Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v katere trgovine greste zdaj radi?

v katere trgovine greste zdaj radi?

V katere trgovine greste radi teh časih in zakaj ja oz. ne?
V Hoferju me je presenetilo, da kar marsičesa ni bilo, so pa razkuževali vozičke in kontrolirali število kupcev v trgovini. V Šparu pa nikogar pri vozičkih, ampak založeni so bili pa bolj.

Prav v nobeno. Imam tako slabe izkušnje zaradi tega virusa, da sploh ne bom več šla v trgovine. Saj je vse na internetu, samo znajdit se je treba. Me ne vidijo zdaj nekaj časa oz.me ne vidijo več.

Ni vse na internetu oz. če si doma bolj v odročnih krajih, ni dostave.

nova
Uredništvo priporoča

V tem mesecu sem bila 1x v Supernovi Mercatir in 1x v City Parku v Sparu, ker sem iskala nekaj, cesar nu v manjsih trgovinah, pa se mislila sem, da sta sadje in zelenjava boljsa v vecjih trgovinah.
Supernova je bila prazna, varnostnik je zahteval rokavice, prodajalke sem slisala govorit o tem, da razkuzujejo kosare, sadje in zelenjava sicer siroka ponudba, a recimo kumare uvele in mehke, pomarance boge, buck ni bilo, krompir pa drag kot meso.
V Sparu sem videla, da stoji ena gospodicna in razkuzuje vozicke, varnostnik je zahteval masko in rokavice, kar zadeva sadje in zelenjavo, pa podobna situacija kot v Mercatorju.

V Hoferju nisem bila 2-3 tedne, ne vem, kako je zdaj, a takrat sta bila sadje in zelenjava super, varnostnik je razkuzeval roke in vozicke, res je, da je bila kaksna polica tudi cisto prazna, a si nasel kaj drugega v zameno za tisto, kar je zmanjkalo. Ta teden bom sla spet v Hoferja.

Ne maram prav v nobeno. Silom razmer grem v Mercator, ali Spar, ker sta mi najbližje. Založenost je solidna, čistoča ( razkuževanje) pa ne vem. Še nikogar nisem videla razkuževati vozičkov npr. Imajo pa razkužila za kupce tudi. Imam rokavice in masko in upam, da ne bom česa fasala!!

Fajn res ni iti, že ker te vsak malo postrani gleda, če ga boš okužil.

V Hoferju nisem našla drobtin, okroglozrnatega riža, moke, hrena. To se zdaj spomnim. Kaj pa vem, no.

Vsaj se dva meseca ne stopim v trgovino. Pametni imamo zaloge , oziroma spletno trgovino.

Pred Lidlom in Merkatorjem imajo rokavice za svoje kupce, kar je prav! Jih nisem zasledila pred Hoferjem in Leklerkom, v Tuš drogeriji mi celo vstopa ni dovolila, ker nisem imela rokavic! So imelo razkužilo na vhodu, roke sem razkužila, masko imela na obrazu in me je ven napodila! Verjetno bom v bodoče napisala pritožbo zaradi odnosa proti dotični!

Glede razkuževanja vozičkov, pa odvisno od poslovalnice očitno. Lidl vižmarje razkužujejo, Lidl btc pa ne!

Iste kot prej. In tudi za zdravje in varnost skrbim kot sem že prej.

V čim boljše založene in čim bolj prazne. In čim bližje.

Veliko čimov… 🙂


Večina ne ve, da so prekarci, tako kot ti, glede šopinga najbolj pametni.


Kje vraga dobiš kaj in predvsem kdaj v spletnih trgovinah? V Mercatorjevi mi je uspelo prejšnji petek ob 08:01 po 10 dneh poizkusov. Že takoj so mi izločilo pol robe ob dostavi pa še ,četrtino tistega kar je šlo skozi. Vsa ča, vsaj zaračunali mi niso tistega kar so izvrgli.
Špar je pa sploh ukinil spletno štacuno. In to na kako pokvarjen način:
————————————————————————————————————————
OBVESTILO

NAVKLJUB PODVOJITVI NAŠIH KAPACITET, SE VSA ČASOVNA OKNA ZA DOSTAVO/PREVZEM ZASEDEJO ŽE V ROKU ENE URE PO ODPRTJU. KER VAS JE VEČINA KUPCEV ČAKALA NA NOVA PROSTA ČASOVNA OKNA OB 22. URI IN KER JE POVPRAŠEVANJE PO NAŠI STORITVI VELIKO VEČJE OD NAŠIH ZMOGLJIVOSTI, TER ZARADI ŽELJA, PREDLOGOV IN PREDVSEM VAŠIH PRITOŽB, SMO SE ODLOČILI ČASOVNA OKNA ODPIRATI NAKLJUČNO. S TEM UKREPOM BOMO LAHKO VIRTUALNO ČAKALNICO UKINILI IN PRERAZPOREDILI OBISK SPLETNE TRGOVINE ČEZ CELOTEN DAN. OB NEDELJAH SE NOVA ČASOVNA OKNA NE GENERIRAJO.
KLJUB TEMU VAM NE MOREMO ZAGOTOVITI, DA BOSTE NAROČILO LAHKO ODDALI, SAJ TO VSAKO NOČ POIZKUŠA ZELO VELIKO UPORABNIKOV.

DOKLER SE RAZMERE NE UMIRIJO, BO SITUACIJA ŽAL OSTALA TAKŠNA. KASNEJE, TOREJ PO UMIRITVI RAZMER, BO ZOPET MOŽNO NAROČANJE ZA ISTI ALI NASLEDNJI DAN.

VAŠA EKIPA SPAR ONLINE
———————————————————————————————————————————-
Že dva dni poskušam vsakih par minut priti v to kao štacuno, pa seveda ne gre.
So še kakšne druge? Hofer, Lidl, Lecrerc nimajo spletne prodaje. Tuš ima pa samo osebni prevzem in je baje enaka štala kot pri prvih dveh omenjenih.
Pa ne govorim o kmetijah, ki prodajajo, teh imamo na našem koncu Lj. kar nekaj, hvala bogu, samo kaj, ko poleg zelenjave rabimo še kaj.


Večina ne ve, da so prekarci, tako kot ti, glede šopinga najbolj pametni.
[/quote]

Čuj, a se ti veliko boljše počutiš, ko skušaš poniževati druge? Ker, veš, obstaja en super način, da se človek dobro počuti, ne da bi dajal druge v nič: NAREDIŠ NEKAJ IZ SEBE IN SVOJEGA ŽIVLJENJA! Simpl torej. Zdaj imaš veliko časa, da narediš tako. Boš videl, kako bo fajn potem.

Sem v dveh FB skupinah za lokalne nakupe, tudi na Bolhi imaš lokalno tržnico, ampak kaj, ko večina dostavlja samo v LJ na kak parking, jaz pa živim malo ven iz LJ. Poleg tega seveda ne pridejo vsi naenkrat na neki kraj, ampak eden sem, drugi tja … tako bi se morala vsak teden vozakati levo desno. Kako stvar že lahko kupiš tudi na zalogo, večino svežih stvari, ki jih seveda ponujajo lokalni pridelovalci, pa ne. Tako da slišati je sicer super, kupuj lokalno, v praksi izvedljivo pa ni ravno.
Na tržnici imajo pri nas cene krat dva ali tri, kot da prodajajo čisto zlato.


Kje vraga dobiš kaj in predvsem kdaj v spletnih trgovinah? V Mercatorjevi mi je uspelo prejšnji petek ob 08:01 po 10 dneh poizkusov. Že takoj so mi izločilo pol robe ob dostavi pa še ,četrtino tistega kar je šlo skozi. Vsa ča, vsaj zaračunali mi niso tistega kar so izvrgli.
Špar je pa sploh ukinil spletno štacuno. In to na kako pokvarjen način:
————————————————————————————————————————
OBVESTILO

NAVKLJUB PODVOJITVI NAŠIH KAPACITET, SE VSA ČASOVNA OKNA ZA DOSTAVO/PREVZEM ZASEDEJO ŽE V ROKU ENE URE PO ODPRTJU. KER VAS JE VEČINA KUPCEV ČAKALA NA NOVA PROSTA ČASOVNA OKNA OB 22. URI IN KER JE POVPRAŠEVANJE PO NAŠI STORITVI VELIKO VEČJE OD NAŠIH ZMOGLJIVOSTI, TER ZARADI ŽELJA, PREDLOGOV IN PREDVSEM VAŠIH PRITOŽB, SMO SE ODLOČILI ČASOVNA OKNA ODPIRATI NAKLJUČNO. S TEM UKREPOM BOMO LAHKO VIRTUALNO ČAKALNICO UKINILI IN PRERAZPOREDILI OBISK SPLETNE TRGOVINE ČEZ CELOTEN DAN. OB NEDELJAH SE NOVA ČASOVNA OKNA NE GENERIRAJO.
KLJUB TEMU VAM NE MOREMO ZAGOTOVITI, DA BOSTE NAROČILO LAHKO ODDALI, SAJ TO VSAKO NOČ POIZKUŠA ZELO VELIKO UPORABNIKOV.

DOKLER SE RAZMERE NE UMIRIJO, BO SITUACIJA ŽAL OSTALA TAKŠNA. KASNEJE, TOREJ PO UMIRITVI RAZMER, BO ZOPET MOŽNO NAROČANJE ZA ISTI ALI NASLEDNJI DAN.

VAŠA EKIPA SPAR ONLINE
———————————————————————————————————————————-
Že dva dni poskušam vsakih par minut priti v to kao štacuno, pa seveda ne gre.
So še kakšne druge? Hofer, Lidl, Lecrerc nimajo spletne prodaje. Tuš ima pa samo osebni prevzem in je baje enaka štala kot pri prvih dveh omenjenih.
Pa ne govorim o kmetijah, ki prodajajo, teh imamo na našem koncu Lj. kar nekaj, hvala bogu, samo kaj, ko poleg zelenjave rabimo še kaj.
[/quote]

Ne kupujem v spletnih Sparih in Merkatorjih. Kupujem pač v drugih spletnih trgovinah. In ravno sadja/zelenjave nimajo te, pri katerih kupujem, tako da se da dobiti še kaj drugega na spletu kot sadje/zelenjavo. Ko si že napisala, da rabiš še kaj drugega kot sadje/zelenjavo.

Ne kupujem v spletnih Sparih in Merkatorjih. Kupujem pač v drugih spletnih trgovinah. In ravno sadja/zelenjave nimajo te, pri katerih kupujem, tako da se da dobiti še kaj drugega na spletu kot sadje/zelenjavo. Ko si že napisala, da rabiš še kaj drugega kot sadje/zelenjavo.
[/quote]
In kje so te spletne trgovine? Je to skrivnost? Če ni, daj naslove.

ker je 5x manj gnece kot obicajno in imam celo veliko casa tako, da z veseljem vse pregledam in se zalozim z raznimi specialitetkami, da imamo potem praznicne gostije doma. Vsi smo v rokavicah in maskah. Vozi razkuzeni. Doma pa smo namesto bede izbrali perspektivo, da je vse skupaj en dolg podarjen praznik. Nekaj neponovljivega. Vse je v glavi in duhu.

Grem vsake 3 tedne, kupim za cca 100 eur. Zelenjavo kupim zmrznjeno, mesa jemo malo kupim pakirano, sadje sveze in sezonsko, sir, pralni prašek, suhe stročnice, polenta in pašta so tam najcenejši. HB pri nas jemo vse, brez nekih najljubših blagovnih znamk in skuhamo iz tistega, kar imamo.
Malo več pečem in večkrat popoldne naredim palačinke, tako da kupljenih prigrizkov ne pogrešamo. Pečem pa sladko in slano.

Ne kupujem v spletnih Sparih in Merkatorjih. Kupujem pač v drugih spletnih trgovinah. In ravno sadja/zelenjave nimajo te, pri katerih kupujem, tako da se da dobiti še kaj drugega na spletu kot sadje/zelenjavo. Ko si že napisala, da rabiš še kaj drugega kot sadje/zelenjavo.
[/quote]

Ma polno je trgovinic tudi s sadjem in zelenjavo z dostavo na dom, tudi izven ljubljane. Zgoraj imate temo Kupujmo lokalno, kjer je polno linkov.

Mi smo preizkusili in priporočamo zokusom.si, gajbica.si in zdravadostava.si.

P.S: V štacuno moram samo še po čike :((( Bedasta vlada ki ne dovoli prodaje na spletu >:-((((

V nobeno. Najbolje se je obnesel še eurospin. Naš Špar je preveč nabit z izdelki in se ni možno varno izogibati ljudi, pa tudi starejše spuščajo ob 13.00 v trgovino.

do zdaj bila 2 krat v lokalnem Šparu. Ne grem rada. Preden so bile rokavice obvezne, si jih dobil pred vrati. Od kar so obvezne, se grejo biznis in jih prodajajo. Prej je vsak uporabil le ene, zdaj se paničari in kupujejo več paketkov in jih zmanjka. Dobava pa čez 5-7 dni. Prodajo rokavic bi morali omejit, tako kot zdravila.

Roba je vsa za dobit. Ljudi zelo malo (vsaj v tistem času ko sem šla). Mogoče bo ta teden kaj več. Pred trgovino je varnostnik in ne spušča noter brez obvezne opreme.

Sem pa opazila da so dvignili cene.

Ma v nobeno ne grem rado, vse so se mi zamerile na nek način. Po sili razmer grem zdaj pač v lokalni mercator, kjer pa je bolj malo hrane za dobit, je pa veliko smeti kot npr čipsi, sladkarije in umetni napitki. Glavno da imajo cvetje ((((

Na srečo sem našlo dovolj trgovinic na spletu kjer nabavljam praktično vse od sadja, zelenjave, mlečnih izdelkov jajc… V mercator grem v bistvu zaradi čikov, prokleta vlada!

Odgovor na objavo uporabnika
richard, 07.04.2020 ob 06:10

V katere trgovine greste radi teh časih in zakaj ja oz. ne?
V Hoferju me je presenetilo, da kar marsičesa ni bilo, so pa razkuževali vozičke in kontrolirali število kupcev v trgovini. V Šparu pa nikogar pri vozičkih, ampak založeni so bili pa bolj.

Odgovor na objavo uporabnika
ma nobena, 07.04.2020 ob 12:48

Ma v nobeno ne grem rado, vse so se mi zamerile na nek način. Po sili razmer grem zdaj pač v lokalni mercator, kjer pa je bolj malo hrane za dobit, je pa veliko smeti kot npr čipsi, sladkarije in umetni napitki. Glavno da imajo cvetje ((((

Na srečo sem našlo dovolj trgovinic na spletu kjer nabavljam praktično vse od sadja, zelenjave, mlečnih izdelkov jajc… V mercator grem v bistvu zaradi čikov, prokleta vlada!

 

 

Kaj hočeš pa s tem povedat,?

31 СЕКРЕТ ОСЛЕПИТЕЛЬНОЙ КРАСОТЫ
БОГАТАЯ семья vs БЕДНАЯ семья – Каждая семья такая – Новые Вайны Мы семья

Обзоры на новинки мультфильмов, сериалов, триллеров у нас. Одна из новинок –
Откуда ты родом?

New Report

Close