Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske 46+, veliko jih nima otrok…..nov trend?

Ženske 46+, veliko jih nima otrok…..nov trend?

Sem iz Ljubljane in opažam, da je veliko več žensk brez otrok kot jih bilo v generaciji mojih staršev. Veliko več je žensk brez otrok kot moških. Kaj menite, zakaj je temu tako?

Jaz imam 2 in si težko predstavljam način življenja brez.

če si tako težko predstavljaš življenja brez otrok, zakaj se vtikaš v življenja drugih? Druge si mogoče pa težko predstavljajo življenje z otroci. A si jim mogoče fouš ker imajo več časa zase, potovanja in druge stvari??? Nevem zakaj hudiča se je tako zanimivo vtikat v življenja drugih. Raje se ukvarjaj s svojima sončkoma, ki ti po tvojih besedah pomenita vse
Vsak ima svoje življenje, vsak se sam odloči kako in kaj in pika

Ker lahko.

ker sem nepolodna.

To so moje sošolke, odgovora ne vem.

Ker so odlašale z otroci, nakar so ugotovile, da moškim niso več zanimive.

To ni noben trend. Babnice so se samo ujele v lastno zanko, feminizem in mediji pa so jim pri tem pomagali z zbijanjem še tisto malega pameti, ki so je imele.

včasih so se ženske brez otrok bolj skrivale po samostanih, pa jih ni bilo toliko za opazit

Jaz sem stara pa 40, imam 3 otroke in si ful želim še enega. Mislite, da je zdaj pravi čas za to? Prostora in denarja imamo dovolj za preživet še enega mičkina 😉

V vsaki družini so bile stare “tete”, neopazne in nepomembne, ki so imele pri hiši svoj kot, v zameno v vsesplošno pomoč. Tiste, ki so hotele pobegniti pred zakonom, so šle v samostan.
Plus na kupe je bilo vdov brez otrok.
Nič novega, nič posebnega, nič pretresljivega.

če si tako težko predstavljaš življenja brez otrok, zakaj se vtikaš v življenja drugih? Druge si mogoče pa težko predstavljajo življenje z otroci. A si jim mogoče fouš ker imajo več časa zase, potovanja in druge stvari??? Nevem zakaj hudiča se je tako zanimivo vtikat v življenja drugih. Raje se ukvarjaj s svojima sončkoma, ki ti po tvojih besedah pomenita vse
Vsak ima svoje življenje, vsak se sam odloči kako in kaj in pika
[/quote]

…..Jebo te potovanja. Pa, a znate avše še kaj drugega podat za argument, kot potovanje, da opravičujete vašo razvajeno rit.
Ta vaša jebena potovanja in kolovratenje po svetu, so prinesla bolezen sem.

pa dodajam še, da je bilo včasih ljudi brez otrok bistveno več kot sedaj (okrog 1/3), sedaj pa tam do 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa v samostan so lahko šle samo tiste, ki so imele doto, revic niso jemali v samostane ( bi bil prevelik naval).

…..Jebo te potovanja. Pa, a znate avše še kaj drugega podat za argument, kot potovanje, da opravičujete vašo razvajeno rit.
Ta vaša jebena potovanja in kolovratenje po svetu, so prinesla bolezen sem.
[/quote]

jebo te zavisneži! Daj kakšen drug argument no! Slovenija ne bi bila Slovenija, če ne bi bilo foušije na vsakem koraku… No zdaj pa pljuvaj spet, saj drugega nisi zmožno

Pa zakaj se sploh obremenjuješ glede tega? Ni mi jasno, imaš svoje veselje- beri otroke, raje to energijo usmeri vanje, da ne bodo na koncu ko odrastejo razvajeni, zafrustrirani mamini sinčki na sociali

Se strinjam.
Ali pa so imele iluzorne predstave o sebi in jim je “kriva” družba, ker ni dovolj dobrih moških za njih, ki so alfa samice. 🙂

Se strinjam.
Ali pa so imele iluzorne predstave o sebi in jim je “kriva” družba, ker ni dovolj dobrih moških za njih, ki so alfa samice. 🙂
[/quote]

Afna samice

pa dodajam še, da je bilo včasih ljudi brez otrok bistveno več kot sedaj (okrog 1/3), sedaj pa tam do 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa v samostan so lahko šle samo tiste, ki so imele doto, revic niso jemali v samostane ( bi bil prevelik naval).
[/quote]

Revne so šle za dekle in služabnice. Umrle ponavadi same in v revščini.

A res? Kako si ne moreš predstavljati življenja brez otrok? A imaš otroke že takoj po srednji ali še prej? Če ne, potem veš kako je. Bolj iz dolgčasa sprašuješ stvari in odpiraš večkrat prežvečene teme, ker očitno nimaš nič bolj pametnega za počet ali razmišljati o bolj pametnih stvareh.

jebo te zavisneži! Daj kakšen drug argument no! Slovenija ne bi bila Slovenija, če ne bi bilo foušije na vsakem koraku… No zdaj pa pljuvaj spet, saj drugega nisi zmožno
[/quote]

Kakšna zavist, budalo?
Misliš, da mene mika spati v šotoru in žret pečene podgane, med frišno zaklanimi prašiči, tam nekje v vukojebini sredi Azije. Pa daj, lepo te prosim. Tista potovanja imate samo za filat ego na FB, avše. Gravža se pa večini normalnih ljudem, kje hodite in spite. Kot klošarji. Samo vam je to v ponos in si celo domišljate da ste nekaj več. Pa nevem kakšne izkušnje pa razgledanost si pridobivate, pa nevem kaj še vse,…. Marš, na njivo krompir okopavat, pa si tam nabiraj izkušnje življenja, drhal zahojena.
Pljuvam pa nič več ali manj, kot ti, domišljava drhal.

jail break.. jaz se strinjam s tabo. Ženske bi le še potovale i pričakovale od drugih vse same pa so samo še egoistični predmeti. Dejansko jim je feminizem in družbena omrežja spral možgane. Ne vedo več, da so na svet prišle z nekim poslanstvom.. Ženska seveda ni samo za v kuhinjo in rojevanje otrok, da ne bo kakšna feministka me napadla. Med žensko in moškim mora biti kompromis in ljubezen le tako razmerje funkcijonira.
Kolegica moja naprimer zavrača vredu fante ker se mora še najti in potovati po svetu. Rada bi bila srečna a ne ve kako.

Obozujem svoje necake, vendar si svojih otrok ne zelim. Nikoli nisem vedela zakaj babe cvilijo ko zagledajo dojencka. Jaz vidim v njih neprespane noci, stres in tezave. Tudi moj partner jih hvala bogu noce. Nisva pa par, ki bi samo okoli potoval. Necrazumem zenske bolecine ob spontanem splavu in joka, ker se oploditev ni prijela. Opazam pa da je cedalje vec zensk moje sorte


Replika je recimo ena taka

Imajo pač druga prioritete v življenju, nic takega. Tudi sam jih nimam, niti nocem imeti, vidim v zivljenju se kaj drugega kot otroci..

Kakšna zavist, budalo?
Misliš, da mene mika spati v šotoru in žret pečene podgane, med frišno zaklanimi prašiči, tam nekje v vukojebini sredi Azije. Pa daj, lepo te prosim. Tista potovanja imate samo za filat ego na FB, avše. Gravža se pa večini normalnih ljudem, kje hodite in spite. Kot klošarji. Samo vam je to v ponos in si celo domišljate da ste nekaj več. Pa nevem kakšne izkušnje pa razgledanost si pridobivate, pa nevem kaj še vse,…. Marš, na njivo krompir okopavat, pa si tam nabiraj izkušnje življenja, drhal zahojena.
Pljuvam pa nič več ali manj, kot ti, domišljava drhal.
[/quote]

Budalo si ti, ta virus ti je očitno možgane načel, ko se omeni beseda “potovanje”samo azijo izpostavljaš, nisi kaj dosti razgledano žal. Če si pa ti ne moreš privoščit potovanja, pa ne pljuvaj iz čiste foušije po drugih. Sama nisem nikjer omenila, da potujem, objavljam slike po družbenih omrežjih, to je tvoja domneva. Se pa lepo vidijo tvoje frustracije do tistih, ki si nekaj privoščijo v življenju

Kakšna zavist, budalo?
Misliš, da mene mika spati v šotoru in žret pečene podgane, med frišno zaklanimi prašiči, tam nekje v vukojebini sredi Azije. Pa daj, lepo te prosim. Tista potovanja imate samo za filat ego na FB, avše. Gravža se pa večini normalnih ljudem, kje hodite in spite. Kot klošarji. Samo vam je to v ponos in si celo domišljate da ste nekaj več. Pa nevem kakšne izkušnje pa razgledanost si pridobivate, pa nevem kaj še vse,…. Marš, na njivo krompir okopavat, pa si tam nabiraj izkušnje življenja, drhal zahojena.
Pljuvam pa nič več ali manj, kot ti, domišljava drhal.
[/quote]

Toliko imaš proti popotnikom, a na FB jih pa očitno redno spremljaš . Pejdi raje na njivo, za drugega itak nisi dobra

Poslanstvo vsake osebe je da je SREČNA in živi po ciljih ki si jih sama zada, ne pa tako kot okolica narekuje. Pusti to svojo kolegico, naj živi kot njej paše, a si mogoče nesrečno zaljubljen vanjo in ker te noče, zdaj spet pljuvaš po ženskem spolu? Tipično moško, ko jim prizadaneš ego

New Report

Close