Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna barva oči in las vam je najbolj všeč pri nasprotnem spolu?

Kakšna barva oči in las vam je najbolj všeč pri nasprotnem spolu?

lahko tudi pri istem spolu..;))

meni tale:
https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Creator/AlexanderSkarsgard
pa tukaj no glej te slike.
https://micna.slovenskenovice.si/o-fant/moski-tedna-svedski-vampir-ki-je-lahko-tudi-tarzan

pa je prav njami

pa še wiki pravi da je v Stockholmu rojen prav v Vallingbyju – pa tam sem jaz vsak dan na podzemno in nazaj domov iz podzemne na bus hodila, ko sem bila V Stockholmu. Kok to da ga nisem srečala 😛

Take, ki oddajajo pristno toplino, ki so iskrene in ki niso preračunljive. Več ali manj so mi vse barve všeč, naredijo pa poseben vtis črne, ker so misteriozne ter zelenomodre.

nova
Uredništvo priporoča


To boldano pa vsekakor drži kot pribito za vse ja!

Meni sive in modre. Od nekdaj.

Nimam priljubljene. Pri meni je to vse povezano s celoto človeka ne pa s posameznimi deli.
Pač ne razkosujem človeka(metaforično misleč seveda) na posamezne dele, kot to večina počne .. katastrofa da bi mi bil nekdo všeč ker ima recimo zelene oči a je gnil po srcu…

saj to velja po mojem vsaj za vecino.. samo nekako povprecno ce sama sebe gledam in ce me kdo vprasa po okusu pa lahko recem da me bolj privlačijo skandinavski tipi moskij, recimo napram jugu ala turkis style. tirej receno samo vizuelno ce primerjamo, brez da cloveka poznas kateregakoli karakterno… ce mi das tega skandinavca in onega igralca, ko je bla taka evforija za njim pri nas… iz nekr turske serije (niti ne vem kako mu je tocno ime) torej ce mi das ta dva in me vprasas kateri mi je bolj vsec, nobenega ne piznam, ampak vizuelno zagotovo mi je ta zvoraj prilimani milijonkrat bolj privlacen in hot kot pa tisti jizni turski stil osebe. sicer je jasno, da za kakrsnekoli odnose moras cloveka tudi osebno spoznati, ampak vizuelni vtis izgled, da nekoga sploh opazis sploh je pa vedno prvi.

saj to velja po mojem vsaj za vecino.. samo nekako povprecno ce sama sebe gledam in ce me kdo vprasa po okusu pa lahko recem da me bolj privlačijo skandinavski tipi moskij, recimo napram jugu ala turkis style. tirej receno samo vizuelno ce primerjamo, brez da cloveka poznas kateregakoli karakterno… ce mi das tega skandinavca in onega igralca, ko je bla taka evforija za njim pri nas… iz nekr turske serije (niti ne vem kako mu je tocno ime) torej ce mi das ta dva in me vprasas kateri mi je bolj vsec, nobenega ne piznam, ampak vizuelno zagotovo mi je ta zvoraj prilimani milijonkrat bolj privlacen in hot kot pa tisti jizni turski stil osebe. sicer je jasno, da za kakrsnekoli odnose moras cloveka tudi osebno spoznati, ampak vizuelni vtis izgled, da nekoga sploh opazis sploh je pa vedno prvi.
[/quote]
To še vedno ne pomeni da imaš pri nasprotnem spolu priljubljeno barvo las in oči. Ti si med dvema izbrala tistega ki ti je fizično bil bolj všeč. Verjetno bi ga tudi, če bi imel drugo barvo oči, saj se oblika njegovega videza ne bi bistveno spremenila.

pri ženski, da ima blond ali svetlo rjave lase

oči pa obvezno modre ali zelene.

Rjave ali tiste neke gozdne mešanice mi niso všeč


To še vedno ne pomeni da imaš pri nasprotnem spolu priljubljeno barvo las in oči. Ti si med dvema izbrala tistega ki ti je fizično bil bolj všeč. Verjetno bi ga tudi, če bi imel drugo barvo oči, saj se oblika njegovega videza ne bi bistveno spremenila.
[/quote]

ne gre toliko za barvo oci kot tako doloceno, je pa res da so ti skandinavski tipi moskih pogosteje svetlejsih las, torej ni nujno da glih strogo blond, vsaj svetlo rjavi, in imajo pogosteje svetlejse oci… midre zelene, itd… tako so na dtugi strani moski iz juzneksih predelov od nas pogosteje temnejsi, s temnejsimi ocmi.

ne gre toliko za barvo oci kot tako doloceno, je pa res da so ti skandinavski tipi moskih pogosteje svetlejsih las, torej ni nujno da glih strogo blond, vsaj svetlo rjavi, in imajo pogosteje svetlejse oci… midre zelene, itd… tako so na dtugi strani moski iz juzneksih predelov od nas pogosteje temnejsi, s temnejsimi ocmi.
[/quote]
No, ti si že osredotočena na določen tip moškega in bi kater drug odpadel že v prvi vrsti.
Pri nas skandinavskih tipov ni kaj dosti, bi rekla.

Barva las, oči, polti,.. to je res nepomembno meni, zadane me dobra postava, lepo strukturiran, moški obraz, vse to s simpatično mimiko, ki odraža toplega človeka. Tudi tako opevan smisel za humor mi ni toliko pomemben, če tip v sebi nosi in izraža sočutnost in toplino, prijaznost, prijetnost , preprostost. Pa inteligenca, čista surova. Vsi moji in sedanji so tehničnih strok.
Tako da..moje zahteve so kar visoke, še hb, da me barve ne zanimajo. Pa trendovska oblačila tudi ne.

Barva las ni pomembna. Barva oči pa mora biti svetla, ni važno ali so zelene, modre, sive. Ne potegnejo mi pa rjave oči.


No, ti si že osredotočena na določen tip moškega in bi kater drug odpadel že v prvi vrsti.
Pri nas skandinavskih tipov ni kaj dosti, bi rekla.
[/quote]

glej jaz srm povedala kaksen tip moskega mi je bolj vsec, me bolj privlaci, nisem nanenoma osrefoticena, da take iscem ampak na podlagi nazaj gledanja osebnih izkusen to lahko recem.

in glede zadnje trditve se tudi zelo motis.

meni so najbolj všeč modra ali modri-siva barva oči in rjava ali črna barva las

Moški za moj okus mora biti temnolas, če ima pa še zelene učke je pa to to 🙂

Blondinci in korenčki me pa ne privlačijo

Moj ima crne lase in modre oci.. Mi je kul.
Temnolasci so mi bili od nekdaj bolj vsec, barva oci pa mi je vseeno..

glej jaz srm povedala kaksen tip moskega mi je bolj vsec, me bolj privlaci, nisem nanenoma osrefoticena, da take iscem ampak na podlagi nazaj gledanja osebnih izkusen to lahko recem.

in glede zadnje trditve se tudi zelo motis.
[/quote]
Okej, to bi lahko povedala tud brez da bi mene citirala, ker tema je o barvi oči in las, jaz sem pa odgovorila kako je s tem pri meni.
No kul, pol pa imaš dosti izbire, če je v slo veliko skandinavskih tipov moškega. 😉
Ker moškega, ki je hkrati dober po srcu, pošten in iskren, da vedno pove tako kot je pri njemu in ne tvori iluzij v drugem z nekim fejkanjem, ter da ti je hkrati privlačen (in ti njemu v vseh pogledih kot celota)-take je težje najti kot pa take, ki so določenega tipa zunanjosti. Če se gleda le nek tip zunanjosti.

New Report

Close