Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Gospa Nina Pirnat

Gospa Nina Pirnat

gospo so križali, da je bila neresna glede coronavirusa. Čas že kaže, da je imela kar prav. Kdo pozna koga, ki je umrl zaradi corone? Vsi okrog mene so zdravi.

Prišel je še posnetek medicinke iz ene italijanske bolnice, ogromne bolnice, ki je PRAZNA, popolnoma prazna. Na koncu gospa reče, verjemite temu, kar vidite, ne temu, kar vam lažno poročajo.-

Tudi jaz sem videla posnetek prazne bolnice. Tista ženska nima pojma, o čem govori. Kdor ima simptome in ni v življenjski nevarnosti, je doma v karanteni, ne čaka v bolnišnici in se ne zadržuje na javnih krajih. To je tudi prepovedano. Zato prazni hodniki. Kaj si pričakovala, da se bo po hodnikih trlo okuženih ljudi?

Kaj se dogaja v sobah, pa gospa ni posnela. Tam oskrbujejo hudo bolne, ostalo pa je stroga karantena. Gospa zavaja javnost!

Kaj točno je imela Nina Pirnat prav? Da naj ne nosimo mask? Da smučarjem iz Italije ni treba v samoizolacijo? Še en teden bi bilo v Sloveniji tako neresno, pa bi bila zdaj katastrofa! Poglej, kako so Kitajci z ukrepi in maskami zajezili virus in poglej, kaj se dogaja po državah, kjer so kasnili z ukrepi: Italija, Anglija, ZDA,…

Tisti, ki jo zagovarjate ste mi predvsem zanimivi. Enkrat pišete, da je hotela ostrejše ukrepe a da je bila narobe razumljeva, drugič kar ponarejate njene izraze, no zdaj, tretja varianta zanikanja njene nesposobnosti pa zgleda da je zanikanje resnosti virusa in situacije. Kakorkoli že, dejstvo ostaja. Pirnatova je, tako kot marsikateri kvazistrokovnjak, ki torej ni strokovnjak ampak samo javnosektorski povzpetnež, bila primerrna za svoje delovno mesto samo kot neka figura, kot nek obraz, ki se zna stokovno “obnašati”. Ni pa imela sposobnosti soočanja z resnimi situacijami. Plačana je pa seveda bila za precej boljše delo, kot ga je znala opraviti.

Lupčkica, ni čez vso Italijo totalen kolaps zdravstvenega sistema temveč zgolj v nekaterih krajih. Karantena je pa zato, da se prepreči takšen kolaps čez celotno državo.

Tako bom rekel. Ko boš iskala razlog zakaj poveličujemo nesposobne strokovnjake: poglej v ogledalo.

Medicinka? Bolj verjetno kaka negovalka na čakanju.

Ge. Nini Pirnat se lahko zahvalimo, da je bil koncert Bocellija pravočasno odpovedan, sicer bi se pri nas zgodila množična okužba, kot se je v Italiji in bi eksplodirala biološka bomba, kot je v Italiji. In zaradi pravočasno zaprtih šol in vrtcev se ni razširila okužba med otroki. Tako da je edini razlog, da pri nas nimamo italijanskega scenarija – NJIZ. Seveda ne pričakujem, da se bo kdo tega sploh zavedal, ker je zaslepljen od desničarske propagande, ki same sebe razglašajo za velike rešitelje.


Točno to, ampak …. Treba je bilo zamenjat vse iz prejšnje vlade, da bo tale lahko uvedla nadzor nad državljani v stilu sosedov. Še policijska ura pride. Samo še en krog pa bo!

Evo, o tem sem pisal. Ta jo pa hvali, da je bila kao dovolj aktivna.

In seveda, vsi, ki kritiziramo njeno škodljivost smo politični fanatiki. Saj drugega na svetu ni, kajne?

Tako bom rekel. Ko vas berem mi je jasno, da plemenska kultura v Sloveniji res obstaja.

Kako zavajaš in prirejaš resnico.

Če bi poslušali njo bi še vedno bil koncert. Zadnji dan so ga prekinili in še to pod pritiskom politike in ne NIJZ. Zadnji dan! Toliko o propagandi.

“Že pred dobrim tednom smo pisali o koncertu Andree Bocellija, ki bo ta vikend nastopil v ljubljanski Areni Stožice ter o koncertu Malume, ki je bil pretekli vikend. Že takrat so iz Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) sporočili, da razloga za odpovedi koncerta ni, saj takrat pri nas še ni bilo nobenega obolelega za novim koronavirusom”

Da te ni sram zavajat.

Kako zavajaš in prirejaš resnico.

Če bi poslušali njo bi še vedno bil koncert. Zadnji dan so ga prekinili in še to pod pritiskom politike in ne NIJZ. Zadnji dan! Toliko o propagandi.

“Že pred dobrim tednom smo pisali o koncertu Andree Bocellija, ki bo ta vikend nastopil v ljubljanski Areni Stožice ter o koncertu Malume, ki je bil pretekli vikend. Že takrat so iz Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) sporočili, da razloga za odpovedi koncerta ni, saj takrat pri nas še ni bilo nobenega obolelega za novim koronavirusom”

Da te ni sram zavajat.
[/quote]

In kako to spremeni dejstvo, da je bil koncert odpovedan s strani NJIZ? Vsi politiki delajo pod pritiskom koga. Torej noben ukrep nič ne šteje, ker ni bil storjen pod pritiskom? Saj drugačnih ni!

V imenu babice moje prijateljice, ki je preminila v Metliki. Okužil jo je zdravnik, ki si mu TI dovolila na šiht.
Res, hvala NIna.
Aja, pa hvala še za Boccellija. Cela lj je bila polna (okuženih) Italjanov, ki so koncert pričakovali, ti si pa mencala do zadnjega in nategovala. Res hvala.


Joj kakšna patetika. Če bi poslali v karanteno vse, ki so smucali v It. bi pa bentili nad ucitelji in zdravniki ki si privoscijo se dopust po dopustu med tem ko raja dela. Hinavci.

Bolj verjetno sta bila oba ta ukrepa (odpoved koncerta, zaptje šol) deli dr. Lejkove!

Poglejte si stanje v Tirolah, kako se danes imajo, ko mrdnit ne morejo, vsi okuženi, okužili pa še Islandijo, Švedsko, Norveško in Dansko.
Tole je bil isti scenarij Nijz in Šarčeve vlade.

Na Tirolskem imajo tako stanje, ker so bili prepožrešni in kljub opozorilom Islandije, Danske in Norveške, da se v Ischglu nekaj dogaja, niso hoteli zapreti kure, ki nosi zlata jajca. To je naredil (žal prepozno) potem sam kancler.

New Report

Close