Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Maturantski ples 2020

Re: Maturantski ples 2020

So vasi otroci zakljucnih letnikov imeli maturantski ples? Ste ze placali karte? Ste obleko kupili ali jo rezervirali v izposojevalnici? Boste dobili denar povrnjen? Pri nas je bil ples prestavljen. Rezervirali smo obleko, frizerja, make up. Vse smo morali prestavit. Je bilo kar zapleteno. Najbolj zaradi obleke, ker so vsi prestavljali termine in je bilo potrebno vse na novo uskladiti. Zdaj bodo po vsej verjetnosti odpovedali tudi novi datum plesa, ki bi moral biti v drugi polovici meseca maja. Hci je zalostna, ker tudi valete ni imela (je bila v bolnici zaradi klopnega meningitisa). Saj razume situacijo ampak vseeno je zalost prisotna.

Če ji denar, ki bi šel za jedilnik, za obleko, make up,…nakažete na njen račun, ne bo nič več žalostna.

Mi bomo v primeru da maturantski ples odpade, denar za pogostitev dobili povrnjen v celoti. Za plesne vaje, ki so jih imeli pa ne. To razumem. Ne bodo pa nam vrnili 100€ denarja/akontacije, ki smo jo placali ob rezervaciji obleke v butiku, kjer izposojajo obleke. To pa mi ni vsec, ker nismo mi krivi, da bo ples odpovedan

Hčerka je imela maturantskega v februarju. Zdaj ko berem in poslušam te teme o stroških izposoje oblek sem prav vesela, da si jo je kupila. Čeprav na začetku sem bila zelo proti, ker sem bila prepričana, da je brez veze kupovati obleko, ki jo bo po vsej verjetnosti nosila samo 1x, ampak ko sem videla kakšna je cena izposoje, me je pa skoraj kap… Tam nekje od 160 eur dalje???? Obleko kupila preko spleta iz UK za 80 eur. Kvaliteta nič drugačna od ostalih, ki so imele izposojeno za vsaj 2x višjo ceno…

Mladina naj bi bila iznajdljiva in kreativna, vsaj ti okoli mene so taki in ce ni uradnega maturantskega plesa, bi si ga lahko naredili sami.
No, moji so ze vsi na faksu, ampak sem prepricana, ce bi kateri padel v tole letosnjo generacijo, bi se znasli po svoje.

Mladina naj bi bila iznajdljiva in kreativna, vsaj ti okoli mene so taki in ce ni uradnega maturantskega plesa, bi si ga lahko naredili sami.
No, moji so ze vsi na faksu, ampak sem prepricana, ce bi kateri padel v tole letosnjo generacijo, bi se znasli po svoje.
[/quote]

Resno? Ves koliko organizacije je potrebno za taksen dogodek. To ni zurka za 20 oseb. Treba je najeti dvorano, pogostitev, muziko,… To je cca 1000, 1200 ljudi. To ni tako preprosto

Pri nas je odpadel oziroma razmišljajo, da bi ga prestavili na september.
Ali je kdo imel maturantski v organizaciji Bolera in ni bil izveden. Ali bodo denar vrnili? Ne gre za prav majhne zneske…

Resno? Ves koliko organizacije je potrebno za taksen dogodek. To ni zurka za 20 oseb. Treba je najeti dvorano, pogostitev, muziko,… To je cca 1000, 1200 ljudi. To ni tako preprosto
[/quote]

Se vidi, da si ze stara in ozkogleda, mladina ne razmislja tako in najde resitve tudi za nemogoce situacije.

Pri nas odpade, sinu je vseeno, stroškov se nismo imeli nobenih..

Tudi pri nas smo žalostni, ne samo hčerka, tudi jaz, saj je to vseeno en lep in izjemen dogodek, ki ga doživiš enkrat.
Obleko smo kupili in visi v omari, zaenkrat.
Maturantski ples bi moral biti prejšnji teden, a je seveda odpadel. Zdaj so dobili ponudbo Bolera, da se odločijo, ali za vedno odpade ali ga izvedejo v septembru.

Morda veš ali bo Bolero vračal denar za že kupljene vstopnice, če plesa ne bo?

Mi se vecno upamo, da bo, smo se veselili. Kupili se nic, tudi sicer nam ne gre za stroske, ampak za dogodek, ki bi ostal za vedno v spominu, najvec pa bi seveda pomenil sinu.
Upam, da septembra!

mislim, da maturantskih vsaj dve leti ne bo.

Mi smo danes spet dobili 2 nova datuma za maturantski ples. Meni je ze neprijetno klicarit frizerja, make-up, salon za izposojo oblek. Saj vem da nisem jaz kriva ampak vseeno je neprijetno

Se vidi, da si ze stara in ozkogleda, mladina ne razmislja tako in najde resitve tudi za nemogoce situacije.
[/quote]

Seveda, seveda, saj se te dni kar vrstijo maturanci, ki so si jih organizirali iznajdljivi maturanti.

Nam so rekli, da bodo vrnili denar, če plesa ne bo. Se pa bojim, da bodo izsiljevali s plesom, samo, da bodo dobili svoj dobiček. Idejo so imeli, da bi bil ples lahko tudi julija. Prav nič jih ne briga, ali bo kakšno zdravstveno tveganje ali ne, samo da zaslužijo.


Saj ne smejo kar na svojo roko organizirat maturantski ples, ce se ukrepi glede tega ne bodo sprostili.

Morda veš ali bo Bolero vračal denar za že kupljene vstopnice, če plesa ne bo?
[/quote]

Najbolje, da jim pišete in vprašate. Mi smo imeli rok plačila 20.3. – že pred tem datumom je bilo jasno, da plesa v predvidenem terminu ne bo, zato nismo plačali. Če bi plačali, bi zagotovo zahtevale vračilo.

New Report

Close