v tumasto betico. Trd ko kic, piz-do materno in na ravni obnašanja srednjega veka.😁
[/quote]

nč hudga modropoplarniviharni, nč hudga…, to je samo dokaz, da si bil dober učitelj, saj so zdej vsi pametnejši od tebe z mano vred, seveda… jst ti Madono pošiljam v imenu vseh, za katere si se tako velikodušno žrtvoval…, ta je glih prav čoknjena za tebe.., ona ima tud nek faks je omenila pod to sliko..

https://style.zurnal24.si/madonna-razsirila-noge-pokazala-gole-prsi-in-sporocila-to/?utm_source=feedo&utm_medium=forum-topic&utm_campaign=Feedo

slveonsi
domoljub, je tako… 17. septembra dejmo še eno štafeto po nosit, ta danes naj bo samo za ogrevanje, hehe..

Popaya rada berem, pa če je o seksu, odnosih ali politiki … ima en tak pravičen ton, lahko bi rekla Človek v pravem pomenu besede

S(D)S-ovci mu ne segate niti do gležnjev!


Teb se pa zdravje vidno slabša!

jeje, kot je kučan rekel…, nikoli več ne bo tako, kot je bilo….
[/quote]
Zato je pa tako zagrenjen.

moj glooobok priklon spoštovana gospodična/gospa…, čut za žleht ljudi me nikoli ni izdal…
Popay je vedno na strani pravice in dobrih ljudi.

New Report

Close