Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas hodi v službo in koliko vas dela od doma oz. ste na čakanju?

Koliko vas hodi v službo in koliko vas dela od doma oz. ste na čakanju?

Opažam vedno večjo gužvo na cesti. Spet se gosti promet. V začetku aprila ni bilo še nikjer nikogar in smo tisti, ki smo se vozili v službo, imeli skoraj prazne ceste.
Jaz sem v službi v JU in delamo že ves čas. Nekateri od doma, drugi v službah na lokaciji. Pa vi?

Ves čas delam v pisarni, samo šefi delajo od doma.

Od doma, cca 1x na 10 dni moram iti do pisarne zaradi takšnih in drugačnih zadev.

Zaenkrat od doma, po praznikih pa v službi čedalje več. Me pa jezi, zaradi nekaj parkiranih avtomobilov na obali so uvedli ukrep zaprtja občinskih mej. Kaj pa sedaj? V Lj. je sedaj bistveno večja gužva. In to do od ljudi, ki niso iz Ljubljane! Gužva takih, ki imajo čez ljubljančane toliko za povedat! A pošljemo fotke prometa kam, takih noben od unih županov ni mogou pokazat? Ljubljančani to preživimo tako, da se kak dan tudi umaknemo iz Lj. Čemu so občinske meje še kar zaprte? Smisla pri takem navalu v Lj ni, le življenje v Lj. postaja neznosno.

Spet guzva v Ljubljami. Pa tako lepo je bilo brez vozacev.

Delam od doma od 13.3..
Občasno je potrebno na teren, na srečo redko.
Predvidevam da bomo pri nas kar še nekaj časa od doma. Ne vsi, nekateri so na firmi, ampak večina. Smo velika firma, večino stvari lahko naredimo od doma, video sestanki laufajo, stranke razen nujnih vzdr. del ne dovolijo vstopa in gre vse preko videov, pa še firma na prevozu privarčuje. Meni odgovarja. Nekaterim pa ne. Problem imajo večinoma tisti z otroci, katerih partnerji isto delajo. To je pa težko uskladit potem. Če pa živiš sam se da pa večina stvari naredit brez problema. Nekatere malo dlje trajajo ampak vse se da. Sem pa v IT.

ob ponedeljkih in četrtkih sem v pisarni, torek, sreda, petek doma

Cajt bi bil, da bi se meglomešalstvo začelo odpuščat. Karntena je lepo pokazala, da je 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} babjih trajnic po pisarnah popolnoma nepotrebnih.

Vsi delamo tako, en teden od doma, en teden na delovnem mestu v službi. Polovica tako, druga polovica ravno obratno.
Javni sektor.

Delam od doma in tudi kasneje bom večkrat, ker mi zelo ustreza.


Se pravi, da vas je že po tem polovica viška,ker iz tistega dela doam ni nič. Če bi se pa realno gledalo koliko ta polovica dela, vas je pa več kt tričetrt viška.

Pri nas na ministrstvu delamo skoraj vsi od doma od 16. 3. naprej. V službi morajo biti zgolj vodilni ter tisti, katerih prisotnost je bistvenega pomena (te je določil posamezen nadrejeni in jih je zelo malo). Na čakanju ni skoraj nihče.

Jaz delam od doma že 15 let. Od začetka je bilo tako, da sem dvakrat tedensko hodila na firmo po papirje, zdaj pa samo še 1x na 14 dni. Podjetje z 20. zaposlenimi, jaz sem edina, ki dela s papirji, ostali so terenci. Super šef, ki mi pusti delat po svoje. Na srečo je ekipa zadnje čase mlada in mi vse pošiljajo po mejlu. Delam pa komplet administracijo, računovodstvo in vse ostalo. Zame ni razlike, je čisto enako kot je bilo :))

Redki smo ostali brez sluzbe. Vecina jih je profitirala. Prisparala. Dobila se dodatek.
Redki pa ne bomo mogli nic vec kupiti tudi ko se odpre.


Se pravi, da vas je že po tem polovica viška,ker iz tistega dela doam ni nič. Če bi se pa realno gledalo koliko ta polovica dela, vas je pa več kt tričetrt viška.
[/quote]

Od doma narediš še več, ker ni motenj s telefoni, trkanja in vstopanja sodelavcev (samo za minutko te zmotim) in podobno!

Veš, čas te je povozil – tudi na domačem računalniku lahko prek varne povezave delaš kot na službenem. Celo podpisni certifikati, ki so inštalirani samo na službenem, delujejo!


Se pravi, da vas je že po tem polovica viška,ker iz tistega dela doam ni nič. Če bi se pa realno gledalo koliko ta polovica dela, vas je pa več kt tričetrt viška.
[/quote]

Slabo poznaš delovne procese. In kakšna je razlika, če delam iz svojega računalnika v službi ali se od doma priključim na svoj računalnik v službi ali server?
Da ti lahko pišeš tu gor, je tudi zasluga ljudi, ki delajo od doma. Nismo več v začetku prejšnjega stoletja, da bi nekdo ročno preklapljal žičke po centrali, pa imel še eno več za internet in jo ročno preklopil v luknjico, kjer piše mon.

Oh, a samo babe so po pisarnah? Dedcev ni v pisarnah? Seveda so, ampak ti, večni gnoj, gobec vrtiš samo čez babe, ker drugega itak ne znaš, ti ogabna mehka cura.
P.S. Največja nepotrebna trajnica si ravno ti, ubogi možganski izmeček!

Slabo poznaš delovne procese. In kakšna je razlika, če delam iz svojega računalnika v službi ali se od doma priključim na svoj računalnik v službi ali server?
Da ti lahko pišeš tu gor, je tudi zasluga ljudi, ki delajo od doma. Nismo več v začetku prejšnjega stoletja, da bi nekdo ročno preklapljal žičke po centrali, pa imel še eno več za internet in jo ročno preklopil v luknjico, kjer piše mon.
[/quote]
Iz tega nič, temu se reče bogu cajt krast, nepotreben balast in ukvarajnje s samim sabo, boš videlo čez nekaj let, če boš še blejalo po bankrotu javne uprave in javnega sektorja, ko boste čez noč vsi ostali na cesti,kot je bilo v Grčiji pred nekaj leti. Iz 5 tisič v javni in državni upravi leta 91 smo prišli an 200 tisoč in verjetno čez. In potem vi “delate od doma”, ne ga srat in si domišljat fikusi ničvredni parazitski popolnoma nmesposobni za karkoli.

Pri nas delamo na dve izmene . Ko sem popoldne, sem popoldne, ko sem zjutraj, pa cel dan.:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

:)))))
jajajaaaa sam da ne rabiš delat doma :)))

A pol ne delaš od doma? 😁 Od doma “delajo” samo ti, ki si domišljajo, da gre za delo, v resnici gre za multipliciranje birokratskega balasta, ki je popolnoma nepotreben in na ravni 6.razreda osnovne šole. In ja, kot ena zgoraj nori, za to so plačane izključno babe in to iz žepov delovnih ljudi. . Katera resna država ima recimo fakulteto za javno upravo, kot jo imamo mi?

Pri nas doma, oba delava- jaz v pisarni. Par so jih dali na cakanje….ostali smo razseljeni po vseh praznih prostorih. Ce ne bi imela varstva otrok s strani moje mami, bi jaz morala ostati doma…

A pol ne delaš od doma? 😁 Od doma “delajo” samo ti, ki si domišljajo, da gre za delo, v resnici gre za multipliciranje birokratskega balasta, ki je popolnoma nepotreben in na ravni 6.razreda osnovne šole. In ja, kot ena zgoraj nori, za to so plačane izključno babe in to iz žepov delovnih ljudi. . Katera resna država ima recimo fakulteto za javno upravo, kot jo imamo mi?
[/quote]Saj nisem pilot:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

:)))))
jajajaaaa sam da ne rabiš delat doma :)))
[/quote]

Pa še na to sem pozabil, da sem dežuren…. Komaj čakam da bo dopust…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Iz tega nič, temu se reče bogu cajt krast, nepotreben balast in ukvarajnje s samim sabo, boš videlo čez nekaj let, če boš še blejalo po bankrotu javne uprave in javnega sektorja, ko boste čez noč vsi ostali na cesti,kot je bilo v Grčiji pred nekaj leti. Iz 5 tisič v javni in državni upravi leta 91 smo prišli an 200 tisoč in verjetno čez. In potem vi “delate od doma”, ne ga srat in si domišljat fikusi ničvredni parazitski popolnoma nmesposobni za karkoli.
[/quote]
Spet nisi odgovoril na vprasanje. Vse kar znas s svojim onikanjem je zaljenje. Ubogo bitje, potrebno pozornosti in psiholoske podpore.
Delam od doma.

New Report

Close