Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kako ste pripravljeni na korono 2.0?

Kako ste pripravljeni na korono 2.0?

Kako ste pripravljeni na naslednji izbruh, če sploh ste?
Pa pustimo, da je to beseda, s katero označujemo nadzor nad ljudmi …
Jaz sem pripravljena in se še pripravljam. V bistvu pri meni nikoli več ne bo, kot je bilo nekdaj.

naši možgani ne preverjajo kaj je res in kaj ni res, tako kot trdi disk na računalniku če napišeš JAZ SEM BEDAK in tipko shrani…možgani tudi ne preverjajo će ti misliš, da bo prišel drugi val in boš umrla, potem……………………………slava ti.

Pri nas smo dobro pripravljeni. Oboroženi z resnico, tako da nam dodatni nesmisli ne pridejo do živega.
Najbolj od vsega me zanima, kolikšen delež ljudi bo še kar nasedal vsiljenemu idiotizmu.

Pri meni se ni prav nič spremenilo in ne bom dopustil, da se tudi v prihodnje bo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na nekaj kar ni resnično se nimam kaj pripravljat.

Na nekaj kar ni resnično se nimam kaj pripravljat.
[/quote]

težava je, ker bo morala vlada polsušati stroko (pa ne našo, da ne bo pomote) in če bo stroka rekla novembra virus je zopet tu- KARANTENA- ti preostane samo še to, da greš skupaj z drugimi na cesto protestirat (z masko)…potrebno je ZDAJ nekaj storiti-ZDAJ ZAHTEVATI, DA RAZJASNIJO- DOKAŽEJO !!
Za enkrat še nihče na tem svetu ni izoliral virusa SARS-CoV-2 iz žive celice, pa kljub temu pišejo, govorijo, kot da so ga… no in kaj zdaj????……ah, bom tiho zaenkrat, bom malo počakal da vidim kaj bodo storili drugi???? ne vem, ne vem……

Enega karavana smo spremenili v stoječo shrambo, na zalogi:
– razkužila 20kom
– 150 L nafte
– 1000 mask
– kupili dodatno skrinjo, polna mesa
– agregat
– nekaj 100l vode
– zrihtali nekaj antibiotikov in tipična zdravila
– cel kup kozervirane hrane
– moka, kvas, sol, sladkor
– druge stvar

Vsi nakupi skupaj so bili 3500 EUR za občutek

…jap, tole zdele je bila ‘proba’, kako reagiramo. Tezava je, da naslednjic ne bo korona (tako da se ne moras pripraviti), ampak nekaj povsem drugega in se ve, še bolj restriktivnega … Ah ja, pa smo naivno mislili, koliko napredka, da smo kot clovestvo dosegli,…figo, toliko imamo svobode, pravic, kolikor ‘vrhovom’ (še) ustreza. V veliki meri je pa Tezava med nami, ljudmi, ker se obcutno prevelik delez ljudi brez vsake trohice razuma, premisleka slepo pusti voditi za nos.

Vse, kar jim servirajo, verjamejo …
In, zal, nisem (vec) optimist, da se bodo ljudje ‘zbrihtali’ – ce pri taki manipulaciji, kot smo je bili delezni zdaj, tako mnozicno nasedejo …

težava je, ker bo morala vlada polsušati stroko (pa ne našo, da ne bo pomote) in če bo stroka rekla novembra virus je zopet tu- KARANTENA- ti preostane samo še to, da greš skupaj z drugimi na cesto protestirat (z masko)…potrebno je ZDAJ nekaj storiti-ZDAJ ZAHTEVATI, DA RAZJASNIJO- DOKAŽEJO !!
Za enkrat še nihče na tem svetu ni izoliral virusa SARS-CoV-2 iz žive celice, pa kljub temu pišejo, govorijo, kot da so ga… no in kaj zdaj????……ah, bom tiho zaenkrat, bom malo počakal da vidim kaj bodo storili drugi???? ne vem, ne vem……
[/quote]

Katera vlada?

Saj to tudi oni ugotavljajo. Socialni eksperiment. Mi pa uspešno nasedamo. No, ne vsi, večina bedakov pa.

Saj vem, da je fake itd., jaz imam pač svoje mnenje.
Zanimalo me je, kako ste pripravljeni v smislu samooskrbe, kaj imate doma, da se pač upremo temu, da sledimo kot ovce.
Jaz upoštevam pravila, mislim si pa svoje.
Zdaj večino stvari nakupim preko spleta, pa že vrt lepo uspeva (kot vsako leto).

tudi če me ubijejo, maske ne dam več gor! janžek, pridi me lovit in ubit

Ko se bodo roparji začeli skrivat pod maskami, ne bodo več potrebne.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Nič posebnega, sem pa zasadila trikrat več zemlje z zelenjavo. V jeseni, s korono ali brez, pričakujem veliko povišanje cen hrane.


Super, eno revše manj.


Kaj pa toaletni papir? Ga pogrešam na spisku 🙂

Stanovanje bo v nulo spucano, mož je marsikaj tudi popravil, čez poletje bo še pleskanje in beljenje. Iz kleti sva zmetala kup šare, za katero je zdaj jasno, da je ne bova rabila. Omare sva v nulo predihala, zavrgla vse nepotrebno. Ko pridejo vavčerji bova šla po Sloveniji, za kak dan na morje in bližnje jezero, ponucala bom ves dopust. Po 15. avgustu bom napolnila shrambo, klet in skrinjo. Pri kmetu bom kupila krompir in zelje. V mlinu dovolj moke. V milerju bom nabavila čistila in kozmetiko.

Potem pa bom samo še čakala korono in bom že ob najmanjšem sumu šla na bolniško. Zakaj? Ker sem kot budala delala po 10 ur + veliko sobot, ker je bilo pol firme doma. Utrujena sem od firme, od dela, od pritiska, od strank, od vsega. Plačano ne bo, ker ni denarja, načeloma lahko koristim ure. Načeloma? Ok! S septembrom bom rinila nekam na ogroženo na morje, da me ja pustijo v karanteni še 14 dni. To bo dovolj za eno rundo nadur. Potem pa dalje. Brala bom knjige, gledala TV, hodila na sprehod z možem, pekla kruh in jamrala, kok sem se zredila. Super bo 🙂 🙂


Jeseni bo že 2.0 pro…………………..


Odlicen plan.

Super!

jest sem tolk pucala, da sem se znucala, da sem se znucala, ojej, ojej…….

jest sem tolk pucala, da sem se znucala, da sem se znucala, ojej, ojej…….
[/quote]

😉😉

Minister Počivajoči je danes obljubil, da drugega vala ne bo. On to ve.
Tko da – nič bat. Njemu pa res moramo verjeti.

Mislim, da smo imeli po eni strani z vidika te pandemije nekaj sreče in da smo se tudi nekaj naučili. Predvsem znanstveniki pa so dobili prepotrebni čas za raziskave, tako z vidika obnašanja virusa, kakor tudi z vidika cepiv in zdravil.

Na drugi val bomo tako bolje pripravljeni. Kolikor vem, je zdaj ze jasno, da se virus ne prenaša enakomerno, ampak so nekateri bolj izraziti premašalci, kot drugi. Čeprav se še ne ve točno, zakaj je temu tako, pa je to vedenje ze dober temelj za razmislek o lokaliziranih karantenah v zariščih posamičnih izbruhov, zako da se bo dalo izogniti vsesplošnim ob ustrezni pripravljenosti.

Bolj kot zdravstveni so pereči ekonomski izzivi. Primer Švedske, UDA, Brazilije,… kaze na to, da sproščen odnos ravno tako negativno vpliva na ekonomijo, kot zaustavljanje mobilnosti in s tem gospodarske aktivnosti.

Virologi vestno sledijo svojemu poslanstvu in iščejo učinkovite pristope, ki bodo v pomoč zdravstvu. Skrbi pa me, da ekonomsko-politična srenja še zdaleč ne dohaja niti zavedanja o groznji, kaj šele, da bi bila na poti k iskanju rešitev, prilagojenih nov stvarnosti, v kateri smo se znašli.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

vem, da si že prebral, da se virus ne širi tako kot trdi “stroka” in tudi ti, ampak bom vseeno še enkrat napisala, viruse proizvajajo naše celice z namenom- točno določenim namenom- obnoviti sluznico grla, nosa, žrela….zato tudi ta “stroka” nima odgovora, zakaj se virusi tako čudno obnašajo, ker se nič čudno ne obnašajo, samo ljudje, ki imajo viruse so v različnih fazah. Eni ljudje so v aktivni fazi, ko celice množično proizvajajo viruse, zaradi poškodb sluznice, drugi ljudje so že v PCL-A fazi, to je v fazi zdravljenja, tretji so v PCL-B fazi- v fazi ozdravitve….nihče od njih pa ni prenašalec, ker se virusi ne prenašajo na druge ljudi, vsako telo proizvaja svoje viruse in tako je že na tisoče let….vem da je to za vas nekaj neverjetnega saj so vas drugače učili, da da nekateri te resnice še dolgo ne boste sprejeli, ker tega ne trdi vaša “STROKA”, ampak tako je. na srečo. vsako resnico najprej ZASMEHUJEJO, potem ljudi ki prenašajo to resnico med ljudi NAPADAJO, na koncu pa to sprejmejo in trdijo da je to že dolgo tako in da to ni nič novega……

New Report

Close