Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje je 150 evrov dodatka?

Kje je 150 evrov dodatka?

15. april je tukaj, nakazila pa ni. Ni bilo rečeno, da bo danes nakazan krizni dodatek nam socialcem?

Baje 1x do konca meseca….

Socialci dobijo dodatek v pon 20.4. skupaj z redno socialno.

Upokojenci dobijo dodatek 30.4. skupaj z aprilsko penzijo. Torej penzija in dodatek (če imajo penzijo max 700 €).

Študenti pa dobijo dodatek enkrat do konca aprila (do 30.4.).

Zmedlo te je pa, ker je bil prvotni plan, da bi upokojenci dobili dodatek 15.4. Torej posebej. Potem so pa ta dodatek “priključili” izplačilu penzije za april, torej 30.4..

Kar je tudi nekako logično. Zakaj delat dvojni strošek in dvakrat nazakat.

Moti me, da ce vsi dobijo, zakaj ne dobijo tisti, ki so na zavodu in prejemajo nadomestilo?

Nam je onemogočeno, da bi se zaposlili.

(Kljub temu, da sem nezaposlena bi bilo prav, da je dodatek samo za tiste, ki delajo).

Je to normalno, da mi na cakanju na delo doma, ki dobimo 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} neto nadomestilo, nismo danes 15.v mesecu place dobili. Pride baje 18.v mesecu.

Najlepša hvala za podatek. Očitno sem spregledal, da so spremenili datum in dodatek priključili nakazilu, ki bo 20.4.

trgovke obkrožene z raznraznimi kasljavci na minimalcu.tisti ke delajo po raznih fabrkah isto.tem bi morala država dati dodatek direktno.a menda da tisti ki ga bodo dobili bodo prikrajšani pri božičnici

Ja, eni, ki ne delajo, so že dobili.
Mi, zaposleni v domu starejših, kjer še nimamo covid pa nič.
Ampak imamo sive sobe, torej stanovalvce s sumom.
Vsak dan komu vzamemo bris in trepetamo.
Imamo samo navadne maske, ki so izdelane na kitajskem in so samo na prvi pogled podobne kirurškim.
Imamo nekaj opreme, če se covid res pojavi, a nepopolno in samo za nekaj dni.
Pa žal brez res primernega prostora, kjer bi se osebje preobleklo, stuširalo.
Vsak dan trepetamo, a bomo še lahko šli domov k otrokom!
Opravili kar nekaj selitev, da imamo sive sobe.

Mi dodatka ne dobimo.
Očitno je to samo za tiste, ki so na socialni.
Za zaposlene pa, če res delaš s covid.
Pa odvisno koliko minut verjetno.
Potem je res bolje, da dodatka nimamo.
Ampak.
Ni mi jasno.
Zakaj tisti na socialni?
Zakaj upokojenci?
Doma imam otroke!
Vsak potrebuje svoj računalnik, vsi obroki so doma!
Nam so se stroški doma povečali!

Ja, te dodatke so definitivno na napačna mesta naslovili-niti upokojenci, niti tej na socialni, niti študentje niso na izpadu dohodkov… so pa tisti, ki so službe izgubili in tisti na čakanju, pa ne bodo dobili svojega dohodka, ki bi imeli, če ne bi bilo teh zblojenih ukrepov, ki delajo proti ljudem ne za ljudi… da pa tisti ki delajo z najbolj ogroženimi ljudmi (torej z starostniki v domovih) ne dobijo kriznega dodatka pa je tudi le še ena od mnogih hinavščin teh zblojenih ukrepov …. pa tako tulijo da so starostniki najbolj ogroženi in da jih s temi ukrepi varujemo. Seveda, se vidi koga se varuje ja….


Na vas se bojo spomnili ko bojo morali vračati tele drobtinice. Zujf 2. Pa tako je govoril da ne bojo pozabili na nikogar. En mesec kasneje: dodatek dobijo samo tisti v 1. bojnih vrstah. So pa lepe plakate nalimali pred bolnišnicami, to pa ja.


Na vas se bojo spomnili ko bojo morali vračati tele drobtinice. Zujf 2. Pa tako je govoril da ne bojo pozabili na nikogar. En mesec kasneje: dodatek dobijo samo tisti v 1. bojnih vrstah. So pa lepe plakate nalimali pred bolnišnicami, to pa ja.
[/quote]

Dodatek socialcem 20.4 ni bil nakazan.

New Report

Close