Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kaj pa, če bodo ljudje hoteli zapraviti turistični bon za 200€ v istih hotelih, apartmajih, krajih???

Default avatar
A ne bo to nepravično do ostalih hotelov? Apartmajev?
Npr. nekdo ima turistično kmetijo nekje na Kozjanskem. A ne bo kakšen hotel v Termah 3000 bolj zaželen? Ali pa hotel oz. apartma v Piranu? V Izoli?
Da ne bo na koncu tako, da bomo vsi rinili na iste lokacije, nekateri ponudniki turističnih in gostinskih storitev pa ne bodo imeli nič od teh bonov?
Ali pa, če bomo vsi želeli na kosilo k Asu ali k Binetu Volčiču, nekam v neznano gostilno pa ne?
Default avatar
mislim da je vavčer vnovčljiv samo za nočitve, ne za gostinske storitve.
Kar se tiče pa namestitev.....verjetno je bolj ciljano na hotele, neka turistična kmetija mislim da ne bo imela takega upada kot kakšne večje kapacitete, ker gre v tem primeru bolj za butični turizem. Verjetno je namen bolj pokrit manjko tam, kjer je v turizmu zaposlenih veliko ljudi .Npr. obala in bled sta odvisna od tujih gostov, ki jih letos skorajda ne bo. Prav tako je npr v posočju ampak tam ni nekih velikih hotelov, ki bi pomenili v primeru zaprtja socialno bombo - v glavnem se gre za oddajanje apartmajev, ki pa je ljudem tam v večini postranska dejavnost. in verjetno je tako tudi v ostalih regijah.
Default avatar
Ja, tako tudi bo. Nekatere gostilne in restavracije bodo pokasirale večino teh bonov, k nekaterim pa skoraj noben ne bo prišel na kosilo.
Nekateri hoteli na določenih lokacijah bodo polni, drugi prazni. Država spet deli denar oz. bone nepravično.
Default avatar
Malo ugibam, lahko se tudi motim, a po moje se bomo kar nekako razporedili. Nedvomno bodo tudi taki, ki bodo šli za 200 ojrov raje na prestižno večerjo, ker si je sicer ne morejo privoščit, a večina bo probala za bon dobiti čimveč; raje cenejši apartma za dalj časa kot dražji hotel za eno noč.
Default avatar
Točno tako je je napisal/a:
A potem ti zagovarjaš, da dobimo bone za točno določeno namestitev, ali kako?

Mislim, kakšne ideje, vsak naj pač porabi bon kjer želi. Nič drugače kot, če imaš svoj denar.

Če nekateri, kjlub bonom, se pravi zastonj nočitev ne bodo obiskani, potem je najbrž nekaj narobe z njimi, se ti ne zdi?
Default avatar
jao no je napisal/a:
Rekli so da bodo boni za nočitev z zajtrkom, ne za restavracije.
Default avatar
Kaj pa tisti, ki imamo razne prehranske anomalije, zaradi katerih tovsrtne ponudbe že do zdaj nismo koristili, ker pač zanesljive ponudbe na tržišču za nas ni?
Default avatar
Da nekaj vprašam je napisal/a:
Gostinci se znajo tržiti, gre za ponudbo in povpraševanje. Ljudje smo si različni in enako je z nastanitvami. Res nekateri poznajo le Bled, Piran in Bovec. Morda je zdaj priložnost za obisk še katerih manj raziskanih delov Slovenije. Težko razumem takšno nesamostojno logiko, da bi ti morala država poleg bona dati še točna navodila, kje ga porabi.
Default avatar
Da nekaj vprašam je napisal/a:
Jaz zase vem, da bom šel na manj znane kraje po Sloveniji: Koroška, Prekmurje, Bela krajina, Dolenjska.

Jih bom raziskal in bi bil zelo vesel teh 200€, ker bi si z njimi lahko pokril polovico izleta.

Razmisljal sem 1 teden Koroška in Prekmurje z deli Štajerske.

Nato naslednji teden Dolenjska in Bela krajina z Notranjsko (rad bi videl Križno jamo).
Default avatar
Midva z možem imava rada Terme v Prekmurju. Saj sva bila že v termah na Dolenjskem, na Ptuju, v Lendavi, v Šmarjeških toplicah, Snovik...
Ampak čez Prekmurje ga ni! Tako da najini boni gredo v Premurske terme.
Default avatar
diete alergije je napisal/a:
Sem prepričana, da boš v hotelu, kjer na zajtrku ni da ni, našla zase zadosti. Jaz sem veganka, pa ni problem dobiti kosmiče, rastlinsko mleko, sadje, kavo, kruh. Sin je intoleranten na laktozo, pa ni nikoli lačen. Res pa eni rabite kompliciranje tudi ko vam nekdo šenka 200 ojrov....
Default avatar
Jaz že vem je napisal/a:

Jaz isto. Terme Vivat ali hotel Ajda v Prekmurju!👍
Hrana je taka, da bi jo še angelci jedli.😊
Default avatar
Jaz že vem je napisal/a:
V Prekmurju sem bil nazadnje 2007. V bistvu, ce sem cisto natancen, podaljsan vikend v Radencih, nato pa se malo phajanja po jeruzalemskih (?) turisticnih kmetijah. Lepi spomini, prav zares. A ker ravno razmisljam o SPA dopustu v Sloveniji letos, me zanima, kaj je tisto, kar te preprica (v primerjavi z ostalimi)?
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! «
Default avatar
Točno tako je je napisal/a:
Kako nepravično? Dobiš bon ali ne?
Nepravično bi bilo, če bi ti kdo diktiral, kje ga ponucaj. Vsak gre tja, kjer mu je okej. Če bo kje prazno, so ponudniki tisti, ki se morajo vprašati, zakaj je tako.
Default avatar
[quote=Desiderius_da_Pietri post_id=13517061 time=1589721173 user_id=67575]
[quote="Jaz že vem" post_id=13517041 time=1589720100]
Midva z možem imava rada Terme v Prekmurju. Saj sva bila že v termah na Dolenjskem, na Ptuju, v Lendavi, v Šmarjeških toplicah, Snovik...
Ampak čez Prekmurje ga ni! Tako da najini boni gredo v Premurske terme.
[/quote]

V Prekmurju sem bil nazadnje 2007. V bistvu, ce sem cisto natancen, podaljsan vikend v Radencih, nato pa se malo phajanja po jeruzalemskih (?) turisticnih kmetijah. Lepi spomini, prav zares. A ker ravno razmisljam o SPA dopustu v Sloveniji letos, me zanima, kaj je tisto, kar te preprica (v primerjavi z ostalimi)?
[/quote]

Meni so vsec Banovci - izkusnja silvestrovanja in Radenci.

Sem Ptujcanka ampak v stare terme nebi sla, v Primusa morda pa ze ki ma nek nivo.
Default avatar
Meni se pa zdi to tako mimo, ko vnaprej nekaj na pol objavijo, pa še sami ne vejo kaj, kdo.

Najprej je bilo rečeno, da vsi polnoletni. Ljudje se začnejo veseliti (penzionerji, brezposelni, itd), potem so pa naslednji dan razočarani, ker izvisijo. Zakaj ne objavijo v javnost takrat, ko je že uradno dorečeno. Tako se jih xy potem počuti preveranih, pozabljenih, zavedenih...
Default avatar
Jaz že vem je napisal/a:
Katere pa so Prekmurske terme ?
Lendava pa ni Prekmurje ?
Default avatar
čiči riči je napisal/a:
Od česa pa bodo novinarji živeli, če bi objavljali le dorečene zadeve ?
Default avatar
😉 “Najbolj pametno bi bilo vavčerje za dopust razdeliti samo članom SDS. Biciklisti bi dobili razlog za proteste, ki bi ga vsi razumeli.” Žiga Turk
Default avatar
400 eur je 1/3 hiske na losinju. Se dobro da je lastnik in oddaja slovenska firma z sedezem v slo.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net