Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Vaucher, Bled, Pororož

Default avatar
Naših vaucherjev ne bo videl ne Bled, ne Portorož, tudi neka najeta delovna sila iz balkana ali pa priseljenci slovenaci nas tam ne bodo stregli. Tja gremo morda le na enodnevni izlet, pa nekaj za prigriznit in nekaj pijače s seboj pa je, da ne pustimo niti centa tam. Dobrih rstavracij in gostiln je dovolj izven teh kao turističnih krajev dovolj, da se ustavimo ob povratku domov.
Vaucherje bomo zapravili na tistih koncih slovenije in tam, ker smo zaželeni in nas postrežejo domačini.
Default avatar
Jaz bi se z zapisanim kar strinjal. Tudi jaz ne maram tja, kjer sem kot domači gost nezaželjen. Primer Bled, Bohinj.
Default avatar
Nevenič je napisal/a:
A tudi v Bohinju nismo zaželeni? Škoda. Za Bled vem; tja ne hodimo več.
Vaučer bomo najbrž porabili v Fiesi, ali Strunjanu. Mogoče bi šli v Banovce. Bomo videli, kako bo to sploh špilalo.
Default avatar
Portorož nikoli ni bil moja izbira, ali želja. Tista mivka plaža, voda nikakršna, gužva povsod. Mi tak dopust ne paše. V Seči bomo pogledali za letos.
Bled? Ne, tja pa ne.
Default avatar
mi bomo tud šli na neko turistično kmetijo nekam v vukojebino, kjer bo dobra domača hrana pa ceneje kot v turističnih krajih
Default avatar
Mi smo pa z morja in bomo verjetno morali na drugi konec države ?
Default avatar
Kempinski v Portorožu ☺ ... OK, nekaj bom doplačal iz svojega žepa ... ampak držje srat ne znam ☺
Default avatar
Mi bomo šli v prekmurje. Partner je od tam in gremo pol kaj malo njegov dalni sorod obiskat. Otroka pa na toboganih norita. Pa tista naftna voda za luskavico paše.
Default avatar
Mojih in moževi 200€ pa bo končalo ravno v Portorožu. Tja hodim že skoraj celo življenje in sem vedno dobrodošla.
Default avatar
Portorose je napisal/a:
Če bi še kaj drugega spoznala, se ne bi nikoli več vrnila v Portorož.
Default avatar
porto je napisal/a:
Zakaj tako mislis?
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! «
Default avatar
Podprla bi domače ljudi, gostilničarje, kmečke turizme, kje ob Soči, v Brdih in ne hotelov v lasti tujcev s poceni najeto delovno silo iz tretjih držav.
Default avatar
Realnost je taka!
SLOVENIJA
Iz Blejskega jezera potegnili pol tone odpadkov: straniščne školjke, mobilni telefoni, prometni znaki ...
Bled, 23.05.2020, 19:11
Kaj vse je v Blejskem jezeru? Ko še ni turistov, so v njem spet iskali vse, kar tja ne sodi. 50 potapljačev iz vse Slovenije je z dna na obalo prineslo ne le nekaj plastenk in pločevink, celo mobilne telefone, prometne znake in dele orožja iz druge svetovne vojne.S pomočjo več kot 70 prostovoljcev so iz Blejskega jezera odstranjevali tujerodno školjko potujočo trikotničarko, hkrati pa jezero z okolico očistili za preko pol tone odpadkov.
https://images.24ur.com/media/images/10 ... jpg?v=acb9

Morje na slovenski obali pa ni nič drugačno,polno odpadkov in fekalij. Skratka čudovito s kombinacijo povečane koncentracije ozona.
Za tako stanje v teh krajih niso krivi turisti,ampak domačini,domačini delajo packar1jo.
Default avatar
Upam, da so v jezeru pustili dovolj odpadkov za akcijo v letu 21. Dele orožja bi lahko do konca odstranili že v akciji 1985, ko je čistilo 150 potaplačev iz celotne Jugoslavije.
Default avatar
realnost je taka je napisal/a:
Si toplo vodo odkrila?

To svinjanje se dogaja v vseh Slovenskih jezerih in rekah.
Ob čistilnih akcijah na gore smeti.
Nista Bled in Primorje nobena izjema.
Default avatar
Ravno v Portorož greva. Hotel Lifeclass, pogled na morje. Glavni dopust bo na hrvaški obali, Makarska.
Na Bled pa tudi mi ne hodimo, tam smo bili Slovenci nezaželeni že zdavnaj pred korono in imajo veliko raje tujce.
Default avatar
Soča je napisal/a:
Tako se govori !
Default avatar
porto je napisal/a:
Verjemi, da sem spoznala že marsikaj. A moje srce je v Portorožu. Od tam imam najlepše otroške spomine, najstniške dogodivščine, kup podaljšanih vikendov... Portorož je moj drugi dom.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net