Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz sem pa za to, da letos zajebemo Hrvate

Jaz sem pa za to, da letos zajebemo Hrvate

Kar doma ostanimo, k*urc jih gleda. Dvojna zmaga. Ne bomo dodatno riskirali nove epidemije, pa še ti pohlepni Hrvati bodo lahko cene sami sebi navijali.

se bodo kar sami “zaje.bali” ☺ … bodo imeli zaprto mejo do decembra 2021

Ammm mislim, da ta odločitev ni v tvojih rokah :).

Ne mešat politike pa cajtengov pa ljudi. Kako ne morete tega doumet??

So ljudje, naši bivši bratje, bake…… VSIIIII imamo najlepše spomine. Zaradi kravatarjev, ki gobcajo in vlečejo enomne plače – se tudi slučajno ne mislimo skregat!!

Pa kje vam je pamet?!! ZAKAJ enačite POLITIKE Z LJUDMI, KOT SMO MI?? Zakaj se driblat med sabo – če nas ima en politični gobec za kanon futer???

Dajte bit vsaj tih, če ne premorete niti ene dobre misli. !! Mi smo ljudje – ne oni na vrhu!!

No no bratje pa definitivno nismo.

So prej srbi in hrvati bratje, kot pa mi.

Seveda so bratje. Južno slovanski bratje. A ti si German ali kako?

Seveda so bratje. Južno slovanski bratje. A ti si German ali kako?
[/quote]
Brozov Jožko Tito je malo pomešal vse skupaj. Balkanci si nismo v nikakršnem bratsvu ☺
Ne v sorodstvu, ne v kulturi, še v verah ne!!
Jožko nas je bratil v komuizmu – pa se ni izšlo.

In da gremo vsi na naso obalo na letni dopust. Pa da hodimo en po drugmu.

Kolikor vem smo slovenci bolj iz tistega konca Poljska, Slovaška, hrvati pa ne vem od kje točno, niso pa sploh slovani.

Za vse slovence je dost morja. Pol pa še toplice, pa Kolpa, Soča, Drava…… ni da ni. :-)))

Za vse slovence je dost morja. Pol pa še toplice, pa Kolpa, Soča, Drava…… ni da ni. :-)))
[/quote]

Itak gre pa pol Slovencljev v hribe. v skale. :-))) Eni še na biicikelj——– pa se čist lepo razporedimo. Za vse bo dost!

Pa ja de, vsak dan večje gluposti preberem na tem forumu,

Seveda so bratje. Južno slovanski bratje. A ti si German ali kako?
[/quote]

Če se nam je v 100 letih sem gor nateplo toliko ćefurjadi, se nas je pa tudi od gor nateklo kar nekaj v 1000 letih, večina nas je sicer asimiliranih, ve se pa kdo smo in kdo nas je naselil sem !

Jaz komaj čakam dopust v predragih slovenskih toplicah, ki nudijo predvsem bazene s povsem običajno vodo. Seveda bom domov nesla še kakšne bakterije in glivice za spomin. 😁

Tokrat imamo dejansko lahko velik vpliv na sezono Lepe njihove. Izgovor pa koronca. Naj nam prej vrnejo Istro in Krk..pol jim pa gremo reševat sezono.

Aha seveda seveda…tudi Pavelić je Himmlerja prepričeval, da Hrvati sploh niso Slovani ampak Goti… Himmler je imel pa v glavi že svoje plane kako jih bo pospravil , ko bo čas za to.

Ne bomo se delili na mi Slovenci, vi Hrvati, ker ga ni človeka, ki ne bi imel žlahto od dol!
Na tem planetu sta dve vrsti ljudi. So ljudje, ki so v sporu s celim svetom, s sosednjo državo, s sosedom poleg svoje bajte, s svojo familijo in seveda, najbolj sami s sabo.
In smo ljudje, ki najdemo povsod prijatelje, doma in v tujini. Se podružimo z našimi sosedi na njihovem ali našem vrtu. V familiji si pomagamo in stojimo ob strani.
Uglajen, prijazen in kulturen človek, ki se obnaša spoštljivo v tujini, spoštuje tuje običaje in kulturo, ne more imeti problemov.
Če prideš v drago ribjo restavracijo, pričakuješ pa dunajca s pomfrijem, težiš s pirom, se ne čudi, da te ne bodo nosili po rokah. Da ne govorim o tistih, ki naročijo kalamare in o njihovem izpadu, ko dobijo račun.


So, je delal nekdo doktorat iz tega od kje izhajamo in smo najbolj v sorodu s Hrvati in Slovaki. Ne bi bila ravno rada sorodnica nemk ali avstrijk ker, roko na srce, prav fejst pa niso.

meje bodo odprli konec julija. koliko bo to pametno?

Italijani, Hrvati, Avstrijci in Madžari enako mislijo glede SLO 🙂

Ma saj slovencelj zahojen,skrijemo se lahko vsi pred hrvati.ti kar bodi doma takih kretenov ne rabimo na dopustu na hr.raje crknem kot da bi dopust prezivela na slo obali,ki je navadna mlaka polna slovenskega smrdljivega dreka.ti in tebi podobnega mnenja se pa v jamo zaprite.idioti.zaradi takih izmeckov sovrazim slo,obozujem hr.zakaj? Ker se tam normalno obnasam in tko kot se jaz obnasam to dobim nazaj.se pravi top.spi..z.di8 nekam norec nedonosen.

Hrčki nam bodo ponujali Istro z doplačilom, da se le losajo katastrofe za naslednje stoletje ☺

Ti kr odtan doma, eni bomo pa šli na Hr.
Pa en nasvet ti dam:
Svoje voli, tuđe poštuj i nikad nikog ne potcenjuj.

Ti kr odtan doma, eni bomo pa šli na Hr.
Pa en nasvet ti dam:
Svoje voli, tuđe poštuj i nikad nikog ne potcenjuj.
[/quote]
Tudi jaz dam tebi en nasvet:
Kar dol ostani, pogrešali te ne bomo.


Tudi jaz dam tebi en nasvet:
Kar dol ostani, pogrešali te ne bomo.
[/quote]

Ne dam ti tega veselja.
Koji k…si mi sploh ti da mi boš govorilo kje bom jst. Zase se brigi!

New Report

Close