Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kdo je tu nor??? Razkuževanje po blokih in stolpnicah – nenormalna cena!!!

Kdo je tu nor??? Razkuževanje po blokih in stolpnicah – nenormalna cena!!!

Pravijo na poročilih, da naj bi to zapovedano razkuževanje blokov in stolpnic vsak dan 2x stalo okrog 50 evrov na mesec, lahko celo 6 evrov na dan – po stanovanju!!!!!! Kdo je tukaj prifuknjen?????? Najbrž blokarji, ki bomo to plačali!!!!

A bomo res toliko plačali?

a bi morali blokarji res imeti skoraj vse zastonj?

Eto, so že našli še en način kako denar ljudstvu pobrat, medtem ko večina ljudi ne sme na delo… take stvari bi morali plačat tisti ki so sprejeli te ukrepe.

da se nauš razpoču.
eno je zastonj, eno je pa lupljenje. Je pa le mal razlike, se ti ne zdi?
al boš zarad fovšije naviju za lupljenje folka? sej prideš še kje tudi ti na mino, brez skrbi.

Aha stanovalci niso dovolj strokovno usposobljeni, da bi lahko sami razkužili. Zdaj hočejo iz tega narediti celo znanost, da bi mrhovnarji lahko mastno služili. A zdaj, ko ni nič razkuženo ni treba biti strokovno usposobljen? Seveda vse je okuženo, če verjamete.

Pravijo da je zgodovina najboljsa uciteljica…ag farben fabrike pa to


men se bo danes res odpeljalo ob tem. ne samo,da je tak ukrep noro drag in praktično država ropa s tem lastnike stanovanj, tudi nobenega smisla nima, saj se lahko minuta po razkuževanju nekdo okuženi dotakne ograje, kljuke in za njim še par stanovalcev… in potem eno uro za vsemi pride drugič razkuževalec – ki tako očitno ni preprečil nobene okužbe.
Še več – s tem ukrepom nam je vlada pred vrata domov pripeljala nevarnost okužbe – ker če smo bili prej v karanteni v bloku večinoma stanovalci, bo zdaj dvakrat dnevno nek čistilec, ki bo vsak dan krožil še po 5 drugih stolpnicah – torej hodeča “vaba” za virus in najbolj učinkovito sredstvo za raznos virusa po veliko stolpnicah. krasno res krasno Janša. Me zanima kje je pamet? Ob takih dejanjih nima smisla,da smo po domovih, ker nas bo tak čistilec vse okužil in vse raznosil naokoli.


jaz sem to sama počela že do sedaj… ampak kaj hudič ko zdaj mi bo nek upravnik še nekega tujca podtaknil, da bom ga morala plačevati, pri tem je pa še ta čistilec hodeče sredstvo za raztros virusa.


men se bo danes res odpeljalo ob tem. ne samo,da je tak ukrep noro drag in praktično država ropa s tem lastnike stanovanj, tudi nobenega smisla nima, saj se lahko minuta po razkuževanju nekdo okuženi dotakne ograje, kljuke in za njim še par stanovalcev… in potem eno uro za vsemi pride drugič razkuževalec – ki tako očitno ni preprečil nobene okužbe.
Še več – s tem ukrepom nam je vlada pred vrata domov pripeljala nevarnost okužbe – ker če smo bili prej v karanteni v bloku večinoma stanovalci, bo zdaj dvakrat dnevno nek čistilec, ki bo vsak dan krožil še po 5 drugih stolpnicah – torej hodeča “vaba” za virus in najbolj učinkovito sredstvo za raznos virusa po veliko stolpnicah. krasno res krasno Janša. Me zanima kje je pamet? Ob takih dejanjih nima smisla,da smo po domovih, ker nas bo tak čistilec vse okužil in vse raznosil naokoli.
[/quote]
Seveda. na ta način hočejo priti do denarja, ki ga bo zmanjkovalo po teh ukrepih ki jih vršijo nad nami. Jaz sem se odločila da ne bom plačala in bom napisala nov upn samo z zneski ki sem jih zares tudi uporabila za svoje bivanje.
banda kradljiva nam še v teh časih hoče krast.

Ja tako to gre. Imaš bajto, delaš vse sam in odgovarjaš sam zase,stroški so vecji..

Kupiš flet in nimaš kaj veliko odgovornosti,stroškov in nonstop se hvalite kako vas briga…

Premnogo tem odprtih po forumih kako soseda ne peta hodnikov tako dobro kot vi ( nočte plačevat čistilk pa se spravite sami blok pucat,nakoncu vedno rata totalna štala med babam)

No, če mislite da ste sami sposobni razkuževat blok ste bucmani. Še za pometanje se ne znate zment.

nisem iz bloka, ampak ne bi plačevala,sploh pa ne taka cena, kaj so nori.. Jaz bi skrbela bi za lastno higieno, se pravi, vse kar primeš, zunanja vrata bloka, primeš z rokavico, ki jo potem zavržeš, z robčkom, ki ga zavržeš itd..
Absolutno bi hodila peš, lift odpade..Če se že kdo mora peljat, vsegumbe pritiskaš in prijemlješ z rokavicami oziroma papirnatim robčkom, ki ga potem zavržeš. Lift je problem, ker je majhen prostor in je sran.je, če kdo pred tabo noter kihne ali zakašlja in je kužen, tebi okužba skorajda ne uide..Se pravi maska v liftu, če se je že res treba peljati.
Nikakor se ne prijema ograj na stponišču itd..Ko neseš smeti, se prime kanta, če jo je potrebno odpret, z rokavico plastično ali papirnatim robčkom itd..je treba bit stalno pozoren in pazljiv..Absolutno je treba pazit pri otrkih, da se ničesar ne prijemljejo, če greste ven na sprehod itd.
Blok zna biti problem, ker je toliko ljudi, v hiši veš, da hodiš samo ti oziroma tvoja družina ven in noter itd..

da se nauš razpoču.
eno je zastonj, eno je pa lupljenje. Je pa le mal razlike, se ti ne zdi?
al boš zarad fovšije naviju za lupljenje folka? sej prideš še kje tudi ti na mino, brez skrbi.
[/quote]

naum se.

ti pa vzemi v roke liter snopca in krpo, pa razkuzi kljuke na vhodnih vratih, zbrisi vrata lifta in ograjo na stengah, da bos vsaj nekaj koristnega naredil…


jaz sem to sama počela že do sedaj… ampak kaj hudič ko zdaj mi bo nek upravnik še nekega tujca podtaknil, da bom ga morala plačevati, pri tem je pa še ta čistilec hodeče sredstvo za raztros virusa.
[/quote]

Kaj si zagrenjena zaradi svojega stanja na trr. Ne jamraj za teh par eurov in reši situacijo pri glavi, da ne boš v bodoče le životarila.

Bolnice nimajo razkužila, lekarne ga nimajo. Kje ga bo pa en čistilni servis dobil prosim lepo. Za nas blok rabiš v povprečju 500 litrov za eno rundo. Kje sta dve rundi vsak dan. A dejte no. Vsako položnico bom prepisal in plačal samo tisto kar bom porabil.


le navodila je treba prebrati.
Mi smo se že zmenili kdo in kdaj.

20 eur na uro???? X 2 X 30???
Pa kdo je tu nor?
A že spet bo kup ljudi noro služilo??
Mi smo tri stranke v nadstropju, smo že zmenjeni med sabo, da vsak dan eden prebriše kljuke, štekerje in ograjo.


Seveda. na ta način hočejo priti do denarja, ki ga bo zmanjkovalo po teh ukrepih ki jih vršijo nad nami. Jaz sem se odločila da ne bom plačala in bom napisala nov upn samo z zneski ki sem jih zares tudi uporabila za svoje bivanje.
banda kradljiva nam še v teh časih hoče krast.
[/quote]
Enako. V svojem bloku ne mislim placevati nobenega zneska za razkuzevanje. Tudi od poloznice rezervnega sklada bom odstela. Zataknitr si nekam moje placilo za razkuzevanje v bloku. Naj ga placa tisti, ki ga je narocil. Ker me tale virus briga en drek. V trgovino s cunco hodim po prisilo, v svoj blok pa brez vsakega strahu, da me bo.kje naskocil en virus.


Enako. V svojem bloku ne mislim placevati nobenega zneska za razkuzevanje. Tudi od poloznice rezervnega sklada bom odstela. Zataknitr si nekam moje placilo za razkuzevanje v bloku. Naj ga placa tisti, ki ga je narocil. Ker me tale virus briga en drek. V trgovino s cunco hodim po prisilo, v svoj blok pa brez vsakega strahu, da me bo.kje naskocil en virus.
[/quote]

Sledila bo izvršba, blokada TRR, premoženja in sodni stroški.

Pri nas nam je čistilni servis že dal ponudbo za 20 eurov na dan za cel vhod, plačilo gre iz rezervnega sklada, razkuževali bodo z razredčno varikino, ker drugih razkužil ni.

Če mene kdo vpraša, je to nesmiselno, ker za resno razkuževanje bi moral nekdo hodit in razkuževat za vsakim, ki gre skozi blok, pa magari samo iz stanovanja v klet.
Vsak naj poskrbi za svojo varnost in to je to.

Sledila bo izvršba, blokada TRR, premoženja in sodni stroški.
[/quote]
Lej, če so sprejeli tak ukrep, naj ga plačujejo. ker vedo da bo kriza po teh neumnih ukrepih, so si na ta način zagotovili izplačilo svojih plač.


Lej, če so sprejeli tak ukrep, naj ga plačujejo. ker vedo da bo kriza po teh neumnih ukrepih, so si na ta način zagotovili izplačilo svojih plač.
[/quote]

Boš ugovarjala sklepu o izvršbi in uspela s svojimi argumenti.

Boš ugovarjala sklepu o izvršbi in uspela s svojimi argumenti.
[/quote]
kako se sprejemajo stroški v bloku stroškovnik cel, določitev plana del in vsega, določitev porabe iz rezervnega sklada- ni to tako,da lahko si upravnik po svoje kar izmisli nekaj…
če vlada financira vam podjetnikom vse ker vam je zaprla z uredbo posel… naj pa še razkuževanje financira, če ga je odredila z uredbo… zakaj pri vragu bi morali lastniki nositi to kar si vlada izmišljuje po svoje…

Boš ugovarjala sklepu o izvršbi in uspela s svojimi argumenti.
[/quote]

Itak da ne bom, to je namreč zaščitena vrsta čeprav služijo na nas v krizi ki so jo sami povzročili. jaz sem za to, da se bolezen razvija naravno kot bi se morala, kdor preživi preživi kdor ne pač ne, ker itak strašijo največ. Tile ukrepi pa bodo marsikoga pahnili v samomor in pod most živet. je to svet v katerem hočeš živet? In otroci za katere tako trdijo-za otroke se gre?

Mi bomo sami razkuževali, razkužilo smo že naročili upravniku, seznam opravljenega razkuževanja bo na oglasni deski.
Če bi bile te površine res okužene bi bilo okuženih na sto tisoče. Nekdo hoče mastno zaslužiti. Da kljuko, nabiralnik, ograjo z razpršilcem razkužila namažeš in pobriše moraš biti res strokovno udposobljen. Kaj nam hočejo prodajat hahaha čudno, da nas ne pošljejo v šolo za take stvari.

Bedarije klatijo uipravniki in privatniki, gre za VOJNO DOBIČKARSTVO, to lahko stanovalci sami naredijo,, razkužilno srestvo in premažeš kljuke in stikala. Tisto špricanje po hodnikih pa samo škoduje in sili vlago v beton.

New Report

Close