Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Pravi moški se ne ukvarjamo z ženskami, starejšimi od 30 let

Default avatar

Razmisli

Kralj treh src je napisal/a:
Tako je. Tudi glede zadnjega stavka se strinjam. Dno dna ...
Default avatar

Tako pač je

Haha kako nepričakovano, odcvetele rožice že sproščajo svoje frustracije v tej temi :D
Default avatar

Konkretno

ti si drkadžija je napisal/a:
😂😂😂🤣😂😂😂

Konkreten odgovor.
Default avatar

superduke

Vse je odvisno od ženske. Pri 26 sem imel 31 letno in je bila še zelo sveža pa še resno je rekla da bi trojček imela, če se je kdaj naveličam. Od takrat ni bilo boljše kot one.

Mlado ali staro, nima veze, samo da zgleda kot Tanja Žagar in ne kot Šerbi.
Default avatar

No ja

superduke je napisal/a:
Okusi so različni, ne Žagarica ( ok, ta je mogoče seksi nekim kmetavzarjem, itak ima sebi ustreznega tipa), sploh pa ne Šerbi, ki je ni več, nista nek simbol lepote.
Default avatar

adijo starci

Tako pač je je napisal/a:
Se samo delate, da ne opazite zavijanja z očmi ali ste res tako zelo zaverovani sami vase? Hahahaha. "Pravi". Hahahahaha.
Default avatar

Tako pač je

adijo starci je napisal/a:
Tvoje mnenje je nepomembno, ker imaš povešene joške :D
Default avatar

ha ha ha ha ha

Si kot tisti, sedaj sicer že pokojni kateri je bil še pri 85 prepričan da je zanj 18 prestara, vedno je zalezoval mlajše od 18...
Meni se smiliš na dolgi rok, mi se bomo s svojimi postarali, ti pa boš na stara leta sam, če res ne boš imel res deeeebele denarnice te ne bo nobena povohala, mi se bomo ukvarjali z vnuki, jih gledali kako rastejo, ti boš pa tisto ščene sprehajal, v glavnem nič ti nisem fovš...
Default avatar

Tako pač je

ha ha ha ha ha je napisal/a:
Default avatar

Točnoveš

Si si odgovoril sam. Zabavate se z mlajšimi. Povezanost in podpora pa ni v zabavi.
Default avatar

Točnoveš

Si si odgovoril sam. Zabavate se z mlajšimi. Povezanost in podpora pa ni v zabavi.
Default avatar

Tako pač je

To drži, ampak za povezanost in podporo so veliko bolj primerni prijatelji. Sodobnim ženskam se trga in je po določenem času z njimi najbolje imeti točno 0 opravka.

Seveda se odpisana roba zgraža in me napada, ampak to je zgolj obrambni mehanizem monkelj z zavoženim življenjem. Se jim sploh ne trudim resno odgovarjat, njihove iluzije bo razblinil lajf. Saj globoko v sebi se tega v bistvu zavedajo, zato pa napadajo avtorja teme, ki skulirano srka pirček in se ob vsem skupaj neizmerno zabava.
Default avatar

gugk uli

Res je, Lea ima tudi postavo suho bolj v stilu 20 letnice in nasploh izgleda dobro. Ni vse za v isti koš, nekatere izgledajo pri 35 boljše kot 20letnice.. Tudi pri 40 kakšne zgledajo zelo dobro, ampak po moje so potrebni ali izredno dobri geni ali pa močna disciplina pri prehrani in skrbi za telo..
Default avatar

Mary MCScary

Noben ni primoran v nič. Stvar izbire.
Je pa tvoja pot veliko lažja kot pot moškega, ki se odloči za ženo in družino, veš tak mora misliti še na druge ne samo nase in ko dosežeš to fazo si končno odrasel.
Ni alfe brez krdela, zapomni si to.
Default avatar

Tako pač je

Obstaja veliko primerov ljudi, ki so spremenili tok zgodovine, pa nikoli niso imeli svoje družine. Tako da teorija o 'lažji poti' velja bolj za povprečneže.
Default avatar

Tako pač je

In kot nalašč se je spodaj pojavila tema Kako naj zmanipuliram partnerja?

Srečo imate, da je svet posut z bedaki. Mi tapametni se vas bomo pa raje izogibali.
Default avatar

Mary MCScary

Niso imeli družine so pa vseeno imeli krdelo (vojska, ljudstvo itd)
Ni vodje brez ljudstva če ti je to ljubše, torej alfa pomeni vodjo, ti to žal nisi pa če se še tako trudiš. Za krdelo imet moraš imeti jajca. Krdelo je skrb in odgovornost
Default avatar

No ja pa ja

Dosti smo zvedeli o tebi.

Zdaj al si pedofil al pa imaš rad glupe nerazgledane mladenke, s polepljenimi trepalnicami in obrvmi, ter fake nohti, ki za drugo, kot posteljne užitke (tvoje seveda)itak niso, ker se z njimi nimaš kaj za pogovarjat oz.ne vejo, da življenje ni party all night long.
Vem,da je provokacija, ampak da bi se hotela vrnit 20.let nazaj? Niti pod razno.
Me smo pač prepametne zate in nam je vseeno kak avto voziš, če si direktor slamnate firme al smetar..ne moreš nam pihat na dušo s puhlimi slinastimi besedami in spravit v posteljo z BMW obeskom na ključih.

Jeb..a..t ga...smo vsaj me na boljšem...takih sluzavcev je polno in čez 10let,se boš tudi ti gabil tem mladenkam, kaj boš pa potem? Aja. Saj ti ostanejo še rokce, trde gubaste šape...
Uživaaaaaj dokler še lahkooooo
Default avatar

Bliblablu

Ampak dragi moj. Po pirčku sede v avto in se odpelje v svoj prazen flet, pokliče kolega, kako je nanašal spet eno lepo punčko, zaključi pogovor in je spet sam. Kolega mu ne zavida, se obrne k ženi in je zadovoljen s svojim življenje.
Oni si pa iz hladilnika vzame še en pir, trenutek zadovoljstva traja še nadaljnjih 10minut in gre na splet iskat nove žrtve, lahka 100 fotk in upa, da se katera omehča, preklopi na por hub, si ga zmeče, spet 10 minut zadovoljstva in tak je njegov life.
In ti res misliš, da se me 30+ razbijamo z glavami zaradi takšnih moških? Bljak no.
Default avatar

Tako pač je

Meni gre kar na smeh, tako zelo brcata v temo.