Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nošenje mobilnega telefona v nedrčku…… RAK?!?

Nošenje mobilnega telefona v nedrčku…… RAK?!?

Sama prakticiram nošenje mobilnega telefona v nedrčku že kar nekaj časa. Pred kratkim pa sem na internetu zasledila, da naj bi to lahko povzročilo raka na dojki. Sama sem zelo prestrašena in razmišljam o obisku zdravnika! Ima katera kakšne izkušnje s tem??

Te tehnologije ki jih danes uporabljamo so nekje slabih 20 let v uporabi. Čez 20 let se bodo začeli množični raki zaradi sevanja telefonije. Je že vse raziskano in dokazano. Tehnološka industrija pa to strogo prikriva ker je zaslužek naravnost enormen. Za zdravo tehnologijo bodo skrbeli pa naši nasledniki čez 30, 40 let po epidemiji raka v okolici mednožja, glave, dojk in še kje.

Covid virus je uničil raka,pozdravil vse ljudi na svetu.Tako da ti ga kar nosi.Sevanje ni nevarno,še nobenemu ni škodovalo.Ljudje umnožično umirajo za covidom,le še nekje milijardo nas je na svetu.

nova
Uredništvo priporoča

sicer menim, da je provokacija, ni mi jasno zakaj bi si nekdo tlačil telefon v modrc, …
jaz ga še v žepu ne nosim- imam ga v torbi, da je čim manj direktnega stika s telesom, pa takrat ugasnjene obvezno wifi in mobilne podatke tudi bt…
ko se pogovarjam, če nisem v javnosti – obvezno na zvočnik, to mi je zdaj že v navadi,
če delam na fonu kaj, pa obvezno eno podlago, na kateri je telefon,da tudi ko sem na spletu, nimam direktno ga na telesu (nogah, itd)
Tudi sar mi je bil bistven pri nakupu telefona…
ponoči uganjen telefon. pač kolikor se le da zmanjšati negativen vpliv…
vsako povezovanje telefona veča sevanje v danem trenutku tudi BT… v tem pogledu je izjemno ironično napeljevanje na ta app za korono, ki se povezuje preko BT, ki ga moraš imeti vseskozi vklopljenega- torej… spodbuja se nošenje telefona z oddajanjem in povezovanjem, kar povečuje tveganje… čez par let… pa ne boš zbolel za prehladom od korone recimo, ampak za rakom… krasno… res krasno pa taka politika, taki dohtarji, ki to zagovarjajo sedaj.

To velja tudi za moške, da ga ne nosijo v hlačnem žepu, zaradi povečane možnosti obolenja. Ni pa treba zdaj neke panike delat.


vsekakor za vse velja… moški sploh ga radi nosijo v hlačnem žepu ali pa celo na srajci pri srcu – oboje zelo odsvetovano…
saj ne da bi delal paniko, ampak kolikor se da da zmanjšaš negativen vpliv, če bi paniko zganjal, sploh fona ne bi imel, pa to vemo,da je danes praktično nemogoče, ko vsi pričakujejo da si dosegljiv.
Tudi na nogah tablice in laptopi recimo so škodljivi… in se je boje izogibati…
za moške in njihovo plodnost je pa itak vsako pregrevanje genitalnega predela odsvetovano – ne samo s sevanjem in toploto od pregretih info tehnoloških naprav, ampak tudi s prevročo vodo, savna, itd.

New Report

Close