Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Poslali so mu vabilo na proteste, ta jim je odvrnil: Ne podpirajte tistih, ki pozivajo k terorju in ubijanju

Poslali so mu vabilo na proteste, ta jim je odvrnil: Ne podpirajte tistih, ki pozivajo k terorju in ubijanju

Član Zbora za republiko Franc Kindlhofer je kot številni drugi prejel vabilo Društva za varstvo okolja Bled, naj se udeleži petkovega protesta v Ljubljani. “Ne podpirajte tistih, ki s plakati po Ljubljani pozivajo k terorju in ubijanju političnih nasprotnikov. Ena državljanska vojna je bila že preveč,” jim je odgovoril Kindlhofer in dodal, da protestniki rušijo mir in sožitje med državljani naše mlade demokracije. 

Protesti so ravno proti sds-vladnemu nasilju, tako da se je gospod malce uštel.

“član zbora za republiko” – to je isto, kot da bi Grimsu poslal vabilo. Kaj naumlja, je čisto vseeno, ker je jasno, na čigav anus je prisesan.

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno je član društva in so ga avtomatsko povabili, kot vse ostale. Si pa kar mislim, da so v druptvu precej razmišljali, ali mu pošljejo vabilo ali ne, ker zagotovo jim je znano, v katere politične vode sodi. Ampak vabi se vedno vse člane, tako da so že naredili prav.

Seveda pa se mora vsaka sds zoprnija, tudi takale zavrnitev vabila, pojaviti na MON. :-S

res je. na ulicah imamo tanke, iz zvočnikov se 24ur sliši himna sds, ljudi aretirajo kar na ulici in jih vozijo v koncentracijska taborišča. na bicikle vsi, ki vas še niso aretirali ali zaplinili.
[/quote]

O takem nasilju govorim (kot se ga greš ti s svojim postom). Resna in ogrožujoča zadeva za demokracijo.

O takem nasilju govorim (kot se ga greš ti s svojim postom). Resna in ogrožujoča zadeva za demokracijo.
[/quote]

Edino nasilje in grožnje letijo iz rok levičarjev, nismo še pozabili obešenih lutk v Mariboru in uničenega parlamenta v Ljubljani.

Začne se z besedami, konča pa z opustošenjem, nasrkamo pa nazadnje nevtralni državljani, ki moramo odplačevati to škodo.

O takem nasilju govorim (kot se ga greš ti s svojim postom). Resna in ogrožujoča zadeva za demokracijo.
[/quote]

Za Novo leto dobiš veliko ogledalo.

Edino nasilje in grožnje letijo iz rok levičarjev, nismo še pozabili obešenih lutk v Mariboru in uničenega parlamenta v Ljubljani.

Začne se z besedami, konča pa z opustošenjem, nasrkamo pa nazadnje nevtralni državljani, ki moramo odplačevati to škodo.
[/quote]

Hm…a vam res ni jasno, da sami povzročate vse politično nasilje, tako verbalno kot nasilje preko ukrepov in ostalihi dejanj? najboljši primer so pa kocke, ki so letele v parlament. Sds provokatorji so/ste to zakuhali. In sedaj mislite, da vam bo na podoben način vedno uspelo svoje packarije naložiti na ramena drugih. Pa vam ne bo uspelo.

Za Novo leto dobiš veliko ogledalo.
[/quote]

Dragec, jaz se zgolj odzivam na nasilje tukaj (posiljevanje z sds temami, na primer). Vse od migracij dalje je tako. Pri migracijah vam je še uspelo, da ste me umazali, sedaj vam pa ne bo več.

Dragec, jaz se zgolj odzivam na nasilje tukaj (posiljevanje z sds temami, na primer). Vse od migracij dalje je tako. Pri migracijah vam je še uspelo, da ste me umazali, sedaj vam pa ne bo več.
[/quote]
Ti si sama sebe umazala,krivis pa druge,pozabljas da ce meces blato na druge da ostane na rokah pa se kje drugje…posten clovek se lahko pogleda v ogledalo teb se pomaga samo carobno zrcalo ki bo ponavljalo za tabo lazi

demokracijo je janša uničil, ni je več … ni ni

Edino nasilje in grožnje letijo iz rok levičarjev, nismo še pozabili obešenih lutk v Mariboru in uničenega parlamenta v Ljubljani.

Začne se z besedami, konča pa z opustošenjem, nasrkamo pa nazadnje nevtralni državljani, ki moramo odplačevati to škodo.
[/quote]
Tudi plačancev nismo pozabili, nič bat.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Edino nasilje in grožnje letijo iz rok levičarjev, nismo še pozabili obešenih lutk v Mariboru in uničenega parlamenta v Ljubljani.

Začne se z besedami, konča pa z opustošenjem, nasrkamo pa nazadnje nevtralni državljani, ki moramo odplačevati to škodo.
[/quote]
a so kje večji sovražniki slovenskega naroda kot v SDS-u?
NEEE, samo vi si želite poklati navadne državljane! sram vas bodi, izdajalci slovenskega ljudstva!


a so kje večji sovražniki slovenskega naroda kot v SDS-u?
NEEE, samo vi si želite poklati navadne državljane! sram vas bodi, izdajalci slovenskega ljudstva!
[/quote]

Tarass tebi pa res seka…zdaj bi ze klala druge….sram te bodi


Si lahko malo bolj konkretna? Ne vem, ali živiva v isti državi? Nisem opazila nobenega nasilja in lepo mirno živim in dobro spim.

Oprosti Tara, sem sistem, že dolgo nisem seksal…. od srednjega šole ne….. me seka in skačem v vsako žensko, če bi mi mogoče dala.

Hm…a vam res ni jasno, da sami povzročate vse politično nasilje, tako verbalno kot nasilje preko ukrepov in ostalihi dejanj? najboljši primer so pa kocke, ki so letele v parlament. Sds provokatorji so/ste to zakuhali. In sedaj mislite, da vam bo na podoben način vedno uspelo svoje packarije naložiti na ramena drugih. Pa vam ne bo uspelo.
[/quote]

a tebi sploh ni jasno, da s svojimi bedastimi komentarji vzpodbujaš politično nasilje ali si samo žleht, kar je sicer še slabše?


Si lahko malo bolj konkretna? Ne vem, ali živiva v isti državi? Nisem opazila nobenega nasilja in lepo mirno živim in dobro spim.
[/quote]

Ti je pač lepa sds himna. Jaz imam boljši okus za glasbo, pa mi ni.

Beri in razumi v konkretnem in prenesenem pomenu.


Malo sem že pod gasom, jezk se mi zapleten. Hik

a tebi sploh ni jasno, da s svojimi bedastimi komentarji vzpodbujaš politično nasilje ali si samo žleht, kar je sicer še slabše?
[/quote]

A sem, tibudalonesposobnokakršnegakolirazumevanja, mogoče jaz odprla to temo? Nisem. Torej ne piskaj meni.

A sem, tibudalonesposobnokakršnegakolirazumevanja, mogoče jaz odprla to temo? Nisem. Torej ne piskaj meni.
[/quote]

s to svojo, novo izumljeno najdaljšo slovensko besedo, si nisi prislužila izboljšanja mojega mnenja o tebi…

Ti je pač lepa sds himna. Jaz imam boljši okus za glasbo, pa mi ni.

Beri in razumi v konkretnem in prenesenem pomenu.
[/quote]
Konkretno: katera pa je sds himna in kje jo vrtijo? Prenesene pomene pa itak bolj slabo obvladaš.

s to svojo, novo izumljeno najdaljšo slovensko besedo, si nisi prislužila izboljšanja mojega mnenja o tebi…
[/quote]

O meni lahko imaš kakršnokoli mnenje. Me ne zanima. Se pa uprem, ko mi očitaš ali podtikaš tisto, kar so zakuhali drugi.

A sem, tibudalonesposobnokakršnegakolirazumevanja, mogoče jaz odprla to temo? Nisem. Torej ne piskaj meni.
[/quote]
Največja agresivka tu gor.


Največja agresivka tu gor.
[/quote]

Seveda ne. Povsem miroljubno bitje. Sem se pa tukaj, zaradi provokatorjev in političnih propagandistov, odločila, da vržem vsak drek točno tistemu nazaj v faco, ki ga je najprej vrgel meni.

New Report

Close