Forum.Over.Net

Koronavirus

V Ameriki danes umrlo že 1555 ljudi, skupno okuženih 600000

Default avatar

multinick5

Marko je napisal/a:
Aha. Se pravi ga ni. Ok.
Default avatar

Marko

multinick5 je napisal/a:
Odgovor seveda je, ne vem kje ti razbereš, da ga ni. Napisal sem, da ga sigurno najdeš. Vprašanje je le, če te zanima še kaj drugega od tega, kar poznaš.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

multinick5

Marko je napisal/a:
Seveda da me. Samo, to kar sem do zdaj prebral, v praksi ne deluje. Verjetno še nisi imel resne bakterijske okužbe. Mislim, jaz sem delal v alter sceni 10 let. Imam svoje razlage, ki delujejo po principu hipnoze in placebo efekta. Ampak ko resno zboliš, pa to žal me pomaga. Pač osebna izkušnja, ki se mi je vlekla leto in pol.
A jaz to prav berem? Ne trdi tako samo za viruse, ampak tudi za bakterije in glive? Samo da vem, če misliva isto stvar.
Default avatar

merklova

multinick5 je napisal/a:
prav si razumel, tudi bakterije in glive so v pomoč človeku in niso patogene...vsaka bakterija ima v telesu svojo funkcijo kot pomoč človeku...
Default avatar

multinick5

merklova je napisal/a:
Škoda. Potem ta medicina ne deluje. Mene je ena bakterija skoraj ubila. Tri pa so mi povzrocile kronicno vnetje. Rešil me je pa v vseh primerih antibiotik. Pri kronicnem vnetju celo antibiotik, ki se ga v Sloveniji ne dobi. Sem moral v tujino. Zdravniki in alternativci so pa vsi po vrsti obupal. Do resitve sem pocasi prisel sam s pomocjo ene doktorce bolj odprte glave. Mi je ta kao po vaše nepatogena bakterija zjebala lajf za dve leti. Še danes imam posledice. Očitno nisi imela še nobenega resnega vnetja. No, ko ga pa dobiš, pa se javi s svojim primerom, kako ti je nova germanska medicina pomagala. Do takrat pa res nima smisla teorizirat več.
Pa mogoče bi naredila mnogim uslugo, če bi jim s svojim znanjem pomagala pri boreliji in meningoencefalitisu. Ampak ne, to ne boš. Dokler boš zdrava, boš tu po forumu predavala o nečem, kar v praksi ne deluje.
Default avatar

merklova

multinick5 je napisal/a:
ravno v praksi VSE DELUJE, dokazano, ne vem kakšni mazači so tebe zdravili in s kakšno bakterijo si imel težave, tudi takole na daljavo ne svetujem, želim vedno videti človeka, se z njim pogovoriti- celostni pogled na človeka, potrebno pa je predvsem poznavanje biologije..takole na daljavo pa ne, ker kot rečeno celostno gledam na človeka, me ne zanima medicina, ki si podaja in razkosa pacienta na prafaktorje, eden zna pogledati ušesa, drugi mehur, tretji srce, četrti kosti na nogi, pete, kosti na roki....bemti medicino...ni vseeno kakšno hrano uživaš, koliko se giblješ, a si debel, a si suh....ogromsno je pokazateljev, ki pomagajo...
Default avatar

mulinick5

merklova je napisal/a:
Draga moja. Ti pojma nimaš. Za bakterijske okužbe je samo en pokazatelj in sicer katera patogena bakterija te je napadla. Če se je ne znebiš, si obsojen na kronično vnetje do konca življenja. Borellia burgdorferi. Če ti gre na možgane, srce, si ga najebu. Ne ti men plozat da s to bakterijo živiš v sožitju, k pojma nimaš. Prvo se okuž, trpi več let ali mesecev, potem pa me zanima, a boš vzela antibiotik ali pa preskušala različno prehrano. S tem, da če vzameš prepozno, ti tud antibiotik več ne pomaga, ker se bakterija skrije v sklepe, kamor antibiotik ne seže.
Pa razne klamidije in gonoreje. Tega ni v človeškem telesu nikoli, razen če se okužiš. Povej to vsem, ki so to kdaj imel. V glavnem pogrneš na celi črti.
Default avatar

merklova

mulinick5 je napisal/a:
hahahaha....kakšen strokovnjak...............ti maš pa res ene intiligentne bakterije!
Default avatar

multinick5

kako pa to razlagaš je napisal/a:
Ah pust jih. Men je šele dons ratal jasno, da so to sekta, k na tem forumu epidemijo izrabljajo za promocijo svoje sekte.
Default avatar

multinick5

merklova je napisal/a:
Ja. Sj zdaj mi je jasno. Vi ste sekta, k se promovira pod krinko covida.
Default avatar

Marko

multinick5 je napisal/a:
Bakterije so seveda res v pomoč, vendar zdravljenje vseeno mora biti pravilno, ne le zdravljenje, pomembna je tudi psiha posameznika oziroma kako vse skupaj doživlja. To ima včasih največjo moč pri ozdravitvi.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Marko

Tule preko debate mi ne bomo ničesar rešili in odkrili na novo. Kogar nekaj zanima, mora najprej spoznati osnove in princip delovanja. Ne moreš se naučiti driftati preko debate z nekom, ki zna, če se še niti avta nisi naučil vozit.
Default avatar

mutinick5

Marko je napisal/a:
No lej. Če se jaz v 5 dneh z antibiotikom rešim bakterije, ki nima kaj delat v človeškem telesu, potem ne rabim nobene alternative. In je moja osebna odličitev, da se zdravim z antibiotiki. Če pa se kdo hoče zdravit homeopatsko, s pranoterapijo, bioresonanco, čiščenjem čaker, akupunkturo ali novo germansko medicino je pa to njegova stvar. Anede, če se že gremo demokracijo. Kaj se je pa zgodil na tem koncu foruma? Nekdo je začel promovirat svoje prepričanje in potem še vsiljevat. Vse skupaj nima sploh nobene veze s korono.
Default avatar

DXQ

Imbecilom ni pomoci. Zivite v svojem pravljivnem svetu. Slaboumnezi pac... lol
Default avatar

Marko

mutinick5 je napisal/a:
Si morda dobil vtis, da si ne smeš izbirat načina zdravljenja? Ne vem kje. Tu le debatiramo o tem, kaj je komu bližje ali bolj sprejemljivo.
Default avatar

amerikaaa

97000+ umrlih, 295 na milijon.
Default avatar

gnm-slovenia

amerikaaa je napisal/a:
v ZDA letno umre (vsako leto) 3.000.000 ljudi, torej dnevno 8.000 ljudi. Za gripo v ZDA umre letno 60.000 ljudi. V letošnji sezoni respiratornih virusov v ZDA je umrlo neuradno 97.000 ljudi, vendar je treba takoj poudariti, da je FAUCI s pomagači PHARMA MAFIJA bolnicam za vsakega pacienta, ki ga razglasijo, da je umrl za COVID19 dodelil 13.000 dolarjev. če pogledate zadnja 2 meseca ljudje v ZDA umirajo samo še za COVID19....zanimivo ne.
No dr. Fauci in njegova mafija so že na tožilstvu. v drugih državah, ki so podobno ravnale, da so goljufale z vzroki smeti (Italija, ŠpANIJA, trenutno tudi Brazilija) pa jim tudi ne uide kazen...
Default avatar

multinick5

Marko je napisal/a:
Ja sem. Sicer ne pr teb. Pr ostalih pa. Zbudite se tezenje in podobno sranje. Men to ni debatiranje ampak vsiljevanje prepričanja. Pa polni nekih linkov z videi kjer je notri resnica. Jah men ni.
Default avatar

Marko

multinick5 je napisal/a:
Siljenje je, ko nimas vec druge izbire. Recimo da moras nositi masko, da si lahko kupis za jest. Samo en primer.
Default avatar

multinick5

Marko je napisal/a:
A ti si resno prebral in razumel [psi]?
Bos zdaj mene učil, kaj pomeni zame siljenje? :D