Starševski čvek

Levičarke so lepe babe za pogledat, ta desne pa katastrofa

Default avatar
Levičarka, tudi če je malo trapasta, je dobra, za desničarke se pa tega ne da trditi.
Default avatar
Poprečan je napisal/a:
Vsaj veš, da se ne bo v slogu tradicionalistov izživljala nad otroci. Pa pri mizi ti ne bo otresala z argumenti iz srednjega veka. Tud kakšno moderno muho lažje spregelam kot pa možgansko mrtvo ponavljanje tistega kar je soseda rekla.
Si vis pacem, para bellum.
Default avatar
Samo grdim babam je v inetresu, da jih dedci dol tiščijo.
Default avatar
Ja, avtorše, na monu ste pa ekstra zavožena kljuseta z nabolj bebavimi temami, ki jih je človeški um sploh zmožen.
Default avatar
Tudi moje levo jajce je lepse na pogled od desnega.
Default avatar
Brez morale so in še česa. O lepoti pa, upam trdit, da tveziš.
Default avatar
Boris7 je napisal/a:
To kar se v Sloveniji proglaša za desnico je sramota za cel kolektivni intelekt. Vedno sem se identificiral kot serdino z nagibom v desno ampak ob pogledu na vso zlagano hinavščino in opiranje na že preživeta načela me mine...

Sploh pa z komunističnim odpadkom ki je postal zgled slovenski desnici. Pa da cerkvene hinavščine sploh ne načenjam.
Si vis pacem, para bellum.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Ti si jih že enkrat zaradi nesramnega gobca pred bifejem po žnabljih kasiral. Bo treba ponovit vzgojno vajo?
Default avatar
Kako si jokal je napisal/a:
Pol si se pa zbudilo in vedno znova se boš multinično kljuse, psihotično, obsedeno.😁
Default avatar
Je lepša Joveva ali Novakova?
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Tako kot si se ti iz kome zbujal po batinah. Še dobro, da ljudje ne vedo, kakšno si ti klavrno usrane.
Default avatar
Kako si joka je napisal/a:
Ja ja, dobro je dobro, ti je kapuca čisto odpovedala, da čedalje bolj bebave pišeš?😁😁😁...boš le moralo it po kako pomoč k dohtarju, ne na mon, ne?
Default avatar
kraljmatjaz je napisal/a:
Ti dve sta obe istega kalibra, kar se videza tiče, le da je Tomičeva starejša.
Default avatar
Kako si jokal je napisal/a:
Grožnje levičarja, kako tipično. Drugega res ne znate. Viharni, daj ga prijavi za tole.
Default avatar
eno in isto je napisal/a:
Pardon. Se popravljam. Po ogledu slik obeh v raznih obdobjih ugotavljam, da je bila Tomičeva mlajših letih precej lepša od Irglove. Isti kaliber glede videza sta šele zdaj.
Default avatar
Kako prikladno za vas je napisal/a:
Ma nehaj ti zdaj eno modro čelado špilat, opravljamo desničarke in levičarke! Viharni bo kogarkoli je treba že sam mahnil po virtualnem gobcu.
Default avatar
Poprečan je napisal/a:
Ej, čist vsaka grda baba je levičarka. Čisto vsaka huda, ampak res huda bejba, če je ne terorizirajo priseljenci je desničarka. Kar poglej malo na levakarske shode kake grdulje so to.
Default avatar
Kako si joka je napisal/a:
Ti tudi, ššššc, če ne te bom jaz po nosu, da bo ploščat kot od Irglove, frizuro boš imel pa kot Tomičeva! Razen, če imaš bolj malo las, potem boš imel tako kot desničarka Jelinčič.
Default avatar
glih kontra večkrat dokazano je napisal/a:
Potem sklepam, da ti je Jelka Godec iz SDS všeč. Ali pa je levičarka.

Slika