Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opita 25-letnica na pokrovu prevažala osebi, ena je umrla. 22-letnika nato nad reševalce!

Opita 25-letnica na pokrovu prevažala osebi, ena je umrla. 22-letnika nato nad reševalce!

V Mariboru se je ponoči zgodila huda prometna nesreča, v kateri je umrl 24-letni moški. Policisti ob tem pravijo, da je težko razumeti, da je moralo zaradi tako nespametnega početja ugasniti mlado življenje.

Nesreča se je zgodila kmalu po polnoči, ko je 25-letna Mariborčanka vozila osebni avtomobil po Adamičevi ulici v Mariboru, iz smeri reke Drave v smeri Obrežne ulice. 

“Med vožnjo je na pokrovu motorja nepravilno prevažala 24-letnega Mariborčana in 22-letno Mariborčanko, ki sta se z rokami držala za streho vozila, obrnjena k voznici. Ko je voznica pripeljala v iztek blagega desnega ovinka, je zapeljala v levo, preko nasprotnega smernega  vozišča, zatem pa levo z vozišča in trčila v vrtno ograjo. Po trčenju  sta oba potnika padla s pokrova motorja na vozišče, kjer sta hudo telesno poškodovana obležala. Oba so prepeljali v UKC Maribor, kjer pa je moški kasneje umrl,” nesrečo opisujejo v poročilu PU Maribor. 

Kot dodajajo, je povzročiteljica prometne nesreče voznica začetnica. Kljub temu da med vožnjo v organizmu ne bi smela imeti alkohola, je elektronski indikator pokazal 0,51 mg/l alkohola. Policisti so ji odredili strokovni pregled. V prometni nesreči se ni telesno poškodovala, jo bodo pa kazensko ovadili pristojnemu tožilstvu.

“Težko je razumeti, da je moralo zaradi tako nespametnega početja ugasniti mlado življenje. Še težje pa je razumeti to, kar se je dogajalo med nudenjem pomoči poškodovanima na kraju nesreče. Med nudenjem pomoči sta na kraj  prometne nesreče namreč prišla dva 22-letnika, ki sta pričela ovirati delo reševalcev in gasilcev s tem, da sta jih med nudenjem pomoči odrivala stran od poškodovanih. Ko so na kraj prišli policisti, je eden od njiju z brcami napadel  še enega od policistov in ga ob tem lažje poškodoval. Policist ga je obvladal, vklenil in pridržal. Drugi kršitelj se je ob tem za nekaj trenutkov pomiril, nato pa s kršitvijo spet nadaljeval, zato so policisti do streznitve pridržali še njega,”pojasnjujejo na PU Maribor.

Policisti so ugotovili, da so se vse opisane osebe pred prometno nesrečo nedovoljeno družile v bližini. Ker so s tem kršili odlok o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah, bodo zoper njih zdravstvenemu inšpektoratu podali predlog za uvedbo postopka o prekršku.

Glej že nekaj časa je govora o tem, da ženske niso glih pri inteligenci

baba za volanom pa še štajerka povrhu, recept za katastrofo

25 letnica bi morala bit že zrela ženska, danes seveda ni nobena niti pri 40. Zdaj ji bo lepše, ko bo na vesti imela človeka in gnila v zaporu.

Sem brala na strani Dnevnika. Grozno. Pa kaj bo ljudem še prišlo na misel. 🙁

Pa še to (sem prebrala neumestne komentarje v tej temi): Trije mladi, opiti, se odločiti narediti neumnost. Zakaj izpade kriva samo ena od teh treh? Aja, zato, ker je ženska in ker so komentatorji znani monovski kreteni.

Volilci levice.

Za vse je kriva fašistična oblast, ki ne dovoli prebežnikom vstopa v Slovenijo, da bi mlada dekleta lahko izbirala med kvalitetnimi moškimi iz Bližnjega vzhoda, tako pa so prisiljene v druženje z domačimi retardi, ki jih potegnejo s sabo v alkoholno blaznost. Če bi se oblast potrudila zadržati begunce v Sloveniji, bi tale 25-letnica bila danes odgovorna mama, ki bi zibala že tretjega otroka, ne pa norela okoli opita z domačimi kreteni.


Komentar v stilu desnice.
P.S. A ti kdaj zajameš sapo, al streljaš vsepovprek – ne glede na vsebino postov?
Normo drugače dosegaš?

umske budale, bolj se mi smilijo starši. Jaz imam pri 28h že svoje podjetjem, ne pa take neumnosti in pijančevanje. Čudna mestna scrtana mladina.

Za vse je kriva fašistična oblast, ki ne dovoli prebežnikom vstopa v Slovenijo, da bi mlada dekleta lahko izbirala med kvalitetnimi moškimi iz Bližnjega vzhoda, tako pa so prisiljene v druženje z domačimi retardi, ki jih potegnejo s sabo v alkoholno blaznost. Če bi se oblast potrudila zadržati begunce v Sloveniji, bi tale 25-letnica bila danes odgovorna mama, ki bi zibala že tretjega otroka, ne pa norela okoli opita z domačimi kreteni.
[/quote]

Tebi pa kvalitetni in manj kvalitetni moški z Bližnjega vzhoda oreng harajo po možganih (oziroma po praznini v tvoji glavi). Za kvalitetno življenje ti priporočam, da začneš na stvari gledati bolj realistično. Sicer me pa tvoje življenje kaj dosti ne briga, a ker se občasno zgodi, da se skušaš ti vtakniti v moje življenje, ti pač namenim kakšno dobronamerno besedo.

Malo se motiš. Na vesti bo že imela človeka, zapora pa ne bo videla niti za 1 dan! To je vendar Slovenija! So olajševalne okoliščine, a ne. Pijana je bila, pa nikoli prej kaznovana, pa nova šoferka brez izkušenj, pa žal ji je in vsak dan joka… Same olajševalne okoliščine, zaradi katerih ne bo šla nikoli v zapor.

morda zato ker je vozila avto?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

So bili v sorodu ožjem ali pa so kršili odloke o gibanju in karanteni?

Bom potočil solzo za ekipo, ki gre namerno delati takšne neumnosti?

Ne, ne bom. Bmk.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

morda zato ker je vozila avto?
[/quote]

Ne, ne zato. Zato, ker je bila ženska. Ker če bi bil voznik moški, s havbe avta bi pa padla in umrla ženska, bi monovsko kretenovje komentiralo takole” Zakaj se pa ni bolj držala”.

Prekršek? Torej če si totalni idiot in se ti zdi pametna ideja vozit se na pokrovu s pijancem za volanom in imaš prijatelje, ki napadajo ljudi ki ti hočejo rešit življenje so vsi udeleženi v PREKRŠKU? Policaja brcneš in si v prekršku? Kaj za boga ene zakone imamo to? In alkohol je itak spet olajševalna okoliščina. Za kozlat. Me prav zanima kakšne kazni bodo. Aja, dva psihopata ki sta reševalce in policaje napadla in jim onemogočala delo bosta do streznitve na toplem, potem bosta šla domov k tastarim in živela k da nič ni blo še naprej od socialne in tastarih. Bejba bo še naprej lahko pijančevala in uživala ker ups….je bla pijana, ni bila v stanju razmišljat in le zakaj bi to kaznovali. Saj je samo enega ubila. Nč tacga. Kdo to vzgaja? Ker nekaj so neumnosti ko si najstnik, nekaj je pa tole pri 25ih!

Ne, ne zato. Zato, ker je bila ženska. Ker če bi bil voznik moški, s havbe avta bi pa padla in umrla ženska, bi monovsko kretenovje komentiralo takole” Zakaj se pa ni bolj držala”.
[/quote]

to bi verjento ti izjavila, noben pri zdravi pameti pa tega ne bi izjavil, še manj napisal

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Tukaj gor se ima pa toliko za povedat čez Ljubljano…

I rest my case.

Ne, ne zato. Zato, ker je bila ženska. Ker če bi bil voznik moški, s havbe avta bi pa padla in umrla ženska, bi monovsko kretenovje komentiralo takole” Zakaj se pa ni bolj držala”.
[/quote]

Če bi vozil moški in umrla ženska, bi ti tukaj norela, kako je nevestni pijanec umoril nedolžno dekle.

A misliš da je mladostna neumnost podkrepljena z drogami in alkoholom krajevno pogojena?

Samo na MONu.

to bi verjento ti izjavila, noben pri zdravi pameti pa tega ne bi izjavil, še manj napisal
[/quote]

Smo prebrali dovolj tudi še hujših traparij tu gor, da bi bila še ena več nekaj nenavadnega.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

“Med vožnjo je na pokrovu motorja nepravilno prevažala 24-letnega Mariborčana in 22-letno Mariborčanko…”

kako se 24 in 22 letne Mariborčan(k)e na havbi prevaža pravilno?

morda zato ker je vozila avto?
[/quote]Mah pusti Tarkuljo, se ji že kisa.

to bi verjento ti izjavila, noben pri zdravi pameti pa tega ne bi izjavil, še manj napisal
[/quote]

Jaz sem o tej tragični zadevi že napisala, kar sem imela za povedati in napisati (glej moj prvi prispevek v tej temi). Drugi moj komentar se je nanašal na komentarje, ki v taki situaciji uspejo najti žensko, da jo lahko okrivijo. Verjemi, da bi ti isti komentirali ob drugačni spolni zasedbi vlog točno tako, kot sem napisala v odgovoru tebi.

Če ne bi Janša zaprl podjetij po Sloveniji, bi ti ljudje delali vsak dan in ne bi meli časa in energije za take aktivnosti.

New Report

Close