Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili maske

ste dobili maske

Zanima me, če ste dobili maske, ali ste dobili tudi rokavice in razkužilo ?

Rokavice sem pred časom kupila v Mercatorju. Razkužilo imam za silo ( 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} alkohol). Zanimajo me maske. Kje so za dobit!??

Ne, samo paketek mask.

V lekarni? Kateri lekarni?

V lekarni v Velenju.

Za enkratno uporabo…

Ko sem videla ceno mask, ne hvala.

Rokavice je Petrol objavil, da imajo, iskala danes – ni .

Za rokavice poglej v kakšni kmetijski trgovini.

V lekarni? Kateri lekarni?
[/quote]

Od občinske CZ, zastonj. Sicer sem si jih nekaj tudi samo nabavilo, pralnih za večkratno uporabo, na bount.si in shieldmaske. Pa na zate.si, tam sem dobilo tudi nekaj razkužil.

Od občinske CZ, zastonj. Sicer sem si jih nekaj tudi samo nabavilo, pralnih za večkratno uporabo, na bount.si in shieldmaske. Pa na zate.si, tam sem dobilo tudi nekaj razkužil.
[/quote]
Bom prašu cz, če je kaj mask.

je to Ljubljanska lekarna ali kakšna druga ?

Nič nisem dobila, vse sem kupila.

Gorenjci ne talajo kar zastonj 😉

5 nam jih je dostavila občina, ostale so sešite doma

Sem bila v dveh lekarnah, nimajo. Ostale lekarne so izven občine. Sedaj se mi ne da več hodit.


A res, katera?

Sem bila v dveh lekarnah, nimajo. Ostale lekarne so izven občine. Sedaj se mi ne da več hodit.
[/quote]

Po mojih izkušnjah: Petroli imajo maske in rokavice. Jaz sicer uporabljam druge maske, rokavice so pa Petrolove.

Po mojih izkušnjah: Petroli imajo maske in rokavice. Jaz sicer uporabljam druge maske, rokavice so pa Petrolove.
[/quote]

A mogoče veš v kakšni količini so pakirane in koliko je cena?

A mogoče veš v kakšni količini so pakirane in koliko je cena?
[/quote]

Rokavice so pakirane v 100 komadov (mala škatla), cene pa žal ne vem, račun sem že vrgla proč, ampak se mi zdi, da malo manj, kot 10 €?

Rokavice so pakirane v 100 komadov (mala škatla), cene pa žal ne vem, račun sem že vrgla proč, ampak se mi zdi, da malo manj, kot 10 €?
[/quote]
Hvala, potem najbrž tud maske prodajajo po 50 kom za astronomsko ceno 50 e kot majo objavljeno na spletu.

Iz prve roke izpred petih minut. Na Petrolu so prodajalci dobili navodilo, da mask ne smejo dati v prodajo. Še sami mojajo šparati tiste, ki so jih zase dobili.

Narobe svet. Pojdi z masko v trgovino, mask ni. Kje jih ostali dobijo pa nimam pojma. Najbrž kakšne veze z medicinskim osebjem. ker imajo jih pa skoraj vsi.


Hvala, potem najbrž tud maske prodajajo po 50 kom za astronomsko ceno 50 e kot majo objavljeno na spletu.
[/quote]

Ne vem, verjetno je cena na spletu prava…
Ampak – vse odvisno od tega, kaj iščeš in kaj hočeš. Če je 50 kom mask 50 €, je ena maska en €?
Glede na to, koliko sem jaz dala za tri maske, ne bom komentirala….vsi imamo pa iste “možnosti” (groza!), ne glede na oglaševanja enih, drugih,tretjih…še najmanj pa glede na ceno.

Ena velika loterija.

Vso zaščitno opremo in razkužila se normalno dobi, samo ne v lekarnah, pumpah in trgovinah. Sem poguglala in dobila en kup slovenskih podjetij, ki to imajo na zalogi in tudi pošljejo v dveh dneh. Cene nič posebnega. Glede na to, da bo na zimo še en val te korone, ki bo še hujša, je dobro narediti zalogo, ker takrat pa res ne bo ničesar nikjer.

Pametni so jih nabavili že takrat, ko je bil virus še na Kitajskem. Pa še, ko se je začelo v Italiji se jih je dalo dobiti. Tudi rokavice. V naši lekarni so jih včeraj umeli po 1.20 eura. Kupil si jih lahko samo pet na osebo.

Je to ta vaša lekarna?

Pobrežje Maribor.

Ne, nisem dobila ničesar, sem kupila – po spremljanju dogodkov na Kitajskem že konec decembra lani in januarja letos, ko je bilo še vse na voljo po trgovinah po normanih cenah. FFP3 maske- 3 kosi soo bili po 9,90 eur, 3 slojne kirurške maske za enkratno uporabo 4,99 eur za 50 kosov in škatle rokavic po 200 kom so bile 7,90 eur. Razkužilo: za roke čisti medicinski etanol in pa ločeno še 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}vodikov peroksid – po 4,99 eur za liter ( nekaj litrov), pa še aloe vera gel, mešam sama za roke razkuževat v pravi koncentraciji ( 70:30). Za po tleh in površine doma imam iz Italije še od lani cca 3 kose po 1l koncentriranega sredstva Lysoform – cena je bila 4,99 eur za zavitek…. že prej redno rabljeno. Če kaj ostane, bo na zalogi – dokler ne bo cepiva za ta virus, bo ta zadeva prišla vedno prav ob vsakem novem izbruhu. Bo šlo to v kogih zagotovo, ko bumerang, dokler ne bo cepiva.

Nisem zagovornik teh tekstilnih, netestranih mask. Tudi z vidika rokovanj in pranja potem. Raje dam te v pečico na 70 stopinj za pol ure in ponovno uporabim., ali pa mikrovalovko zza nekaj minut in pustim da se posušijo na zraku kak dan ali dva zunaj čez dan na soncu.

New Report

Close