Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BORIS kRABONJA HUMANITAREC zakaj toliko sovraštva v tem človeku do Janeza Janše

BORIS kRABONJA HUMANITAREC zakaj toliko sovraštva v tem človeku do Janeza Janše

Že nekaj časa spremljam na fb mariborskega humanitarca Borisa Krabonjo in semšokirana koliko sovraštva premore Krabonja do Janeza Janše. Da je v enem človeku, humanitarcu, človekoljubu toliko gneva, zlobe, sovrštva in mržnje do enega samega človeka ne morem verjeti. Ali ima kake osebne zamere do njega. Kako je lahko tako sovražno nastrojen človek profesor na mariborski srednji šoli in še humanitarec obenem. Ali še je sploh on predsednik društva Humanitarček? Pred nekaj časa je pisal na svojem fb o tem, da išče službo. zdi se mi precej zagrenjen človek in veliko se je pisalo tusi o nekih mutnih poslih glede tega društva.

Janšo imajo radi samo njegovi oboževalci, ki imajo zamegljen vid. Vsi ostali ga ne maramo, nekatere javne osebnosti povedo to na glas.

No no tudi Janoz je svojega denarja vreden…

Si vis pacem, para bellum.

Glede na današnjo anketo v Delu bi SDS zmagala na volitvah, tako, da sta Krabonja in Serrviss očitno le vaška kužka, ki lajata na mimoidočo karavano…grrr, cijuuuu, kev, kev,,,

Pozabil si še številke, 18,7 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi dobila sekta. Karavana je, ampak izključno svečkarska, kot ponavadi.

Če je humanitarec, dela v dobro ljudi. Normalno, da ne mara tistega, ki počne ravno nasprotno.

Nismo vsi obozevalci Jajota.

Ko sem prvic slisala o njegovi dobrodelnosti nisem mogla verjet, kot profesor je bil zelo nesocuten, hladen, nesramen sploh ce si zgledal slabse oblecen in nesimpaticen. Menim, da je velik igralec in ne razumem od kod mu naenkrat taksen cut za socloveka. Tudi zena je bila profesorica istega formata.

Žal


Saj ves, kaj velja za njegove volivce: tudi ce ga vidijo krasti ne verjamejo. Ni sans.
Volk menja dlako, narave nikoli. Dobro, da imamo nekateri dolgorocni spomin in vemo, kako rdec je bil in v kaj se je spremenil. Seveda, in kaj je vse vmes naredil.
Spadam me volivce, ki gredo voliti proti njemu in ne za nekoga drugega. Kaj, ko so tudi tisti drugi najveckrat zalost.

Meni deluje za humanitarca preveč živčen in osoren. In ti čisto verjamem, da je bila slika nekoč drugačna. Verjetno je dobil po smrčku,……. in se spreobrnil. Ne more pa skrit, da je kolerik. In takim se vsak izogne, če res ni na tleh!
Antipatičen tip, ki bi sam rabil psiho inštrukcije!

mislim, da ima on velike težave sam s sabo. O tem je tudi sam javno govoril, da ima precejšnje težave z bulimijo, ne vem, če še vedno,ampak vemo,da take stvari se težko kar tako pozdravijo. Če pa izgine to, pride na dan kaj druga. Tako da ja, ima on kar velike osebne težave.
Ampak če damo to na stran, meni nikoli ni deloval simpatično in sploh ne tip človeka, kto si ga predstavljaš kot humanitarca.

Vsekakor se pa trudi, verjetno je pošten. To je redkost! Ni slab človek, samo svoje travme zdravi na ‘račun’ revežev. In mu uspeva!!

Serviss
Saj zato pa antiJanša koalicije niso nikoli uspešne, ker ne bazirajo na ničemer drugem, kot le na skupnem odporu proti nekomu. In, ti si vedno znova del te otročje volilne blaznosti? Usmiljenja vredno.

Ko Tržiški Rupar
Prerojen isto. Dobrodelen, še regrat nabira in šenkuje

Ucil me je zgodovino, njegova zena pa ekonomsko zgodovino.. Nevem kako taki dve osebi igrata tako dvojno igro. Dam roko na srce in recem, da sta to bila najhujsa profesorja, ki sem jih kadarkoli spoznala. Se posebaj ona, zares. Sem imela dokaze o tem, da mi je zvezek vrgla v glavo, posmehovanje, zaljenje.. on dal negativno testa pa ni zelel vrniti, odsla na policijo.. Pa so rekli da nic ne morejo, samo inspekcija. Inspekcija? Oni pa so samo pogledali njihove ure, ce jih imata dovolj. Zalost.

Je pa blo to nekaj casa nazaj.. Se mi pa smili, ker nima vse urejeno sam pri sebi.. In se potem tam budali, tam kjer ni treba

Ponavadi so takšna društva pralnice denarja in sredstva za pridobivanje nezakonite finančne koristi vodilnim. In kot vse kaže, bo JJ malo zaprl pipico.
Samo za denar in osebno korist se gre.
Internet, pa tudi tale forum je poln te nevladne nesnage, ki zdaj kriči, cepeta in se po tleh meče, ker so zavohali, da ne bo več zastonj evrčkov. In se na vse kriplje upirajo temu, da bo počasi treba iti delat.
Šarčeva vlada je tem voluharjem zadnji dan, ko je že bila razglašena pademija podpisala pogodbe za preko 100k, zdaj pa (upam) iz tega ne bo nič.

Od tu sovraštvo. Kakšna ideologija neki! To je samo za razne naivneže tule. V resnici se gre pa za denar. Davkoplačevalski denar.

Besedo sovražtvo uporabjajte v pogovoru z Janšo…razočaranje in odkrita kritika ni sovražtvo,in tudi jaz nisem sovražen, sem pa iskren in zakaj nebi povedali mišljenja na glas?
Jaz ga ne bom, bom pa rekel, da tudi nasprotniki JJ režima imajo IQ vašega dosega in sovražtvo bo hujša in za ljudi bolj boleča epidemija!

Kaj si ti želel povedat? In sovratŠtvo se piše s Š. ………. sovraŽtvo ?

Res da se piše: sovražim , sovražiš, sovražno ———- ampak sovraštvo se piše s Š.

Ne da se mi zdele razlagat, itak je tuki velik slovenistk pa naj razložijo. 🙂

Kaj si ti želel povedat? In sovratŠtvo se piše s Š. ………. sovraŽtvo ?

Res da se piše: sovražim , sovražiš, sovražno ———- ampak sovraštvo se piše s Š.

Ne da se mi zdele razlagat, itak je tuki velik slovenistk pa naj razložijo. 🙂
[/quote]
😁😁😁 Ampak človek vseskozi pravi, da je na izredno visokem položaju, vpzo službene jaguarje. Osnovna pismenost ga pa res malo j. 😅😅😅

Trikrat pa ni pomotoma ž natipkal. 😅

Tudi jaz sem ena od tistih, ki ne mara Janše.
Kadarkoli je bil on na oblasti, je za seboj puščal izropano državo.

Sprijaznit se bo treba, levica futra lenuhe, podpira socialarje, zdaj bo pac drugace. Treba bo delat za vsakdanji kruhek. Pri nas delavci v tovarnah, trgovinah s povprecno placo svojim otrokom ne morejo privoscit veliko vec od igranja na dvoriscu in vaskih igralih med tem ko socialarji in tako imenovane mame samohranilke mnogokrat sedejo v enoprostorca in grejo za vikend ali se vec dni na morje saj imajo vendar cas denarja jim pa tudi ne manjka. Moje skromno mnenje.


Čaki ti malo, tudi mene je učila njegova žena M. Nikoli, ampak res nikoli ni padla v noben ekstrem. Njene ure smo imeli radi, ker smo se pogovarjali tudi praktične stvari, ne le o teoriji.
Ne morem verjeti, kar pišeš. Si izstopala s svojim obnašanjem in motila pouk?

New Report

Close