Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sestra z mojim bivšim

Sestra z mojim bivšim

Danes sem doživela šok. Zjutraj vstanem in čakam, da sestra pride iz kopalnice. Imela je prenosnik v kuhinji, vprašam jo če lahko pogledam kakšno vreme bo čez vikend. In ko prižgem računalnik iz spanja, vidim, da se dopisuje z mojim bivšim s katerim sva končala pol leta nazaj, da bi imela zvezo podobno fwb. V šoku sem, kar apetit me je minil. Rekla ji nisem ničesar, niti nevem a naj ji kaj rečem? Ali naj bom tiho, ker sem ga že čisto prebolela in pozabila. Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

če ti bivši več ne paše, zakj ga ne privoščiš kateteri drugi, pa tudi če tvoji sestri, zate ni več dober, sestra ima nižje kriterije in ji ustreza. bi bila rada mal maščevalna, do njega.

Vem, da ti je hudo. Ampak če na kratko napišem svojo zgodbo. Bivši se je zapletel s sosedo. Takrat sem naredila štalo, pa nisem bila pametna. Bi bilo najboljše, da bi pustila, da se dobivata, vem da bi se na koncu jaz bolj sladko smejala. Enako želim tebi, prvo trezno pamet, mirnost ne glede na situacijo in pa pusti stvari na miru (bo že doživela hladen tuš, prej kot slej).

Hja, pri vsem tem bi rekla, da je največji problem to, da te je minil apetit …

hehe, dobra…, sm a ni bila podobna tema tukej pred kratkim…, za nianso malo drugačna…

Zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh…
Brezvezne in zelo neizvirne teme……………..

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prekineš stike z obema. Bivši se ti hoče na tak način maščevati, sestra pa je verjetno ljubosumna nate in ti ne privošči sreče. Zmagaš, ko se emocionalno distanciraš in jih pustiš v preteklosti.

Hm, ce je tema resnicna. Neprijetna situacija. Pa sta si s sestro drugace blizu? Verjamem, da te boli in je bil sok zate. Bivsi se hoce mascevat, kaj pa gre tvoji sestri na pamet pa verjetno vidve vesta, zakaj bi ona to naredila. Mogoce si si ji s cim zamerila. Kar seveda ni opravicilo zanjo. Jaz na tvojem mestu ne bi nic omenjala, ker bos na koncu ti izpadla najslabsa. Morda v pogovoru kdaj omenis, da je prijateljicina ali od znanke sestra se zacela zapletat z bivsim od njene sestre, ter zacnes komentirat, kako lahko tako podlo nekdo naredi svoji sestri. In bos videla njeno reakcijo. Pac poskusi vplivat na njeno vest z zgodbico podobno vajini. In potem ji omenis, da bi tebe zelo sokiralo, da bi ona tebi to naredila. Ce ima vsaj malo srca, ti bo vse zblebetala in priznala. V nasprotnem pa bos vsaj videla, da ti je sestra zgolj na papirju.

Meni znana situacija. Ko sva z bivšo končala, je čez nekaj časa vzpostavila stik z mano njena mlajša sestra…..meni se to ni zdelo primerno, da bi imel kaj z njo oz da bi bilo to “javno” (čeprav sem s to prvo bil le nekaj mesecev), je pa bila ona kar vztrajna in posledično sva se kar nekaj časa dobivala ….brez obveznosti in na skrivaj.

Na svojem telefonu ne moreš pogledati, kakšno bo vreme? Ne uporabljaš pametnega telefona, saj to je tudi prav.

Sestra je pa tupa, ker ti vpogleda v korespondenco ni preprečila. Ali pa je želela, da to vidiš.

Kaj pa bi naredili,da se ti vsi v družini poseksajo,te izsiljujejo s prstom ne migne nihče,delajo nasilje psihično nad mater,na vzunaj pa so fina gospoda,eden drugega ogovarjajo,in tuhtajo kako bi mater katera je se najbolj aktivna v družini okrog prinesli.Ja žal se tudi to dogaja,ko pa to veš kaj je pri sosedih,si brez besed.

Če starejša ni vredu , greš na mlajšo, ni vrag da ne bi bila ena vredu..

Na koncu imašprav,nasilje in sprijenost je očitno slovenska tradicija.

Po toje zapisu ga še zdaleč nisi prebolela.
Bivši fant ni tvoja lastnina kakor tudi sestra ni in lahko počneta kar želita. Vidva sta vezo zaključila. Ne domišljaj pa si, da se ti želi maščevati. Morda mu sestrin karakter bolj odgovarja ker je čisto nasprotje od tvojega. Morda se njima izide. Vajina kratka vez pa tudi ne sme vplivati na potek dogodkov.

Tocno, pa četudi se zaplete s tvojo samsko mamo ali hčerko. Sorodniki niso za to, da bi imeli sočutje in empatijo do svojih bližjih. Vprašaj teto fani, kako to gre.

ha pa kaj če je z njo sprijazni se pa greste lah trojčka žžm

spečaj se s kakšnim njenim bivšim ☺

New Report

Close