Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni je ta Denise Dame taka carica, da dol padeš

Meni je ta Denise Dame taka carica, da dol padeš

Meni je ta Denise Dame taka carica, da dol padeš, tako vrhunski troll, že ko tistiš tisto njeno intonacijo slišiš, je kar očitno, da igra, vedno me v smeh spravi.

Kdo se vam zdi boljši samopromotorski troll, Murko ali ona?

Meni sta oba carja, ampak ona je fenomenalna, kako dobro manipulira hejterje, ne moreš verjet. Pa še kar mačka je, po videzu sicer ni moj tip, ampak rajca me njena inteligenca in kako zna svoje atribute izkoristit. Prava ikona Slovenije.

ma daj zadrži to euforijo zase. V Londonu služi denar pa kako? :P. Pa v času korone hodi na “obnovo nohtov” ? In potem poje “levite” uni tadrugi skuštranki preko IGma? Češplje, potrebne pozornosti tudi v cajtu korone.

Ena jahra pač obtožuje drugo in ji očita, da fehta pod pretvezo “kavice” . Chick fight…. Koliko sta pa skup osnifali na kakšni žurkici morda – lahko še ta podatek napišeta obe morda?

“čas kislih kumarc” izkorišča s svojimi 5imi minutami pozornosti – iz Londona…. med pavzo od ene do druge stranke. Ji nič ne zavidam, samo naj obdrži take raje zase. Nobena “carica” ni. Slab zgled mladi generaciji deklet, ki bi morda lahko šle po njeni poti.

Ženska ima smisel za humor, pljuvači si pa grizejo nohte, hahahaha

nova
Uredništvo priporoča

Duh? :/
Kakšen smisel za humor le? To je tragika njene reale kar izjavlja v kamero, ne pa smisel za humor, no 🙂 Nevarno za dekleta, ki so v najbolj vodljivih letih in jo imajo za “neko vzornico”.

Duh? :/
Kakšen smisel za humor le? To je tragika njene reale kar izjavlja v kamero, ne pa smisel za humor, no 🙂 Nevarno za dekleta, ki so v najbolj vodljivih letih in jo imajo za “neko vzornico”.
[/quote]

😀 😀

Ja ne moreš razumet, če ga nimaš, krompir dolgočasni.

😀 😀

Ja ne moreš razumet, če ga nimaš, krompir dolgočasni.
[/quote]

A bejžno – ti nisi razumela mojega sarkazma, ker ga ne zmoreš. Odstati in dozori letom primerno 🙂 ( sarkazem off).


Vsekakor Murko. Med njima sploh ni primerjave, ker Murko se dela norca sam iz sebe, Denise pa iz drugih in ne na smešen, ampak žaljiv in primitiven način.

Kakorkoli obrneš. Obična drolja. Nobene koristi za človeštvo.

Ta zadnji posnetek ko nastopa kot črnolaska, je ok., tisto kar je za videti je za žensko čist ok.
Baje je pa kar visoka, kar pomeni, da jebozovnost pade najmanj na polovico.. Drugače pa brezvezne produkt modernih časov interneta in mobitelov.., dons je jutr, jo uzela magla.., tako kot vse nas tukej…

S tako babo v enem mescu propadeš.

Si vis pacem, para bellum.

Kdo sploh ona je? Tisti ki jo očitno spremljate ste isti k****. Začnite že živet!

Glede na to, da so nas vsi radii, socialna omrežja in novice cca dve leti nazaj pospešeno bombardirali z njo me čudi, če si ti slučajno z marsa padel ali pa si šele pred kratkim spoznal informacijske tehnologije ko si ravno prilezel iz jame.

OOOOGA BOOOGA

Si vis pacem, para bellum.

Meni je všeč že dolgo časa in je škoda, da je zbrisala (ali dala na privat) večino starih videov, ogromno jih je bilo (tudi kakšen bolj izpoveden), z veseljem sem jih gledala. In jasno je, da je pametna, delno igra, delno trola, delno resno, Meje so pa zabrisane. Ne jemlje se tako resno, da ne bi mogla prenest, da bo ob njenem načinu vedno nek del ljudi skrajno osebno užaljen. Najbolj me pa ubije, kadar govori v še posebej pravilni slovenščini in uporabi kakšen arhaičen izraz. 😀 Ali pomanjševalnico. Naslovi in glavne teme videov so sami clickbaiti, ampak zame je to, kar izvaja, art.

Sheeple

Beee3 beeeeeee

Si vis pacem, para bellum.

Produkt idiotizma sedanjega časa. Bolj glupo, bolano, brezveze, bolj pritegne pozornost, bolj se ploska trolom. A na tem božjem svetu ni kaj drugega, ki bi bilo bolj smiselnega, globljega, koristnega?
Kam smo prišli…
Škoda časa in energije. Še 5 minut je preveč za take osebke. Ignor.

Podpis!

In najhujše je, da takim produktom web idiotizma sledijo mlada dekleta, najstnice – ker mislijo, kako je to cool. Se preživljat na tak način, ne imet niti leta delovne dobe, undercover par fotošutingov v svetu mode, ostalo pa “eskortizem” – naprimer let v zasebnem letalu napol naga v Turčijo in objavi to na IG profilu javno – pa mene kot mati bi bilo sram, če bi moja hči to tako počela in tako objavljala, kako se “sama” preživljala. in sramotno je to, kakšne vzornice imajo današnja mlada dekleta zaradi teh javnih profilov . Naj si zapre profil za javnost, za svojo sledilno klientelo, ( aja, potem ne bo dodatnega keša, ja), ne da pa s tem ogroža vodljive možgane najstniških sledilk in jih spravlja tako na kriva, ker mislijo, da je to v današnji družbi nekaj čisto normalnega. Ne, ni.

Za unga Popaya pa – malo manj glej z vidika pofukla, pa bo bolj realno – glej kot potencialni material in robo, ki jo gleda kakšna tvoja mladoletna sorodnica, ne pa kot material za tvoje mokre sanje.

Se tudi jaz strinjam s tabo. Zamišljam si, kakšni ljudje jo poslušajo, gledajo… popolnoma prazni.

Govoriš eno, drkaš na drugo. Odloči se že. Hinavsko ni kaj. In ja, vzela te magla….. Revež.

Govoriš eno, drkaš na drugo. Odloči se že. Hinavsko ni kaj. In ja, vzela te magla….. Revež.
[/quote]

Poskusi Keglove vaje.

Si vis pacem, para bellum.

Si se fajn potolkel ko si dol padel?

Glede na to, da so nas vsi radii, socialna omrežja in novice cca dve leti nazaj pospešeno bombardirali z njo me čudi, če si ti slučajno z marsa padel ali pa si šele pred kratkim spoznal informacijske tehnologije ko si ravno prilezel iz jame.

OOOOGA BOOOGA
[/quote]

2 leti nazaj?? In kaj do danes še nisi začel živet?

Tovrstnega peseravanja bo kmalu konec, ker ne zemlja ne folk tega srranja ne zmore več prenašat. Zadnji čas, da korona malo popuca…Še internet naj crkne pa smo zmagali.

Ta je najboljši od preostalih videov, škoda da je stare pobrisala

https://www.youtube.com/watch?v=7Q9gpHWVwAI

Ženska zna improvizirat in glumit

“Se bom oblekla v nekaj bolj konzervativnega” pa si neko prozorno cunjo čez da 😀 😀 😀

“Tukaj moja knjigica z recepti, ki jih pripravljam vsak dan” … “Sej ne, jaz ne znam kuhat, meni kuha suženj.” 😀 😀

Tudi meni je ona top! Všeč mi je ta njen inteligentno-sarkastičen humor, ki pa ga zapakira tako, da izpade “kao” glupo, v resnici moraš biti pa inteligenten, da razumeš njeno inteligenco.

New Report

Close