Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno bo letošnje poletje?

Kakšno bo letošnje poletje?

Danes goduje Zofka in pregovor pravi:
“Če Zofka zemlje ne poškropi, vreme poleti prida ni.”

Pri nas dežuje, torej lahko pričakujemo spet vroče poletje ….
Sem prav zamorjena.
Če kaj sovražim so vroča poletja, nad 30 stopinj.

Dalnoročne napovedi za zadnji dve leti sta kar držali. Predvsem za zimo. Letošnje poletje po teh napovedih ne bo kaj prida, kar nekaj dežja, vroče le par obdobij. Bomo videli. Tudi jaz sovražim nad 30 st. ))

Poletja sploh niso več prijetna. Eno samo matranje in švicanje. Zunaj si do 10 ih, potem je pa že tako vroče, da je bolje biti notri, do 20 ih, ko se ohladi.
Cel dan se dobesdno skrivaš pred cvrtjem na vročini.
Se spomnim 35 let nazaj, ko smo bili poleti zunaj od jutra do večera. V stiku z zemljo in naravo. Zdaj pa telefoni, računalniki in klima, da preživiš vroč dan. 😕

Mene že cel teden zebe, kaj spet norite, tista boga dva meseca na leto je malo topleje, kaj pa preostanek leta, ko je mraz? 😡😡😡

Spet bo eno PEKLENSKO poletje. Ga že zdaj sovražim. Danes se je Zofka poscala, potem pa gledam napoved za junij. Na Svetega Medarda, 8. junij kaže sonce, sunce jebeno nabija cel dan na Svetega Medarda. Že tako je tudi suša, tale dež ne bo popravil škode od vremena, ko je sunce jebeno nabijalo štiri mesece nepretrgoma, kot da smo v faking Kaliforniji.

Peklensko poletje bo. Sovražim takole peklensko poletje, pa nisem ne med ‘debelimi’ in ne med ‘bolnimi’. Za morje mi ni prav nič, grem potrpeti tisti teden samo zaradi otrok. Obožujem pa jezera in reke, s tem da po plavanju takoj spizdim v senco.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/proxy/lt7JHBZVsQDTwXQBHpCsTMY28X0ohVPFWU3DCbDC-BeZJNEfDPr4JbRBEIb0sWTtFxCWPOLSQBAUecndOt3juZYSb8ZW-ce7Y03A2qREr_iDaeZg0tJO0gn72yZI0CfnZCU0HWY4FA[/img]

New Report

Close