Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VOJNA Z MEDIJI

VOJNA Z MEDIJI

Danes na ogled “Vojna z mediji” našega predsednika države.
Preberte si ta umotvor in povejte, ali je to delo duševno zdravega človeka.

Sem preletela (ne pa natančno prebrala). Menim, da bi bilo treba v besedilu besedo mediji zamenjati s kratico SDS. 🙂

Definicija demagoga.

Si vis pacem, para bellum.
nova
Uredništvo priporoča

Definicija demagoga.
[/quote]

Ma ne vem, demagog se približno obvlada, tale pa…izgublja občutek stika s svetom.

Ta človek je ostal nekje v času juge. Blodnje, preganjavica, prividi.
Čisti primer za psihiatrično stroko.
Mu ne morejo pomagati s kakšnimi zdravili/ antipsihotiki/ antidepresivi?
In to kreaturo imamo na čelu vlade!
Naj****i smo ga.


Članek Maje Sunčič je morda del resnice kaj JJ hoče.
Vaš link

Kak link? Ali pa vsaj namig, kje je to objavljeno?


Članek Maje Sunčič je morda del resnice kaj JJ hoče.
Vaš link
[/quote]

Ja in? Dej ti meni povej, če bi (v kakšnem vzporednem, nemogočem vesolju) mediji imeli radi našega predsednika in ga podpirali, bi tudi napisal tako blodnjo?
Isti mediji, isti ljudje, samo njemu v podporo, bi bili vsi naenkrat krasni.
Tip je kot iz kakšne psiho grozljivke (črnobele): ” Imeeeejte meee raaadiiiii, če neeee, vas uniiiiičimmmmm”
Malo pomisli , kaj bo naredil z 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev, ki ga ne marajo, ko opravi z mediji.
Vojna s Slovenci?

Kak link? Ali pa vsaj namig, kje je to objavljeno?
[/quote]

V bistvu povsod, po vseh možnih cajtengih danes.

V bistvu povsod, po vseh možnih cajtengih danes.
[/quote]
Gleda samo Nova24TV in bere Demokracijo in verjemi da tam ni niti besede o tej vojni z mediji 🤦‍♂️


Gleda samo Nova24TV in bere Demokracijo in verjemi da tam ni niti besede o tej vojni z mediji 🤦‍♂️
[/quote]

Niti po pomoti ne kliknem na ta dva medija, pa nisem kje kaj posebnega zasledila.
Ali pa sem že tako navajena, da pač vsak dan pljuva po drugače mislečih, da ne opazim več novega izbruha.

Ma ne vem, demagog se približno obvlada, tale pa…izgublja občutek stika s svetom.
[/quote]

Za povorečen IQ zadošča

Si vis pacem, para bellum.

Cela Evropa (in dobršen del sveta, ki ve kje je Slovenija) se že norca dela in piše o tem.
Ne znam limat linka na telefonu, ampak poglej si
DW: Slowenien, Wer nicht fur uns schriebt, ist gegen uns (8.5.2020)
Najnovejši v vrsti prispevkov tujega tiska, ki se čudijo nad pojavom Severne Koreje sredi Evrope. Sem nehala štet, ampak jaz osebno sem jih videla do zdaj ene dvajset od oka.

Za povorečen IQ zadošča
[/quote]

Mene zgrozi, kaj nekateri sprejemajo kot normalno.
Ker – eni še kar ploskajo.

Kak link? Ali pa vsaj namig, kje je to objavljeno?
[/quote]

Tule imaš:

https://www.gov.si/novice/2020-05-11-vojna-z-mediji/

Zdaj je že začel vladne strani izkoriščat za politikantsvo in svoje mnenjske kolumne gor pisat. Ta res ni dorasel fukciji predsednika vlade.

https://www.gov.si/o-spletiscu/

Spletno mesto GOV.SI se še razvija in vsebuje le osnovne informacije o delovanju državne uprave.

Crazy Ivan nima osnovnega pojma, kaj kam sodi.

Tule imaš:

https://www.gov.si/novice/2020-05-11-vojna-z-mediji/

Zdaj je že začel vladne strani izkoriščat za politikantsvo in svoje mnenjske kolumne gor pisat. Ta res ni dorasel fukciji predsednika vlade.
[/quote]

Živa katastrofa

Ne zastopim članov sds, ne razumem vodij koalicijskih strank, da tole dopuščajo.
Pa saj je med njimi tudi kakšen vsaj povprečno inteligenten, če nič drugega bi se moral prebuditi samoohranitveni nagon. Ker so v istem čolnu.

Teorija: Janša je nastavljen od Kučana, da ruši desnico. Discuss.

Lahko da je nor, ni pa neumen. Malo ljudi tako dolgo živi(in sploh ne slabo) samo od goflje. In bo še naprej, do penzije. Njemu je to samo igra.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Mene zgrozi, kaj nekateri sprejemajo kot normalno.
Ker – eni še kar ploskajo.
[/quote]

a dej nehi, no..
a nismo včasih enmu ful ploskal..
in enim je blo to ful normalno..
čaki mal..sej enim je še dons..
pa ga že 40 let ni več..
tak da .. hipokriti ste..
boli mene džoko kdo je.. kdo..JJ al pa JBT
ne prenesem pa dvoličnosti..
al neki ni dobr al pa je, dons, jutr, pozim, polet..
ne pa vsak dan drgač..
kaki omladinci titove Yuge pa ste..
kje je vaš “stav”??.. u k.urc.?


Koalicijske stranke se MORAJO strinjat z vsem kar veliki vodja zahteva, v nasprotnem primeru lahko pride do razpada koalicije in vlade, tega pa nočejo, ker vedo, da je malo možnosti, da pridejo ob volitvah v parlament, sploh SMC s Počivalškom verjetno nima nobene možnosti, trenutno stanje kaže, da bi DESUS ob izstopu iz koalicije močno popravil svojo podporo volilcev saj jim priljubljenost trenutno raste zaradi nestrinjanja z ideološkimi temami in pritiskom na novinarje in nacionalno TV, Pivčeva to ve samo nima toliko moči, da bi izpeljala izstop iz koalicije brez širše podpore sveta stranke, kar se pa lahko hitro zgodi, DESUSu bi ob scenariju izstopa iz koalicije podpora močno zrasla in bi igral pomembno vlogo v sestavi nove vlade.

To sem že parkrat napisala. Toliko škode, kot je je jajo naredil desnici, je ni nihče drug.
In spet – kako ga zavezniki ne pogruntajo? Oziroma ali se jim tale gamble z njim res splača?


Koalicijske stranke se MORAJO strinjat z vsem kar veliki vodja zahteva, v nasprotnem primeru lahko pride do razpada koalicije in vlade, tega pa nočejo, ker vedo, da je malo možnosti, da pridejo ob volitvah v parlament, sploh SMC s Počivalškom verjetno nima nobene možnosti, trenutno stanje kaže, da bi DESUS ob izstopu iz koalicije močno popravil svojo podporo volilcev saj jim priljubljenost trenutno raste zaradi nestrinjanja z ideološkimi temami in pritiskom na novinarje in nacionalno TV, Pivčeva to ve samo nima toliko moči, da bi izpeljala izstop iz koalicije brez širše podpore sveta stranke, kar se pa lahko hitro zgodi, DESUSu bi ob scenariju izstopa iz koalicije podpora močno zrasla in bi igral pomembno vlogo v sestavi nove vlade.
[/quote]

Koalicijske stranke SO ŽE izgubile na prihodnjih volitvah.
Ne vidim spina, ki bi jih še lahko rešil, razen teoretično takojšen ( in čim bolj dramatičen) izstop iz koalicije. Z veliko kesanja in posipanja s pepelom.

Koalicijske stranke SO ŽE izgubile na prihodnjih volitvah.
Ne vidim spina, ki bi jih še lahko rešil, razen teoretično takojšen ( in čim bolj dramatičen) izstop iz koalicije. Z veliko kesanja in posipanja s pepelom.
[/quote]

Nostradamus..??

New Report

Close