Forum.Over.Net

Starševski čvek

SIN JE GEJ

Default avatar

Par sekund

homo sapiens vsake par sekund pomisli na seks.

Jaz že, ko srečam privlačno dekle. V mislih si jo predstavljam v vseh možnih položajih. Bog ve, kaj ona premišljuje?
Default avatar

Veliko je AIDSA

Kakšno škodo vam povzročajo geji, da imate tak strah pred njimi, da jih je treba na vsak način ponižati?

A ni že AIDS dovolj velika škoda za ta svet? Pa zlorabe otrok?

Zresni se, ženska, bodi realna, da pedri pač niso prihodnost tega sveta.
Default avatar

je kar je

med slovenci je veliko gejev
kajpanaj je napisal/a:
Default avatar

slovensko pesem mu daj

tak slovenski video mu pusti

kajpanaj je napisal/a:
Default avatar

Sanjači med vami

Zakaj misliš je napisal/a:
Kako si ti vse tako nazorno predstavljaš?
Bitje promiskuitetno!
Default avatar

Kak tooo

Nekdo je napisal, da pedri nimajo analnih odnosov. A so aseksualni?
Default avatar

Tvoj sin in vsi skupaj

Preberite si knjigo Bil sem gej, avtor Luca di Tolve.
Default avatar

superduke

Kaj vas tak motijo geji? Meni so nagnusni mladi mozolavi srednješolci ki se sredi trga po francosko kušuvajo. Ona polna šminke, on poln želeja - ni hujšega.

Ni gena za geje in tudi ni gena za heterce. Zelo easy je poguglat raziskave genov ki pokažejo kak geni samo za tretjino vplivajo na spolnost, drugi dve tretjini pa sta hormoni, odraščanje, okolica...

AIDS je pandemija po svoje, največ pa se dobi HPV in klamidije in to je ravno največ med heterci.

Če vas že motijo kaj delajo geji v spalnici, potem ne razumem zakaj niste tudi proti ženskam ki rinejo svojo pest moškemu v rit. Če je "Fisting" dovoljen v tem svetu...
Default avatar

kajpanaj

Lepo si to povedal, res zelo lepo
Default avatar

Daleč največ SPB je med pedri

Oni hodijo celo v tako imenovane dark rooms, kjer seksajo v temi s komer pač je. Saj je itak tema.

Pa v modi je bareback, se pravi porivanje v rit brez kondoma in pa z izlivom sperme v rit. Še hujša moda pa je, da se načrtno trudijo nalesti HIV, ker je menda stresno življenje v čakanju, kdaj boš postal HIV pozitiven.

Sprevržena logika pač, kakor je spreverženo že buzerantstvo samo po sebi.
Default avatar

Jsttttt

Daleč največ SPB je med pedri je napisal/a:
Zanimivo, da o tem toliko veš... Te te spolne prakse tako zelo zanimajo, ali govoriš izlastnih izkušenj?
Default avatar

gggggggg

Takšnih pedrov je mogoc 3%. Ostalo so popolnoma normalni ljudje. Jih poznam ogromno in nimam proti njim za rečti niti ene same besede. Tiste 3% je pa svet zase.
Default avatar

HARAMINKA

Zbog onih 3% SIDA hara svijetom!
Default avatar

slovenski homoseksualci bodo veseli

slovenski homoseksualci bodo veseli
kajpanaj je napisal/a:
Default avatar

sdfghjklkjhgf

Bolje da si gej k pa streight. Sami problemi so če si straight
Default avatar

čočočo

Čak mal. A ma sin hud avto, kabrioleta, al pa enga športnega mercedesa?
Nosi Armani obleke? Ima rolex uro??
Nima ??

eh, pol ni gej, pol je obična pederčina, toplovodar!
Default avatar

ena žalostna mama

kajpanaj je napisal/a:
In kaj si pričakoval od monovcev? Moj sin nama je povedal pred petimi leti. Še zdaj se nisva pobrala in se ne bova. Najprej šok, ki ne mine vsaj eno leto, potem pa počasno sprejemanje, ki je nepopolno zaradi okolja. Sploh nimam več prijateljev, oddaljila sem se od vseh. Živimo na podeželju in sem bila pravzaprav srečna, ko se je odselil, ker sem pridobila navidezen mir. V resnici me požira. Živimo v družbi, ki nikoli, ampak res nikoli, tega ne bo sprejela kot nekaj normalnega. Trpim in občudujem tiste, ki to dojemajo bolj na izi.
Default avatar

MonaCoin

ena žalostna mama je napisal/a:
a ni najbolj pomembno da je tvoj otrok zdrav in srečen, pa s komerkoli že ... ne razumem kaj se toliko obremenjujete z drugimi. na ljubezen se ne da vplivat ... zaljubiš se v osebo, spol je, kakršen je .. važno da ostajaš zvest sebi :-)
da zaradi okolice svojega otroka ne bi sprejela takega kot je in ga imela najraje na svetu je pa res popoln nesmisel ... in zakaj točno trpiš? ker ti okolica diktira kako naj bi se počutila? pa so ti rekli točno kaj si oni mislijo, al je vse to samo plod tvoje domišlije? čas je da odrasteš ...
Default avatar

Čudna mama

ena žalostna mama je napisal/a:
Ti pa nisi ena žalostna mama, ampak ena slaba mama. Prava mama ima otroka rada brezpogojno in se sekira,če je bolan, ne pa, če ne izbira ljubezni po njenih merilih. Ali še huje po podeželskih. Da te osrečuje, ker se je odselil, da bodo vaška gobezdala zadovoljna??!?? Odrasti!