Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj vsi rinete v Hofer ??!?

Zakaj vsi rinete v Hofer ??!?

Kriza, virus..izropane police, ni mesa, ni skret papirja, ni moke, ni kvasa. Vrste 15m pred trgovino, spredaj varnostnik ki mora delat red. Vse to je značilno za Hofer. Ob vsaki krizi, pred prazniki – vedno nabito poln in izropan Hofer.
Grem v teh časih po ostalih trgovinah (Tuš, Mercator..), vse prazno. Nobene žive duše. Zakaj? Pa Hofer sploh nima neki poceni robe, se hitro nabere. Pa rinete vedno vozičke polne do stropa.
Kaj vam je Hofer tako pomemben, a ga imate za svetišče?? Dajte no.
Pa vsi občutljivi upokojenci tudi rinejo tja. Če jim gre za zdravje naj gredo recimo v popolnoma prazen Tuš.

Tole vi reklamo za Hofer delate?

Da bodo vsi radovedneži sedaj tja drli?

De omnibus disputandum..

Vsi?
Jaz v Hofru že običajno ne kupujem, torej niti not ne hodim, tako tudi sedaj ne.
Hodim v iste trgovine kot sem prej.
Zaloge je dovolj, vsaj izdelkov, ki jih že običajno kupujem.

Ne rinemo vsi. Že tako grem redko, zdaj pa sploh ne. V trgovino gremo enkrat na deset dni, eden gre. In v tisti trgovini želimo kupiti vse, kar rabimo. V Hoferju je to nemogoče. Po navadi hodimo v Mercator Center, je pa zdaj tam prevelika gužva, zato gremo v mali Spar in tam dobimo vse, kar nujno rabimo.

Pa pojdi drugam!
Razumem nejevoljo ob praznih policah, pa cirkusu za vstop v trgovino – meni gre tudi na jetra, ampak vseeno smo vsi lahko hvaležni za možnost izbire. Pa saj imajo v Tušu, Sparu, Mercatorju itd. Tudi dovolj dobro izbiro, drugače bi nehali obratovati.

Ja, pa ravno v Tuš, ki ima vse 3x dražje.

Najbližja trgovina s parkingom je. Zakaj bi šel kam dlje – če ni treba?

Ne grem več. So me razočarali z lesenostjo in nesposobnostjo prilagodit se razmeram. Prav tako lidl, mercator, spar. Od zdaj naprej kupujem samo še v manjših trgovinicah na spletu in na tržnici.

Mene Hofer vidi enkrat na leto. Kupujem v Mercatorju in Sparu.

O čem ti to? Res je, da je zadnji čas vrsta pred vhodom, a se hitro spuca. Založenost z vsem je dobra. Prazne police so bile samo 2x v času največje panike. V Hofer hodim zato, ker vedno v vsaki od njihovih poslovalnic na istem mestu najdem stvar, ki jo potrebujem. Če slučajno kakšne stvari ni, jo dopolnim v Mercatorju. Imam občutek, da je avtor oseba iz konkurence, ki hoče zmanjšati obisk Hoferja.

Sej ne, nisem še bil v Hoferju, hodim v Lidl.

Nikol ne cakam, pocutm se kot kralj ful izbire, ful placa in same njama zadevce. Jaz mislim imet na tole epidemijo lepe spomine in kraljevski obroki so en od teh spominov. Pa otrokom tam igrace sprot nabavm in show gre naprej. To je moja izbira. Namesto obupovanja in dramatiziranja, pritozevanja sem/smo izbrali veselje, radost in ljubezen do sebe.

Vsakič, ko sem slučajno šel v Interspar po kakšno stvar, tega nisem dobil.
Tko da lahko rečem, da je Spar podn.

Meni je najbližji. Pri nas kakšnega izdelka ni, večina pa je.

Pred katerim Hoferjem pa so bile vrste? Po moje pretiravaš.

New Report

Close