Najdi forum

Spoznal pevko ki mu že namenja pesmi

S fantom sva bila skupaj malo manj kot 5 let. Nekje vmes sem izvedela, da se dopisuje z drugimi ženskami prek tindra in drugih aplikacij, nekoč mi je neka prijateljica (ki je on ni poznal) povedala da jo je kliknil na eni od teh strani. Predstavljal se je kot samski in da išče punco. Pa sem vseeno vztrajala naprej, trudila sem se in iskala probleme na sebi in kako bi se jaz izboljšala. Na koncu sem sicer pregorela skorej samo sebe medtem ko on se ni spremenil nič. Postala sem bolj pozorna na njegova dopisovanja.

Kmalu sem izvedela da se dopisuje z neko pevko (ne bom poimensko). Punca je doma iz iste regije in za tega bivšega je povedala nekomu, ki je videl da ima med skupnimi prijatelji z njim tudi mojo zelo dobro prijateljico. Ta oseba je o njem povprašala mojo prijateljico. Ko je moja prijateljica izvedela je bila seveda v šoku in takoj mi je povedala kaj je bilo.
Tej pevki je lagal da je samski, da nima nobene, čeprav sem bila še jaz vmes v igri. In po nekaj letih chatanja sta tudi šla ven.
Takrat je počilo tudi meni in vrgla sem mu jo pod nos. Vseeno sem upala da bova to zgladila a me je pustil. Kar se nje tiče mi je odgovoril da nima nič z njo in da sta prijatelja. Ampak da ima slabo vest ker mi je leta lagal.

Sedaj v karanteni je punca spisala nek komad ki preveč očitno liči nanj (audio verzijo, glede na karanteno ni videospota). Očitno nista več “prijatelja”.

Na veliko se obremenjujem ker sem odpadla ko knof od gat. Boljši si, slabše je. Taki moški privedejo do tega da ne zaupaš nikomur več in na koncu bom končala kot zagrenjena stara tetka.

Nauk te zgodbe je zate lahko le to, da v kolikor boš pri naslednjem videla, da je na kakšnem portalu za spoznavanje medtem ko sta vidva skupaj, ga odpikaš takoj takrat in ne čakaš, da si on najde novo ter odpika tebe.

Pismo jest te nebi odpikal 😀 dobra zgodba za prebrat, če je kaj resnice notr

nova
Uredništvo priporoča

Žal je resnično. Sliši se za v rubriko “saj ni res, pa je” ampak ja, se tudi to dogaja. Tej relativno neznani pevki tega ne privoščim (imena ne bom povedala ker ji niti slučajno ne mislim delat promocije ali sprožit kakšnih nenavdnih odzivov prori njej ki se včasih lahko sprevržejo v grda sporočila čeprav ona ni kriva nič ker verjetno še zdaj ne ve da je v laži tudi sama).

Pa daj povej že katera je. Bomo mi poskrbeli, da izve kakega debila si je našla.
Prosim te no.
Jaz bom objavila v Starševskem čveku in dvigovala temo tako dolgo, da bo prišlo do nje.
Plis.
Tak se v tej karanteni nič zanimivega ne dogaja.

Zenska draga, zacni se imeti rada.

Zakaj bi ob sebi sploh zelela imeti taksnega moskega?

Naredil ti je uslugo, ker nisi zmogla sama presekat. Pa kaj te briga, kdo mu zdaj poje serenade. Naj mu jih, če ji je tolk srčkan. Ti se začni ukvarjati s seboj.

Nauk vsega tega je. Do moskih moras bit zajeban. Ne pa mu vse k riti znosit.

Ja tudi pevke se nasankajo. Ena takih je Helena Blagne. Drugi prevzela tipa in nevede redila lenuha. Takih je dosti.

Sem imela enga na las podobnega. Čeprav se je delal da me ima rad je vneto vsak večer dodajal druge ženske med svoje prijatelje na družbenem onrežju. Pogosto popolnoma njemu neznane frajle. Ti tiči so tako narejeni da se nekje usidrajo in potegnejo čimveč koristi zase umes pa gledajo kje je kakšna boljša . Ponavadi jo tudi najdejo je pa zanimivo da s svojo obsesijo niti takrat ne nehajo. Pri njemu je to funkcioniralo vse do tedaj dokler nisem začela razmišljati o možnosti da ima ta tip hud prioblem ki se imenuje nenehno potrjevanje od zunaj ker samo tako da je neka tipica sprejela njegovo prijateljstvo mu je dal občutek notranje vrednosti. S takšnimi troli nobena ne pride daleč prej koslej ugotovijo da ni noben sanjski tipček. Pomembno je da ga skenslaš takoj ko mu bo prišlo na misel da bi pa vseeno malo spet probal steboj da se mu njegov notranji svet seveda ne zruši ker če me upošteva vsaj ena je bolje kot nobena. Ne nasedaj

Vprašaj ga, če bi šla s ta novo trojčka. 😉

No, tudi ženske niste nič boljše. Našel sem punco, nekaj let mlajšo kot jaz, kao ful poštena, da nebi nikol šla z nobenim. Prvič sem jo dobil da se je pisala z drugim, sprasevala, ce ima punco, da ga ne bo brezveze osvajala.. no potem jo enkrat en tip klice sred noci, ki sta se vcasih dol dajala. Pač normalno, opravičiš. Potem pa nastavim mino, za foro ji zacnem pisat iz ene druge tel stevilke- po drugem smsu je bila ze za pijaco. Seveda me je pregovorila. No, itak je rekla da se sploh z nobenim ne pise, dala je svoje geslo od fbja.. in cez kak mesec sem se pa za foro prijavil na njen fb… in vidim da je kolegu napisala kje je, pa da bo sla k njemu v stanovanje, pa da ga bo pocakala z razsirjenimi nogami. Sporocila od prej so bila pa vsa zbrisana… in kao da se nista nikol nic pisala… a poznala sta se 10 let pa sportala skupaj- tudi v casu ko sva bila ze skupaj. No, da ne povem kako se je pred najino vezo po fbju ponujala vsakm, ki ji je odpisal. Po 3 sporocilih se je ze menila kje pa kdaj bo sexala z njim…
skratka obup.. hvala bogu da sem spregledal s kaksno imam posla…

Končala boš kot zagrenjena tetka, če se tako odločiš. Odločiš pa se vedno lahko drugače. Zdaj so občutki še intenzivni in razočaranje veliko, a s časom se bo to poleglo. Potem si moraš dovoliti tudi malo samokritična, ne le kritična do nasprotnega spola. Ampak, to je kot pravim, tvoja odločitev.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close